MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Vodafone Vánoce 2020

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
3. 11. 2020 11:52 Odeslat příspěvek
Vánoční zařízení se slevou až 4.000 Kč

Na úvod, abychom si rozuměli, jen pár základních pojmů:

Minimální měsíční plnění je smluvní závazek mezi zákazníkem a Vodafonem, ve kterém se zákazník zavazuje plnit každý měsíc po dobu 2 let (24 Vyúčtování) určitou částku.

Volací Jistina je vratná finanční záloha, kterou nám nový zákazník zaplatí při nákupu zařízení se slevou. Peníze zákazníkovi vrátíme hned po prvních 3 řádně zaplacených Vyúčtováních.

Nový zákazník – paušální zákazník, který je s námi méně než 12 měsíců.

Věrný zákazník – paušální zákazník, který je s námi minimálně 12 měsíců a jeho celková útrata je za poslední 3 měsíce alespoň 150 Kč měsíčně.

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Vánoční zařízení se slevou až 4 000 Kč“ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže.

Nabídka není určena pro zákazníky Vodafone OneNet. Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek.

NA CO MŮŽETE SLEVU AŽ  4 000 KČ UPLATNIT

Slevu 2 000 Kč můžete využít na chytré telefony, tablety, notebooky, televizor, herní konzole nebo chytré hodinky se SIM/eSIM a pořídit si je můžete v našich prodejnách nebo na eShopu.

Slevu 4.000 Kč můžete využít na chytré telefony, tablety, notebooky, televizor, herní konzole nebo chytré hodinky se SIM/eSIM a pořídit si je můžete v našich prodejnách nebo na eShopu. Pokud jste Věrný zákazník můžete získat navíc vybraná zařízení, která najdete v tabulce níže za počáteční platbu od 1 Kč a zbytek na splátky.

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidk ... z-4000-kc/

o<:)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2020 12:39 Odeslat příspěvek
To je vánoční akce za všechny prachy � Všem zákazníkům navíc zcela zdarma nadélíme několik výpadků pevného internetu, zpřehledníme účtování našich služeb (nově budeme účtovat 120+120) a na zákaznickou linku už se nikdy nedovoláte ���


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
4. 11. 2020 07:40 Odeslat příspěvek
To ještě asi není ta hlavní vánoční akce Vodafone. Jestli si to pamatuju dobře, tak i vloni to tak bylo. :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 11. 2020 11:43 Odeslat příspěvek
No tak toto těžko vůbec nazvat akcí, že jo.


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2020 13:14 Odeslat příspěvek
Akce vodafone začínali koncem listopadu a začátkem prosince. Ti jejich tupci přemýšlí, co zase vymyslí za pí**vinu...
Minulý rok, to byla trapný a ostuda!


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2020 14:06 Odeslat příspěvek
vanocni akce u vodafone zacina kazdy rok 15.listopadu


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 11. 2020 18:25 Odeslat příspěvek
Bohužel už dlouho neznamená slovní spojení vánoční akce u operátorů to, co představovalo před několika lety.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
12. 11. 2020 15:00 Odeslat příspěvek
Podmínky vánoční nabídky 2020
Rozbalte si vánoční dárky v naší vánoční kolekci.

Máme pro vás nabídku, která obsahuje speciální vánoční videotéku, neomezená data, Pevné připojení za výhodnou cenu, slevy na zařízení a jiné. Vánoční nabídka je platná od 12. listopadu 2020 do 31. ledna 2021.

Nabídka neplatí pro zákazníky Vodafone OneNet. Podmínky pro využití jednotlivých nabídek v detailu níže.

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidk ... idky-2020/

Neomezená data:

Vánoční nabídka je určena pro služby mobilního připojení technologiemi GSM/EDGE/UMTS/CDMA/LTE/5G skládající se z měsíčního datového balíčku se základním objemem dat zpoplatňovaným na základě paušální/předplacené platební metody za předem dané období, kromě těchto balíčků:

Předplacená karta 30
Mobilní připojení Turbo
Připojení na dlouho
Připojení na skok
Připojení pro služby
Připojení bez kabelu/+/Naplno
Připojení na stálo
Připojení na měsíc
Tarify s balíčkem Připojení bez kabelu naplno – Neomezeně
Vodafone Neomezený / Vodafone business neomezený +
Nabídka taktéž neplatí pro zákazníky Vodafone OneNet.

Aktivace a deaktivace nabídky

Nabídku je možné vyzvednout pouze přes stránku www.vodafone.cz/vanoce.

V případě, že nedojde k obnově datového tarifu u předplacených karet (například z důvodu nedostatečného kreditu), dochází také ke zrušení balíčku neomezených dat.

Balíček neomezených dat je možné aktivovat:

pro paušální řešení jednorázově. Zákazník ho získává na poměrnou část aktuálního účtovacího období a jedno celé následující účtovací období.
pro předplacené karty pak opakovaně (max. 2×).
Ve chvíli, kdy dojde k aktivaci neomezených dat, přijde SMS zpráva o tom, do kdy daný balíček platí. Čas vypršení balíčku je uveden také v aplikaci Můj Vodafone. Ukončení platnosti balíčku bude opět potvrzeno SMS zprávou. Po ukončení platnosti balíčku neomezených dat jsou data účtována dle platného ceníku a aktuálního nastavení služeb.

o<:)


Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 12. 11. 2020 18:00, celkově upraveno 1


Offline - Pokročilý Profil 
12. 11. 2020 16:05 Odeslat příspěvek
Takže za 200 na 2 měsíce neomezená data pro předplacenku. Problém bych viděl v tom že úvodní 200 má platnost jen 45 dní tak aby v půlce druhého měsíce neřekli Fak-off dobij si. Řekl bych že lepší je na sim zdarma dobít 200.


Offline - Pokročilý Profil 
12. 11. 2020 16:55 Odeslat příspěvek
Kurna ten seznam vyjimek je ale dlouhy :)

Edit:
Netusi nekdo (treba Reditel), jaky internet je na tech kartach Vodafonu se 150MB zdarma?


Naposledy upravil zivan dne 12. 11. 2020 17:23, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2020 17:21 Odeslat příspěvek
Tak tedy nevím, jsem firemní zákazník x dlouhých let a sleva 4.000 na HW mi to cpe pouze se zakoupením pevného internetu, jinak nic...


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
12. 11. 2020 17:26 Odeslat příspěvek
zivan píše
Kurna ten seznam vyjimek je ale dlouhy :)

Edit:
Netusi nekdo (treba Reditel), jaky internet je na tech kartach Vodafonu se 150MB zdarma?


Čau. Byl jsem teď nakupovat v Lídlu a Kauflandu, budu se muset z troho chvilu vzpamatovávat. :D Tak teď vážně nevím. Ale myslím, že v seznamu není, takže by to mělo jít. Mám jich ještě skoro 10 kusů těch sim :D

-- 12. 11. 2020 17:42 --

hauzz píše
Takže za 200 na 2 měsíce neomezená data pro předplacenku. Problém bych viděl v tom že úvodní 200 má platnost jen 45 dní tak aby v půlce druhého měsíce neřekli Fak-off dobij si. Řekl bych že lepší je na sim zdarma dobít 200.


Já bych řekl, že se sim zdarma dobíjet nemusí, pokud teda bude nová a bude na ní 150 MB / 500 MD dat grátis. ;-) Jestli hovoříš o tom druhém měsíci, tak to jo, to se bude muset dobít nebo vytasit další sim zdarma. :D Ještě že mám kvalitní zásoby. Ale hlavně si to aktivuju na únor, páč tam už se nedostanu s 10 GB zdarma na T-Mobile aktivované ochutnávce 8-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2020 18:43 Odeslat příspěvek
a pujde neomezeny net i s touto predplacenkou?
tedy 2 mesice za 200kc?
diky.

-- 12. 11. 2020 18:44 --

https://www.electroworld.cz/vodafone-zlata-sim-karta


Offline - Pokročilý Profil 
12. 11. 2020 19:31 Odeslat příspěvek
Já měl na mysli jejich klasickou sim za 200 na jejich webu, na které je 200 extra kredit, ale ty jejich úvodní extra kredity platí jen 45 dní. Tak mám takový pocit že ten druhý balíček v půlce utnou jakmile expiruje kredit. To je vlastně odpověď i na předchozí příspěvek sim z Electro worldu. Úvodní kredit ať už je jakýkoli platí 45 dní od aktivace sim.


Naposledy upravil hauzz dne 12. 11. 2020 19:34, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2020 19:32 Odeslat příspěvek
Podle mě ten balíček poběží dál, protože platnost běžného kreditu 0Kč bude dále běžet, ale chce to otestovat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další stránka
Stránka 1 z 9 [ Příspěvků: 125 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies