MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

T-mobile mobilní data SIM twist

Offline - Junior Profil 
30. 8. 2020 20:31 Odeslat příspěvek
Chápu,jsem myslel,že někdo má nějaky triky jestli se to nedá nějak obkecat snima ,když maji v ceniku dvoje ceny napsane a jen u jedne běžná a u druhe nic k ni ,to abych to snad ja zkusil asi na te jejich infolince
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2020 20:59 Odeslat příspěvek
Na infolince se s předplacenkáři moc nebavěj. :D


Offline - Moderátor Profil 
30. 8. 2020 21:11 Odeslat příspěvek
anebo se mu budou snažit nabídnout nějaký výhodný datový tarif :D


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2020 21:16 Odeslat příspěvek
... za ceníkovou cenu ... ;-)


Offline - Pokročilý Profil 
30. 8. 2020 22:25 Odeslat příspěvek
Tak ten Kaktus stačí 1 SIMka za kilo abys přečkal do podzimu než bude akce u T-mobile na roční kde mimochodem stačí nová SIM zdarma a online dobít za 330 Kč + 100 za dobití do měsíce a +25% kreditu navíc za online dobití jestli budou mít na dobití kartou tam se dá zadat přesná částka (sám ho takto mám).


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2020 09:24 Odeslat příspěvek
Kdo by to čekal že od záři ,kord když mi to konči za 6dnů daji opět akci na roční baliček,přitom když jsem se jich nedávno ptal,tak že o ničem neví vůbec .


Offline - Pokročilý Profil 
1. 9. 2020 10:09 Odeslat příspěvek
Na operátory na infolince bych moc nespoléhal oni o té akci na roční internet nevěděli ani když zrovna ta akce byla a já se jich na to ptal.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2020 10:37 Odeslat příspěvek
Tak já se jich ptal pouze na facebooku.Ale to je jedno,hlavně,že ta akce opět je,ale škoda ,že tu cenu nedaji natrvalo .


Offline - Pokročilý Profil 
1. 9. 2020 18:12 Odeslat příspěvek
Komu by to nebylo jasné - od 1.9. opět akce na roční internet 1GB měsíčně na Twistu za 499. Stačí dobít novou SIM zdarma 400 Kč v apce +100kč za dobití do měsíce + 25% za dobití z apky. Ještě zbyde 100 standardního kreditu.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2020 01:45 Odeslat příspěvek
Proč 400 a ne těch 330?
EDIT: Jo aha, v apce jde dobít 250 a pak až 400. :(


Offline - Pokročilý Profil 
2. 9. 2020 17:11 Odeslat příspěvek
Jo volbu 350 odstranili minulý rok asi moc lidí dobíjelo skoro přesně na akci data na rok. A vloni šlo 25% na všechny online kanály takže i na dobití kartou na jejich stránkách kde šla zadat přesná částka. Teď už je 25% navíc na 1.dobití v měsíci jen v apce.

-- 2. 9. 2020 18:16 --

Ještě taková fíčura věděli jste že hlavní trojka při přenosu čísla zrušila poplatek za navrácení zbylého kreditu? To jen aby si T-mobile nemyslel jak s námi tím bonusem jen z apky vy*ebal.


Offline - Moderátor Profil 
2. 9. 2020 17:46 Odeslat příspěvek
Pochopitelně kromě nákladů na zaslání dopisu s žádostí. Takhle jsem posílal žádost do Vodafonu, jako obyčejné psaní. Nezeptat se pak na mesengeru, jak to s mou žádosti vypadá, tak bych se nedozvěděl, že zřejmě nedorazila, tedy údajně. Takže jsem byl vyzván k zaslání dokumentu e-mailem. Teď jsem posílal žádost do T-Mobilu, tak doufám, že tam to bude bez větších komplikací a že se žádost zase "neztratí". Odmítám dát 50 a více korun za doporučený dopis. Další možností je pak se dostavit na prodejny operátorů, ale ne každý tam má cestu. Jen podotknu, že všichni 3 velcí operátoři žádají zaslání žádosti poštou, pokud nechcete na prodejnu. Je neuvěřitelné, v jakém pravěku zamrzli. Ale spíš to vidím jako poslední znepříjemnění klientovi. Jinak konkrétně T-Mobile žádá kromě zaslání žádosti i navrácení SIM karty.


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2020 16:54 Odeslat příspěvek
Jak byla ta akce před Vánocemi za 500 na rok na měsíc 1 GB dat mě to skončí v lednu 2021 a na jiné číslo T-mobile v rodině přišla SMS ze které vyplynulo že je ta sama akce která skončí posledního září.Rád bych to pochopitelně pokračoval i v příštím roce.Bude probíhat akce i na vánoce ? díky


Offline - Moderátor Profil 
10. 9. 2020 16:55 Odeslat příspěvek
Bůh ví...


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2020 19:14 Odeslat příspěvek
Tak prý si to jde zaplatit dopředu(?)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 60 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies