MobilMania.cz

Přihlásit se




Vodafone firemní tarif

Offline - Junior Profil 
11. 8. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat jestli někdo neřešil. Mám firemní tarif od Vodafone v rámci pracovního benefitu jak se na to VF kouká když v tom zaměstnání skončíte?
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
11. 8. 2021 11:24 Odeslat příspěvek
Protože je to firemní benefit, tak nejspíš zanikne společně s Vaším úvazkem. Číslo poté půjde zase do oběhu v rámci společnosti, nebo Vám nabídnou, že si číslo můžete ponechat. Pokud zvolíte tuto volbu, převedou Vás na klasický ceníkový tarif dle Vaší volby (ideální volba) nebo to kompletně nechají na Vás, jak se s tím vypořádáte.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 8. 2021 11:55 Odeslat příspěvek
Rozdil je v situacich:
1) cislo je napsane na zamestnavatele
2) cislo je napsane na zamestnance a ma tam "vyhodnejsi" tarif, ktery operator nabidl pres zamestnavatele


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2021 16:28 Odeslat příspěvek
Možnost B.

Je to moje telefonní číslo kde jsem pouze využil výhodnější nabídky od zaměstnavatele.


Offline - Pokročilý Profil 
13. 8. 2021 18:08 Odeslat příspěvek
Pak to asi zalezi na podminkach a jestli se operator nejak dozvi, ze jsi skoncil. Pred lety to u Vodafonu v pripade smluv na 2 roky u jedne statni organizace bylo tak, ze i kdyz zamestnanec skoncil, tak sleva trvala do konce te 2 lete lhuty.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Take si myslím, že to nebudu řešit a až to skončí tak to skončí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies