MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

T-Mobile - Sportovní léto aneb neomezená data

Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 6. 2021 10:04 Odeslat příspěvek
Není to teda úplně čistě internetový balíček, tak těžko říct, zda to k tomu půjde aktivovat. Asi to budem muset v pátek zkusit.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
13. 6. 2021 10:08 Odeslat příspěvek
tady píší, že z ochutnávkové SIM nelze zřídit Esim

https://www.t-mobile.cz/nabidka-predplacenych-karet

Offline - Junior Profil 
13. 6. 2021 10:17 Odeslat příspěvek
polda píše
Anik píše
eSim vyměníš v Můj T-mobile v sekci SIM, dělala jsem takto výměnu u tarifu a všechno hned a v pohodě běží… u Twist to určitě bude stejně :-)

Ne všechny Twist tarify umožňují eSim !!

sNOWu píše
tady píší, že z ochutnávkové SIM nelze zřídit Esim

https://www.t-mobile.cz/nabidka-predplacenych-karet

Díval jsem se na stránky T-Mobilu, kde je napsáno, že k tomuto typu SIM karty nelze zřídit eSIM.
Pro jistotu jsem se ptal na Messengeru T-mobile, kde mi odpověděli, že to možné je.

Offline - Junior Profil 
13. 6. 2021 10:53 Odeslat příspěvek
a teď čemu věřit, oficiálnímu vyjádření na webu nebo někomu, možná méně znalému, na messengeru T mobile. čert, aby se v tom vyznal

Offline - Junior Profil 
13. 6. 2021 17:41 Odeslat příspěvek
Oba mají pravdu, protože když prepaid převedeš na postpaid, tak ti tel.č. i SIM zůstane a pak můžeš převést na eSIM.

Offline - Junior Profil 
13. 6. 2021 19:27 Odeslat příspěvek
xsw píše
Oba mají pravdu, protože když prepaid převedeš na postpaid, tak ti tel.č. i SIM zůstane a pak můžeš převést na eSIM.

Mohl byste mi vysvětlit, co to znamená postpaid?
Chápu to správně, že když koupím prepaid (=karta s bonusovým. kreditem) a následně dobiji (=postpaid), až po dobití mi bude umožněno získat eSIM?

Děkuji

Offline - Junior Profil 
13. 6. 2021 19:50 Odeslat příspěvek
předpokládám, že se na messengeru ptal na prepaid.

Offline - Junior Profil 
13. 6. 2021 19:57 Odeslat příspěvek
Explosion_CZ píše
xsw píše

Mohl byste mi vysvětlit, co to znamená postpaid?
Chápu to správně, že když koupím prepaid (=karta s bonusovým. kreditem) a následně dobiji (=postpaid), až po dobití mi bude umožněno získat eSIM?

Děkuji

imho prepaid = nejdřív nabiješ kartu a pak za ten kredit si koupíš službu (např. datový tarif na měsíc). postpaid = dostaneš službu a tu následně uhradíš na základě faktury (= běžný tarif).

Offline - Junior Profil 
13. 6. 2021 19:58 Odeslat příspěvek
Aha, už jsem to asi pochopil.

xsw nejspíš myslel, že když předplacenku převedeš na tarif, tak pak můžeš udělat eSIM.

Offline - Junior Profil 
13. 6. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
ale to právě převádět nikdo nechce

Offline - Junior Profil 
14. 6. 2021 05:22 Odeslat příspěvek
Jaká otázka, taká odpověď. Text otázky ovšem nevíme, pouze odpověď. A napsal on v textu otázky, že nechce předplacenku převádět na tarif? Protože tahle odpověď to prostě nevylučuje.
Explosion_CZ píše
Napsal jsem na T-Mobile, kde mi odpověděli, že je možné i z produktu - SIM karta zdarma - udělat eSIM.
...

Offline - Junior Profil 
14. 6. 2021 11:48 Odeslat příspěvek
Je to jednoduché - SIM kartu zdarma nelze objednat z e-shopu ve formě eSIM, ale po obdržení klasické plastové SIM karty je možné tuto převést na eSIM.

Offline - Junior Profil 
14. 6. 2021 15:20 Odeslat příspěvek
Mohl by někdo shrnout, jak využít neomezená mobilní data na léto 2021?
Klíčové tipy vidím v tom, jakou koupit předplacenou kartu a kolik a kde dobít.

Na ozkoušení technických možností růžové mobilní sítě je to ideální příležitost.

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
14. 6. 2021 15:49 Odeslat příspěvek
Nějaké to Péčko, pak HBO GO je zdarma, ňákej ten pohyb při sexu na mezi, každodenní čtení manifestu Pirátské strany a Karla Marxe... nebo co jako chceš slyšet ? :D 8-) Prostě příprava na gulag s WiFi ;-)

Offline - Junior Profil 
14. 6. 2021 16:04 Odeslat příspěvek
jenik3
nejdostupnější řešení je asi sim zdarma (10kč kreditu), a dobít 220Kč (+100 bonus za první dobití), pokud nikdo nechce nic z toho mít navíc, tak to stačí na 3x109 balíček

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 34  Další stránka
Stránka 6 z 34 [ Příspěvků: 506 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies