MobilMania.cz

Přihlásit se




Premium sms Vodafone

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 7. 2022 09:50 Odeslat příspěvek
Zdravím , viem že sa to tu už riešilo ,ale píše sa rok 2022 a stránky hernikupony,nepodporuju mobilné platby ani premium sms ked chcem zplatiť za kupony paysafecard . Stránku Mobito tiež medzi časom zrušili, je tomu už pár rokov . Mám nevužitý kredit a Vodafone mi ten kredit nechce vrátiť na účet.Keby že prenášam číslo tak by sa to dalo ale to neplánujem . A tak sa chcem sýtať ,existujú nejaké stránky kde sa djú nakúpiť kupony PSC pomocou premium sms ? Po prípade mohli by ste mi sem napísať všetky stránky ktoré akceprujú platby cez sms atd ? Za odpoved Vám dakujem :) .
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
29. 7. 2022 11:19 Odeslat příspěvek
Nebude to spíš nastavením SIM v Můj Vodafone? Tam někde hledat povolení plateb přes SMS, případně prémiové SMS ;)


Offline - Pokročilý Profil 
29. 7. 2022 11:22 Odeslat příspěvek
A co ti brání číslo přenést na SIM zdarma třeba Twist od T-Mobile? Kredit vrátí na účet a pokud trváš na Vodafone, tak následně si koupit SIM VDF a zase to zpět přenést? I když teda nevím proč když nejnižší náklady na provoz předplacené SIM je zrovna T-mobile resp. jeho virtuál Kaktus kde se dá udržovat číslo za 50Kč na rok.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 7. 2022 00:50 Odeslat příspěvek
Ano je to jedna z možnosti ,no bohužiaľ som na Slovensku a operátori neradi posielajú na Slovensko sim karty. Ak budete vedieť o stránkach ktoré som vyššie spomenul ,budem Vám vďačný.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 7. 2022 10:06 Odeslat příspěvek
Citace
Tovar: PaySafeCard 5.00 EUR
Spôsob platby: SMS
Konečná cena SMS: 9.20 EUR

Solidni prirazka...


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2022 11:51 Odeslat příspěvek
Já si kdysi za nevyužitý kredit na Vodafonekartě kupoval aplikace v Google play (myslím, že Vodafonekarta je jediná předplacenka, kterou lze platit v Google play), zlaťáky do WoT nebo jsem poslal nějakou DMS. Jen pozor, že jakmile zahájíte proces přenosu čísla (možná i jeho rušení), tak operátor zablokuje platby přes prémiové sms, tak kredit utraťte ještě před tím, než s číslem začněte něco dělat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies