MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Vodafone Karta pro partu

Offline - Junior Profil 
20. 1. 2021 15:01 Odeslat příspěvek
Zdravím
Mám u vodafone na dobíjení kreditu SIM (Karta pro partu) kterou používám v lokátoru který mi posílá jen SMS.Na stránkách Vodafone jsem zjistil že existuje Balíček SMS (0 SMS, 50 SMS, 100 SMS, 250 SMS, Neomezené SMS) půjde to zapnout bez nutnosti platit měsíční paušál ? díky
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
20. 1. 2021 15:13 Odeslat příspěvek
Jaká je spotřeba SMS? Při větší spotřebě bych pouvažoval na neomezené SMS v síti což nejlevněji se pořídí u Emtéčka tarif mini. 25 Kč/SIM/měsíc je tam 10000 minut a SMS do vlastní sítě.


Offline - Junior Profil 
20. 1. 2021 15:43 Odeslat příspěvek
Musím šetřit SMS i s ohledem na baterii v tom lokátoru ale kdyby byli SMS neomezeně tak bych samozřejmě používat víc já právě nemám v síti ale na T-Mobile díky


Offline - Junior Profil 
20. 1. 2021 15:53 Odeslat příspěvek
Jasně že za balíčky zaplatíš měsíční paušál, ty balíčky jsou jen na měsíc. Snad sis nemyslel, že jsou na rok nebo na neomezenou dobu?


Offline - Junior Profil 
20. 1. 2021 16:04 Odeslat příspěvek
Já samozřejmě nemyslím na rok ,ale při dobíjení kreditu to asi nepůjde :oops: díky


Offline - Pokročilý Profil 
20. 1. 2021 16:47 Odeslat příspěvek
Na předplacence s nejnižší cenou za SMS do všech sítí vychází nejlíp Kaktus. Stačí jednou trefit dobíječku a cena SMS bez balíčku je 0,75Kč a balíčky to umí ještě zlevnit. Výhoda je že se dají balíčky kombinovat a všechny jednotky se převádí do dalších balíčků. Stačí po dobití koupit nejvyšší jednorázový a pak to prodlužovat klidně i tím nejnižším. Ale i bez balíčků s platností kreditu i bonusu rok...


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 15:07 Odeslat příspěvek
Zdravím
Je nějaká odměna v podobě dat při dobytí 200 Kč ? díky


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 15:23 Odeslat příspěvek
Při dobití určitě, ale při dobytí (co je to?) určitě ne...


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 15:46 Odeslat příspěvek
Pan měl zřejmě na mysli při dobytí jejich centrály na náměstí Junkových... :-D

Pokud ale jen myslel dobití (přičemž mu zjevně dělá potíže česká gramatika), pak za dobití dvou stovek nedostane nic, neb se mu to standardním způsobem dobít nepovede. Ostatně, Vodafone nedává data zdarma ani při dobití 5000 Kč. Maximálně v určitých případech dostane bonusový kredit, který může využít na data, například...


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2021 11:36 Odeslat příspěvek
To si tam mohl najít sám a ne zakládat další téma... Ale spíše bych řekl, že je teprve na prvním stupni základní školy a tam se ještě gramatiku moc neučí :)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
26. 10. 2021 09:03 Odeslat příspěvek
Chtěl jsem teď převést sim kartu dobíjecí Vodafone jinam (nebyla nikdy dobíjená, je to ta sim co dávali kdysi dávno zdarma Vodafone s datovým balíčkem grátis (aktivovaná byla někdy v září 2021) - ale možná to bude fungovat s každou sim kartou) a když jsem řekl, že chci OKU, že chci ke Kaktusu že tam mají 6 GB za 200 Kč, tak borec řekl, že mi dá dárek a mám na 3 měsíce zdarma každý měsíc 60 minut volání kamkoliv. :D 8-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 10. 2021 06:22 Odeslat příspěvek
Kdo dnes stojí o volání? Bych se mu vysmál na takovou nabídku. :D


Offline - Pokročilý Profil 
27. 10. 2021 08:34 Odeslat příspěvek
By ses divil, ne každý je děcko co nemá nic na starosti....


Offline - osobne Profil 
29. 11. 2021 18:31 Odeslat příspěvek
Propadl mi kredit na predplacence Vdf. Vrati mi ho, kdyz dobiji novy kredit, nebo je nenavratne pryc?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
29. 11. 2021 18:49 Odeslat příspěvek
Asi jo. Zavolej na *77 a popřej se. Oni ti to řeknou.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 39 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies