MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Offline - Pokročilý Profil 
4. 10. 2021 21:41 Odeslat příspěvek
Až na to, že cestu (způsoby) hledáš po tom, cos to zbodal.....
Kdo přemýšlí předem, tak si to v klidu ohlídá a nemusí ztrácet drahocenný čas hledáním cest, jak svoje lemplovství napravit a nejlépe ho hodit na operátora.....
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 00:43 Odeslat příspěvek
melo15 píše
Albert.Bert píše
melo15 píše
Tak to je teda vážně zajímavý. Leží mi doma v šuplíku desítky předplacenek od O2 s 10 Kč kreditem, nikdy jsem je nedobíjel a fungují doteď. Aktivovány byly v letech 2017-2018.

Možná by to chtělo vyzkoušet, jestli ty SIMky skutečně fungují, nebo tzv. "jsi si tím jist" pouze na základě tvé domněnky. Upřímně o tom silně pochybuju, že ty karty nebyly za celou dobu dobíjeny a byly vůbec někdy použity, natož že stále fungují. :roll:

Co to plácáš za nesmysly? Jsi úplně mimo? Normálně na ty 3-4 roky staré sim posílám verifikační SMS a všechno funguje, normálně se přihlásí do sítě.

Jasně, operátor běžně udržuje při životě desítky SIM z kterých nemá několik let ani korunu. Asi Boží zázrak, určitě na nich funguje i 6G síť. ;)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 10. 2021 04:31 Odeslat příspěvek
Operátor má užitek i ze SIM, na kterých jsou pouze příchozí SMS nebo příchozí hovory, to bych se nebál, inkasuje propojovací poplatky.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 06:57 Odeslat příspěvek
Platnost SIM je 12 měsíců od posledního dobití. Pokud simku nepozivas každý měsíc, tak ji stačí jednou za půl roku pustit a zkontrolovat. Bavíme se o 300kc, nikoliv o 2000kc za měsíc.
Příjmy operátora z ukončení hovoru a SMS už nejsou to, co pred 10ti lety. Dost pochybuju, že SIM 100GB lidi používají pro hlasovou komunikaci, ale mohou, nikdo jim v tom nebrani.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 08:38 Odeslat příspěvek
-- 5. 10. 2021 09:43 --

roy1 píše
Až na to, že cestu (způsoby) hledáš po tom, cos to zbodal.....
Kdo přemýšlí předem, tak si to v klidu ohlídá a nemusí ztrácet drahocenný čas hledáním cest, jak svoje lemplovství napravit a nejlépe ho hodit na operátora.....

Díky za starost, ale to, že považuješ tenhle způsob "fungování" za lemplovství, je tvoje věc. U někoho jako jsem já, to je snadard, takže nemusíš mít starost o můj čas. Alokuji ho sám, jak uznám za vhodné. Nehledě na to, že narozdíl od tebe jsem ostatním poradil, jaký je postup v případě že by se jim stala podobná věc. Tys neporadil a pouze spamoval svými příspěvky úplně od věci. Takže tvoje poslední příspěvky jsou úplně na dvě věci: na nic a na h....

-- 5. 10. 2021 09:42 --

Albert.Bert píše
Jasně, operátor běžně udržuje při životě desítky SIM z kterých nemá několik let ani korunu. Asi Boží zázrak, určitě na nich funguje i 6G síť. ;)

Ty jsi dobrej šašek, mohl bys jít do cirkusu. A nebo prostě jenom máš nas*áno v palici. Tak ještě jednou pro tupce: Mám doma několik desítek (možná nižší stovky) O2 sim, které byly aktivovány v letech 2017-2019, ani jednou jsem je nedobíjel a většina z nich doteď fungují tím způsobem, že se SIM přihlásí do sítě a lze na ně přijímat verifikační SMS. Ano, je pár kusů, které už se nepřihlásí do sítě, ale ty bych spočítal na prstech jedné ruky.


Naposledy upravil melo15 dne 5. 10. 2021 09:16, celkově upraveno 2


-
5. 10. 2021 08:51 Odeslat příspěvek
Na co máš tolik simkaret, to už je diagnoza?


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 09:02 Odeslat příspěvek
Citace
to už je diagnoza?

Ale diagnoza chovani, ktere neni skodlive pro okoli...


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 09:05 Odeslat příspěvek
lucavka píše
Na co máš tolik simkaret, to už je diagnoza?

Aby se závistivci jako ty, samozvaní lékaři, kteří určují mou diagnózu nebo ostatní, kteří mě poučují o tom, co je lemplovství a ztráta času, měli na co vyptávat.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Albert.Bert: na 2. obrázku si všimni, že jde o staré SIM, které se ani nedaly vyloupnout, takže je možné, že jsou starší než z roku 2017. A ano, přihlásí se do sítě i teď.

-- 5. 10. 2021 10:08 --

qxdxqxdx píše
Lze na každou získat slevový kód z O2výhody.
https://www.o2vyhody.cz/cz/index.html

A na to potřebuješ víc SIM karet? Možná že to změnili, ale před rokem byl kód z O2 výhody stejný a neměnil se.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 10. 2021 09:54 Odeslat příspěvek
Takovou sbirku si troufam tvrdit nema ani Reditel ;)
Ale na datamaniakove dealery zatim nemas.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 10:31 Odeslat příspěvek
Citace
Aby se závistivci jako ty, samozvaní lékaři, kteří určují mou diagnózu nebo ostatní, kteří mě poučují o tom, co je lemplovství a ztráta času, měli na co vyptávat.


Nechci hodnotit, zda je to dobré či zlé. At si každý dělá co chce (na svém a se svým). Nicméně mám otázku: k čemu tolik simkaret?


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 10:37 Odeslat příspěvek
jenik3 píše
Citace
Aby se závistivci jako ty, samozvaní lékaři, kteří určují mou diagnózu nebo ostatní, kteří mě poučují o tom, co je lemplovství a ztráta času, měli na co vyptávat.


Nechci hodnotit, zda je to dobré či zlé. At si každý dělá co chce (na svém a se svým). Nicméně mám otázku: k čemu tolik simkaret?

Nejspíš trestná činnost. :D
Nebo z toho na pokojích v Bohnicích staví puzzle.:P


-
5. 10. 2021 10:48 Odeslat příspěvek
@melo15
Sorry, rozhodně jsem ti nechtěl určovat diagnozu. Bylo to myšleno v nadsázce, jako fór. Ale fakt by mě zajímalo praktické využití tolika simkaret.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 11:45 Odeslat příspěvek
On vám to řekne a budete sbírat taky. :-D


-
5. 10. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
OMG, tak to radši vědět nechci ;-)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
5. 10. 2021 17:03 Odeslat příspěvek
Pěkná sbírka, pán je asi znalec. :D A je z Brna - Lískovce :D Jen v těch O2 sim vidím na Vánoce potenciál tak 5 000 - 10 000 Kč vejvar při přeprodeji prebend z nich plynoucích. Pokud bude uspokojovat potřeby své (a rodiny) tak klidně i tak 15 - 20 000 Kč. 8-) Ne nadarmo jsem lóni vyhodnotil jako nejlepší Vánoční akci tu od O2. :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 285  Další stránka
Stránka 163 z 285 [ Příspěvků: 4273 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies