MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

T-Mobile - Letní datové akce

Offline - Junior Profil 
25. 8. 2021 17:45 Odeslat příspěvek
brumak píše
Výlet do Ostravy/Brna na odpolední cyklosightseeing by pořád mohl vyjít levněji (a možná i příjemněji) než 400 ;-)


Ono to neni ani v ostravě už ty rekola ,jen praha ,brno,oloumouc a české budejovice.Takže to je na zváženi i když ta sim stala normalne 200kč a ted okolo 400kč i tak pak človek usetři ve finale mesicně.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 8. 2021 22:24 Odeslat příspěvek
Snapsik píše
Ahoj, tak predevčírem SMS, že dnes dojde k obnovení balíčku. Jediné co k tomu potřebujete je dostatek kreditku - měl jsem kredit 41 Kč. Dnes se mi balíček sám obnovil, aniž bych dokupoval kredit, neomezeňák jede dál a kredit mám -68 Kč. Já doufal, že když nebude dostatek prostředků, měsíční balíček se neobnoví. Takže po skončení prázdnin asi zahodit SIMku a použít novou... To je moje zkušenost

Ahoj, mám stejnou zkušenost. Balíček 800MB měl skončit dnes 25.8. a na kartě jsem měl něco kolem 20 Kč. Balíček se přesto obnovil a na kartě je asi -90 Kč. Neomezený internet mi díky tomu jede dál a TM mi tak daroval dalších 6 dní neomezeného internetu zdarma. Nečekal jsem to, ale díky :)


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 05:55 Odeslat příspěvek
Prisla mi SMS ze od 1.9. muzu mit 5GB za 159,-Kc + bonus dalsi mesic neomezeno...


Offline - Pokročilý Profil 
26. 8. 2021 08:16 Odeslat příspěvek
To není nic moc v porovnání s Kaktusem kde na 6GB+neomezené Kaktusocky SIM vychází na 100 Kč/měsíc při využití dobíječky, pro ty šťastnější se dá rok a půl udržet cena na 67Kč/měsíc.


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 08:43 Odeslat příspěvek
Ja sem spokojenej na 2 sim preneseno cca 1,7Tera dat :D


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
26. 8. 2021 09:35 Odeslat příspěvek
T-Mobile mění tarify. Zlevňuje a neomezená data pustí i přiškrceným tarifům
Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... eratori_jm

:D


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 10:14 Odeslat příspěvek
ekim píše
Ja sem spokojenej na 2 sim preneseno cca 1,7Tera dat :D

No to mně podrž. Co bylo obsahem tolika dat?


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 10:28 Odeslat příspěvek
Koukani na filmy, Naka ta prace atd. paradoxne nic nelegalniho :D


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 14:07 Odeslat příspěvek
Tak to o musely být dlouhé filmy ve 4K.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
31. 8. 2021 18:30 Odeslat příspěvek
Taky vám to píše - Sportovní leto - k obnovení balíčku dojde 16. září 2021 ?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 8. 2021 18:32 Odeslat příspěvek
Ne, ja tam mam 17.9. ;)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 8. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
No, jsem zvědavý, co bude zítra. :-)


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2021 20:43 Odeslat příspěvek
Dneska o půlnoci je prostě s internetem zdarma konec. Čerpat se začne zase podle balíčku/tarifu, který máte zaplacený. Nechápu, co vám na tom není jasné?


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2021 21:08 Odeslat příspěvek
Prichazi faze ocekavani (nadeje, ze data skoro zadarmo budou pokracovat), aby prisla faze zklamani a vystrizlivneni, ze tomu tak neni.
TM mi nabidl v SMS "pokracovani leta" 2GB za 109 Kc, coz mi prijde jako solidni nabidka, neurazi.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
31. 8. 2021 21:53 Odeslat příspěvek
To je nabídka na prd, když tu máme 6 GB + nekonečno vod Kaktusu za 66 Kč a míň, navíc to jde na hromadu. :D

No podle mě o půlnoci to neutne. Spíš to vidím tak, že zítra ráno ( +- poledne ) přijdou borečci z T-mobilu do rachoty a budou to ručně nahazovat. :D Takže bych očekával nějaké extempore a budu čekovat appku, jestli jim tam něco neukápne. :D

########################

Tak už se v tom rypou. Přišli na noční. :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 42  Další stránka
Stránka 29 z 42 [ Příspěvků: 619 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies