MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Offline - Junior Profil 
29. 7. 2022 10:38 Odeslat příspěvek
Mně to taky párkrát u Datamanie odeslalo tuto sms. Ve vyúčtování to bylo jako sms do sítě Ufon a prý to možná způsobuje Google chat (RCS).
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
29. 7. 2022 11:15 Odeslat příspěvek
Aspoň každý zjistí co všechno tam má povoleno na odesílání SMS.


Offline - Moderátor Profil 
29. 7. 2022 11:20 Odeslat příspěvek
radim píše
anonymius píše
a nejde to nejak natvrdo vypnout ?


Jde. Používat mozek a nekupovat čínské krumply.

To je fakt rada nad zlato!


Offline - Pokročilý Profil 
29. 7. 2022 11:30 Odeslat příspěvek
Radim dokáže skvěle poradit. Takže si radši kupujte nakouslý jabka. Ale ty se vyrábí...??? Bingo!


Online - Pokročilý Profil 
29. 7. 2022 13:25 Odeslat příspěvek
anonymius píše
a nejde to nejak natvrdo vypnout ?

Pokud si na telefonu Xiaomi aktivujete Xiaomi účet a zapnete synchronizaci SMS zpráv do Xiaomi Cloudu, tak při každé výměně SIM karty telefon pošle jednu SMS na zahraniční číslo +447786209730. Vypnout to lze deaktivací synchronizace SMS zpráv do Xiaomi Cloudu, případně odhlášením z Xiaomi účtu.

Případně i sám Google samovolně občas odesílá SMS zprávy na tuzemská čísla začínající na 773800xxx (např. 773800758, 773800896) pro ověření SIM. Nastavit to lze podle návodu zde https://support.google.com/android/answ ... 85493&rd=1


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2022 13:54 Odeslat příspěvek
Xiaomi účet nemám zřízený , nemám synchr a SMS stejně odchází.


Offline - Pokročilý Profil 
29. 7. 2022 14:02 Odeslat příspěvek
Pak to udělaly asi RCS od Google


Online - Pokročilý Profil 
29. 7. 2022 14:21 Odeslat příspěvek
@pulmann: A na jaké číslo SMS odchází? Pokud na zahraniční, tak příčinou může být ještě aplikace Xiaomi Service Framework. Zkus tuto aplikaci zakázat, případně jí odebrat oprávnění k SMS zprávám.


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2022 15:48 Odeslat příspěvek
No to nevím,
už jsem to dlouho neměnil.
Myslím, že se mi to ani nepodařilo zjistit.
Zjistil jsem to až na stránkách po přihlášení, když jsem kontroloval kredit.
Pokud je nová, tak asi možná nejdříve strčit do starého blbého telefonu,
aby se hned vyčerpalo 300 Kč.
Pak se uvidí a příští měsíc se dobije o něco více.
POkud přebírám registrovanou prázdnou, tak asi nejdříve dobít, hned si to strhne 300 Kč a pak teprve dát do telefonu.


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2022 15:53 Odeslat příspěvek
Milos píše
@madmaxkimi: Ten odkaz půjde přítelkyni otevřít, i když má mobilní data v čoudu. Stejný odkaz by měl být uveden i v informační SMS, kterou O2 posílá při 100% vyčerpání dat. Přišla přítelkyni taková SMS zpráva?


Odkaz půjde, platební brána nevim nevim...


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2022 16:40 Odeslat příspěvek
Ty SMS chodí i z telefonu samsung,odečetl se mi kredit a zjistil jsem v podrobném vypisu ze to posíla na číslo s předvolbou 797......,a dělá to v nastavení Google automatické vyplnováni,ověřování čísla přes sms,takže jsem to deaktivoval a byl klid.Takže i Korea pánové.


Online - Pokročilý Profil 
29. 7. 2022 16:50 Odeslat příspěvek
brumak píše
Milos píše
@madmaxkimi: Ten odkaz půjde přítelkyni otevřít, i když má mobilní data v čoudu. Stejný odkaz by měl být uveden i v informační SMS, kterou O2 posílá při 100% vyčerpání dat. Přišla přítelkyni taková SMS zpráva?


Odkaz půjde, platební brána nevim nevim...

Ona už měla kredit dobitý, takže na platební bránu nemusela.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2022 11:45 Odeslat příspěvek
Milos píše
@madmaxkimi: Balíček dat lze případně obnovit přes tento odkaz: http://mo2.cz/vicedat Odkaz musí být otevřen na datech příslušné SIM karty.

Pro majitele iPhonů upozorním, že obnova dat přes odkaz nemusí být funkční v default prohlížeči iOS, tedy Safari. Je nutné vyzkoušet v jiném prohlížeči; mně to šlo v Chrome. Navedl mne na to telefonický support O2.
Sim kartu mám standardně v routeru, a už radši dávám pozor, aby limit nedošel buď předčasně, nebo jsem neměl včas dobito.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2022 13:52 Odeslat příspěvek
Kluci podnikaví v místním asijském bistru...
Příloha
datam.jpg
datam.jpg
[ 235.94 | Zobrazeno 983 krát ]



Online - Pokročilý Profil 
2. 8. 2022 14:17 Odeslat příspěvek
Vietnamci vědí, jak vydělávat :-) Jen to datum nejpozdější aktivace 31.12.2024 je nějaké divné, já u letošní SIM Datamanie mám uvedeno jako nejpozdější datum 31.12.2023.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 285  Další stránka
Stránka 200 z 285 [ Příspěvků: 4273 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies