MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Offline - Junior Profil 
1. 10. 2021 18:51 Odeslat příspěvek
Dobry večer, pánové na kterou stránku se probíralo “co když vyčerpam 100gb dřív než za 30dni a mám kartu v routeru” .

Omlouvám se ale 160 stránek se my nechce číst znovu

děkuji za odpověď
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2021 19:08 Odeslat příspěvek
Kvůli 5G na 50 nebo 100Mbs nemá smysl pořizovat 5G telefon. 4G a jeho vylepšené verze zatím stačí. Na to pravé 5G si budeme muset počkat ještě nějaký ten rok.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 14:21 Odeslat příspěvek
Zdravím. SIMku se 100 gb mám ještě z loňské akce. Teď přesně po roce a 1 měsíci jsem ji chtěl dobít a používat dál, nicméně simka nenaběhne a když si na ni zkouším zavolat, tak to hlásí "účastník je dočasně odpojen z provozu". Pokud se nepletu, tak na aktivaci sim byly 2 roky, tak mi ji přece nevypnou po 1 roce? Stalo se to zde někomu taky?


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 14:26 Odeslat příspěvek
"používat dál"? Pokud jsi ji používal a dal si pauzu, máš rok (tedy 12měsíců dle podmínek) na prodloužení její platnosti, to provedeš dalším dobitím kreditu. Pokud tato doba již uběhla, obávám se že je SIM ztracena. Pokud šlo o úplně novou SIM, nejsem si jist jak mají nastaveny podmínky u této "limitky".


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 15:26 Odeslat příspěvek
Tak to je teda vážně zajímavý. Leží mi doma v šuplíku desítky předplacenek od O2 s 10 Kč kreditem, nikdy jsem je nedobíjel a fungují doteď. Aktivovány byly v letech 2017-2018. Takže koukám, že O2 si uplatňuje podmínky tak, jak se jim to zrovna hodí. Holt všichni jsme si rovní, ale někteří z nás rovnéjší �


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 15:56 Odeslat příspěvek
Pokud jste tu kartu měl přes rok v šuplíku a ani jednou nedobíjel kredit, tak je s kartou konec. Že mají předplacenky nějakou platnost jsem považoval za elementární znalost každého čtenáře Mobilmanie. Citace že stránek O2:
Citace
Platnost předplacené karty samotné je 12 měsíců od posledního dobití. Když během této doby aspoň jednou kartu nedobijete, karta se zablokuje a telefonní číslo může být znovu použito na jiné kartě.

Termín nejpozdější aktivace a platnost SIM karty jsou dvě úplně rozdílné věci. A jste si jistý, že ty desítky předplacenek ve vašem šuplíku skutečně fungují, tedy přihlásí se do sítě a umožní uskutečnit hovor?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
4. 10. 2021 17:27 Odeslat příspěvek
Já mám dotaz, k čemu jsou dobré desítky SIM karet od O2 z roku 2017 až 2018. To mi není jasné. :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2021 17:37 Odeslat příspěvek
Lze na každou získat slevový kód z O2výhody.
https://www.o2vyhody.cz/cz/index.html


Naposledy upravil qxdxqxdx dne 4. 10. 2021 17:38, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 17:38 Odeslat příspěvek
Ke zjištění, že datamanie umře už po roce :-)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
4. 10. 2021 17:46 Odeslat příspěvek
qxdxqxdx píše
Lze na každou získat slevový kód z O2výhody.
https://www.o2vyhody.cz/cz/index.html



Tak to vím. Ale málokdy je tam něco zajímavého. :D


Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 4. 10. 2021 22:06, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2021 17:55 Odeslat příspěvek
No před vánoci už několikrát bylo.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 18:01 Odeslat příspěvek
Tak tady psali že pokud se neaktivuje do roka od nákupu tak propadne
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-operatori/predplacena-karta-predplacenka-sim-o2-datamanie-prekupnici.A210506_122809_mobilni-operatori_LHR
A jinak je platnost 12 měsíců od posledního dobití. Tak jasně že toto si budou hlídat je to výhodná nabídka v té naší bídě. Ale naštěstí to díky letošnímu zopakování není tak drahé pro ty co to propásli.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 18:18 Odeslat příspěvek
melo15 píše
Tak to je teda vážně zajímavý. Leží mi doma v šuplíku desítky předplacenek od O2 s 10 Kč kreditem, nikdy jsem je nedobíjel a fungují doteď. Aktivovány byly v letech 2017-2018.

Možná by to chtělo vyzkoušet, jestli ty SIMky skutečně fungují, nebo tzv. "jsi si tím jist" pouze na základě tvé domněnky. Upřímně o tom silně pochybuju, že ty karty nebyly za celou dobu dobíjeny a byly vůbec někdy použity, natož že stále fungují. :roll:


Offline - Pokročilý Profil 
4. 10. 2021 19:33 Odeslat příspěvek
XLADI píše
Tak tady psali že pokud se neaktivuje do roka od nákupu tak propadne
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-operatori/predplacena-karta-predplacenka-sim-o2-datamanie-prekupnici.A210506_122809_mobilni-operatori_LHR
A jinak je platnost 12 měsíců od posledního dobití. Tak jasně že toto si budou hlídat je to výhodná nabídka v té naší bídě. Ale naštěstí to díky letošnímu zopakování není tak drahé pro ty co to propásli.

Tak jako ve většině věcí se idnes tak trochu mýlí, platnost loni zakoupených karet datamanie je do konce letošního roku. Minulý týden jsem jednu kupovanou v polovině srpna minulého roku bez problémů aktivoval.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
Albert.Bert píše
melo15 píše
Tak to je teda vážně zajímavý. Leží mi doma v šuplíku desítky předplacenek od O2 s 10 Kč kreditem, nikdy jsem je nedobíjel a fungují doteď. Aktivovány byly v letech 2017-2018.

Možná by to chtělo vyzkoušet, jestli ty SIMky skutečně fungují, nebo tzv. "jsi si tím jist" pouze na základě tvé domněnky. Upřímně o tom silně pochybuju, že ty karty nebyly za celou dobu dobíjeny a byly vůbec někdy použity, natož že stále fungují. :roll:

Co to plácáš za nesmysly? Jsi úplně mimo? Normálně na ty 3-4 roky staré sim posílám verifikační SMS a všechno funguje, normálně se přihlásí do sítě.

Ředitel ČTÚ píše
Já mám dotaz, k čemu jsou dobré desítky SIM karet od O2 z roku 2017 až 2018. To mi není jasné. :)

Pokud se musíš takto ptát, tak jednoduchá odpověď: Tobě k ničemu

-- 4. 10. 2021 21:39 --

ziki píše
Pokud jste tu kartu měl přes rok v šuplíku a ani jednou nedobíjel kredit, tak je s kartou konec. Že mají předplacenky nějakou platnost jsem považoval za elementární znalost každého čtenáře Mobilmanie. Citace že stránek O2:
Citace
Platnost předplacené karty samotné je 12 měsíců od posledního dobití. Když během této doby aspoň jednou kartu nedobijete, karta se zablokuje a telefonní číslo může být znovu použito na jiné kartě.

Termín nejpozdější aktivace a platnost SIM karty jsou dvě úplně rozdílné věci. A jste si jistý, že ty desítky předplacenek ve vašem šuplíku skutečně fungují, tedy přihlásí se do sítě a umožní uskutečnit hovor?

Tak to se bohužel mýlíš. Na poště jsem koupil dobíjecí kupon a po nadiktování dobíjecího čísla, PUK a tel. čísla operátorovi moje SIM byla "oživena" za poplatek 20 Kč. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody proč něco nejde...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 285  Další stránka
Stránka 162 z 285 [ Příspěvků: 4273 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies