MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Vodafone - nefunkční samoobsluha pro Odepiš

Offline - Pokročilý Profil 
4. 6. 2022 22:37 Odeslat příspěvek
Já bych v tom spíš viděl záměr operátora jak "nenásilně" donutit nerentabilní zákazníky ke změně služeb na pro operátora výhodnější služby, zákazník má smůlu. Buď se smíří se šikanou opa nebo přistoupí na jeho podminky. U Kaktusu loni i předloni několikrát výpadek u počítadel nasyslených dat/minut/SMS. Ať mi někdo zkusí vyvrátit že to nebyl záměr.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
4. 6. 2022 22:50 Odeslat příspěvek
hauzz:
I to může být záměr. Nicméně na přímou otázku, zda je to příprava na ukončení tarifu Odepiš.. Vodafone odpověděl, že ne (pochopitelně).
Spíš to tipuji na to, že pro těch pár lidí s Odepišem se jim nevyplatí samoobsluhu opravovat. Takže když se to rozbilo, zůstane to rozbité. :-(
Další možnost je ta, že systém samoobsluhy vymyslel někdo tak geniální, že ji kromě něj nikdo nedokáže udržovat v chodu. Ony jsou totiž (menší) problémy se změnami služeb a nastavení i na jiných tarifech, včetně aktuálních akčních tarifů. Tady nemohu potvrdit, že je to setrvalý stav (u tarifů lidí z rodiny měním služby sporadicky). Ale v poslední době ať jsem dělal co jsem dělal, vždycky na mne vyskočila nějaká chyba. Asi je přitahuji. ;-)


Offline - Pokročilý Profil 
5. 6. 2022 17:10 Odeslat příspěvek
Pravda, cesty digitální bývají nevyzpytatelné... S tím tarifem Odepiš myslím že ho vodouch nemůže zrušit na tomto tarifu vyhrál Český Mobil se značkou Oskar tendr na 3.opa. jinak by to mohl být Orange jako na Slovensku a tam jsou ceny trochu méně "specifické" než v ČR :-(


Offline - osobne Profil 
5. 6. 2022 20:43 Odeslat příspěvek
Vždyť už ho zrušil, to není ten tarif, s kterým vyhrál Oskar, ten se jmenoval nejdŕív T1, a pak Slyším Vás, já ho měl, a když ho Vdf rušil a nutil všechny uživatele tarifu přejít na Odepiš, tak jsem odmítl a dali mně nulový tarif.


Offline - Moderátor Profil 
5. 6. 2022 23:18 Odeslat příspěvek
Někde jsem zaslechl, že Odepiš už držet v nabídce nemusí´, že tam byla nějaká časová lhůta, která už uplynula. Po pravdě... nutit operátora mít v nabídce tarif, který byl přelomový před 20 lety a vyhrál jim tendr... to by bylo na hlavu. Další věc - dnešní Odepiš se už dost liší od toho původního. Zůstala snad jen cena za sms a to, že volná minuta do vlastní sítě je mimořádně levná, kdežto volání do cizí sítě je vír na peníze.


Offline - osobne Profil 
6. 6. 2022 09:18 Odeslat příspěvek
Odepiš žádný tendr nevyhrál a nic přelomového na něm není a nikdy nebylo.


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2022 20:31 Odeslat příspěvek
Ale bylo, dokud byl ještě za 10,-


Offline - Moderátor Profil 
7. 6. 2022 21:55 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Odepiš žádný tendr nevyhrál a nic přelomového na něm není a nikdy nebylo.

Věci znalí asi chápou... Odepiš je pokračovatel původního "výherního" tarifu.

A možná ten tarif nebyl přelomový, ale přinejmenším byl a je hodně odlišný od všeho, co bylo před ním... a vlastně i po něm.

-----------------------

Konec off topicu, původní příspěvek je o nefunkčnosti nastavování služeb na tarifu Odepiš přes internetovou a mobilní Samoobsluhu (aplikaci). Mě to nefunguje na dvou číslech ze dvou. :(
Zajímavé, že se ale neozval nikdo další. Že bych byl poslední exot s Odepišem? 8-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 6. 2022 09:08 Odeslat příspěvek
Nejsi posledni, ale ostatni se v tom nerejpou. Set it and forget it.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 24 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies