MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

T-mobile mobilní data SIM twist

Offline - Moderátor Profil 
10. 9. 2020 19:28 Odeslat příspěvek
Jj řešilo se to tady
viewtopic.php?f=17&t=1303954
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
10. 9. 2020 22:12 Odeslat příspěvek
Pokud je na kartě aktivní balíček ročního internetu tak lze aktivovat nový přičemž nový roční balíček se aktivuje až po projetí původního ročního. NICMÉNĚ je třeba počítat s tím že ROK PO DOBITÍ SE TEN NOVÝ BALÍČEK POZASTAVÍ A ČEKÁ NA DOBITÍ protože vypršela platnost dobitého kreditu. Protože roční balíček internetu neprodlouží expiraci kreditu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 11. 2020 11:41 Odeslat příspěvek
Ano lze předpatit přesto, že ještě čerpáš balíček. viz: Obchodní podmínky balíčku Twist internet na rok


Offline - Junior Profil 
14. 6. 2022 17:13 Odeslat příspěvek
Ať nezakládám nové téma - nemáte někdo přehled, má T-Mobile v nabídce nějaký balíček dat (třeba na den, či určité množství MB) pro předplacenky do zóny 2? Konkrétně do Švýcarska, potřebuji tam na dva dny pořešit data pro navigaci Google Maps a nějaké případné googlování. Nedaří se mi nic najít, možná jen ale špatně hledám, mám za to že dřív něco takového bylo.


Offline - VIP uživatel Profil 
14. 6. 2022 17:20 Odeslat příspěvek
V samoobsluze můj T-Mobile žádné balíčky nejsou?
V tarifu mám balíčky Internet Svět 1 extra, Internet Svět 2 extra od 50 MB do 1GB.


Offline - Junior Profil 
14. 6. 2022 17:41 Odeslat příspěvek
No mám ještě neaktivovanou simku, předplacenku T-Mobile v šuplíku. Tak jsem chtěl zjistit jestli ji skrz toto mám aktivovat a použít.

Napsal bys, prosím, ceny za těch 50 a ja nevim, 100 ci 200 MB balíček pro tu zónu 2?

Děkuji :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 6. 2022 18:09 Odeslat příspěvek
No, mas kliku, protoze Svycarsko je uvedeno uz u balicku "Internet Svet 1 s xx MB"
100MB na 30 dni za 250Kc
250MB na 30 dni za 399Kc
Ceny z apky T-M pro predplacenku Twist (sice s rocnim balickem, ale to nema vliv).


Offline - Junior Profil 
14. 6. 2022 18:10 Odeslat příspěvek
Super, děkuju!


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2022 13:38 Odeslat příspěvek
Jsou to šmejdi fialoví. Mám předplacená data skoro do konce r. 2023, ale platnost kreditu aktuálně 2 měsíce. Teď jsem si ověřoval, že oni jsou fakt po ukončení platnosti kreditu zablokovat SIM, i když tam mám data na další rok. To je fakt operátor (blijící smajlík).


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2022 17:07 Odeslat příspěvek
je to tak musíš si tam poslat 200,-kč


Offline - Pokročilý Profil 
3. 10. 2022 20:25 Odeslat příspěvek
Snad jediná nevýhoda tohoto balíčku. Když si objednám balíček (odečte se mi z kreditu) tak už jsem za danou službu zaplatil. Operátor nabízí balíček na rok a neumí si ohlídat aby prodloužil platnost SIM. Co zkusit udělat výměnu SIM až to zablokujou? Nechal bych si poslat jejich SIM na zkoušku zdarma a pak provedl na značkovce výměnu SIM. U Kaktusu to dokáže divy...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 10. 2022 20:58 Odeslat příspěvek
No ale ty dobité peníze si může pak nechat poslat zpátky na účet. Je to sice vopruz, zbytečná práce pro zákazníka i T-Mobile, ale aspoň tak. Lepší by bylo, kdyby simka platila tak dlouho, na jak dlouho je předplacená služba.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 10. 2022 11:46 Odeslat příspěvek
Drobna zmena v denim datovem balicku na Twistu, samozrejme prezentovana jako vyhoda - misto 'az 100MB za 10Kc' je nyni 'az 150MB za 12Kc'. Hm, 50% navic za 20% navyseni ceny - vypada to lakave?
Prosta matematika dostava na frak pri podrobnejsim pohledu - puvodni balicek byl uctovan po castech (10MB za 1Kc, prenos do 1MB byl dokonce zdarma!), novy je uctovan ihned celou castkou (v appce uvedeno jako 'jednorazovy poplatek').


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 10. 2022 12:03 Odeslat příspěvek
Jak to funguje - u nově aktivovaných simek už je jenom ten nový balíček? Na staré aktivní simce vidím v nabídce oba, aktivní je ten starší výhodnější, nový je neaktivní.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2022 12:05 Odeslat příspěvek
ze.us: Ale v ceníku i na webu mají stále starou nabídku. To příšla SMS?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 60 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies