MobilMania.cz

Přihlásit se




Novy kllient o2Jak vykomunikovat nejlepší nabídku

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2020 07:53 Odeslat příspěvek
Zdravím dnes mi budou volat z O2 mám seniora a chci přejít neomezené volání a nikdy nebyl O2 Má stávající tarifů Zaměstnanec Od Vodafonu Jak vykomunikovat nejlepší nabídku Tarifů seniorovi jde pouze oneomezené volání krásný den
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
16. 9. 2020 16:45 Odeslat příspěvek
O2 je kvůli signálu? Proč trvat na O2 když nejlepší přetahovací nabídku má T-mobile? Na první 3 měsíce tarify za půlku (neomezenka+1,5GB za 262,50) po nich zadat přechod jinam (klidně na Oskartu která pošle sim zdarma) a pokud nedopadne retenční nabídka na alespoň 50% slevy (umí i neomezenku +1 GB za 190) na stálo zkusil bych Emtéčko Mega za 300 neomezené volání a SMS. O2 určitě nenabídne levnější neomezenku.


Offline - Pokročilý Profil 
16. 9. 2020 21:47 Odeslat příspěvek
No nevím ,tazatel bude spíš nějaký robot. I dítě ve 2.třídě by to napsalo lépe .


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2020 06:16 Odeslat příspěvek
Sorry. Ale já jsem hendikepovaný a diktují to přes Apple


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 9. 2020 08:13 Odeslat příspěvek
Nema ZTP ma u O2 i dalsi moznosti?


Offline - Pokročilý Profil 
17. 9. 2020 08:22 Odeslat příspěvek
Má a tam bych to napřel. Pokud je většinou doma vzal bych pevnou ,ta bude skoro zadarmo.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2020 08:50 Odeslat příspěvek
Pevná je teď pro ZTP/P se slevou od státu a slevou od O2 zcela zdarma. Teda byla, teď to zdražili o 50 korun, tak bude možná za drahých 50 korun :-D
A k tomu bych vzal na nouzová volání nějakou předplacenku - Sazka, Kaktus..


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2020 09:38 Odeslat příspěvek
U O2 je možné požádat o Státní příspěvek ZTP. Sleva je poté 200 Kč z tarifu. Viz web níže.

https://www.o2.cz/osobni/socialni-prispevky


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2020 09:37 Odeslat příspěvek
Děkuji za rady, Já jsem odpovídala na ten komentář že jsem robot já ten tarif nechci pro sebe ale pro svojí babičku a ta není A to není Zp
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat
cron
Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies