MobilMania.cz

Přihlásit se

CETIN – jak zjistit cenu připojení

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 7. 2021 09:08 Odeslat příspěvek
Viděl jsem teď reklamu na CETIN, že nám zrychlili na vesnici. Vyskočilo to na mě na Facebooku. Ale nenašel jsem cenu - nevíte někdo kde to najít?
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
Cetin je jen vlastnik dratu, takze u providera. Jejich seznam ma mj. prave Cetin.

Offline - Junior Profil 
8. 7. 2021 13:23 Odeslat příspěvek
CETIN je vlastnik dratu a navic prodava sve sluzby pouze operatorum, nikoliv koncovim zakaznikum. Operatoru ma na sve siti okolo dvaceti, takze vyber je.
https://zrychlujemecesko.cz/operatori

Offline - Junior Profil 
9. 8. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
Bohuzel ale, kdyz si poptas vsechny ty virtualy (prave pres web cetinu), tak nabidka virtualu bude treba 5-8 stovek mesicne a o2 ti na te same adrese da 1,- mesicne a pak 249,-

Ale nejspis si od 02 musis koupit i jejich modem. Aby na té ceně jedna Kč za měsíc až tak neprodělali. Ta cena platí pouze pro vybrané adresy, dokonce ani jedna ulice nemá jednotnou politiku. Dříve tomu říkali geo akce, platil to na celý město nebo okres

Od doby rozdělení na Cetin a O2 anebo spíše od doby předsunutých dslam mám dojem, že to funguje podle druhu připojení do baráku a podle konkurence do baráku.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies