MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

O2 Vánoce 2021

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
26. 10. 2021 11:55 Odeslat příspěvek
Od 1. listopadu pak nadělí svým zákazníkům tisíc korun slevu na produkty za každou jednu službu, kterou zákazník u O2 používá. Se slevou bude možné pořídit mimo dalších zařízení i nově uvedená sluchátka.Mezi produkty, na které lze aplikovat tisícovou slevu, jsou mobilní telefony, tablety, sluchátka a notebooky.

Operátor představil vlastní brandovaná zcela bezdrátová sluchátka O2 Pods, prodávat je bude za 1 299 Kč

:D

https://mobilmania.zive.cz/clanky/vanoc ... fault.aspx
Poslední příspěvek


-
26. 10. 2021 14:14 Odeslat příspěvek
Slevy nelze kombinovat :roll:


Offline - Junior Profil 
26. 10. 2021 18:58 Odeslat příspěvek
I tak je to velmi slušná akce. Na nějaký nový tlačítkový telefon pro babičku to bude určitě.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
29. 10. 2021 08:11 Odeslat příspěvek
Tisícovka dolů pro všechny a za každou službu. O2 spouští vánoční kampaň

Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 10. 2021 15:55 Odeslat příspěvek
Už v appce někdo slevu obdržel, nebo to bude až 1.11.?


Offline - Junior Profil 
30. 10. 2021 09:23 Odeslat příspěvek
Služební SIMky máme sice O2, ale do samoobsluhy přístup nemám. To je smůla, jesli je ke slevě přístup pouze přes samoobsluhu. 8-S


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
31. 10. 2021 17:24 Odeslat příspěvek
O2 Pods

Jedná se o poměrně standardní bezdrátová sluchátka, která vydrží přehrávat hudbu 7 hodin, ve spojení s nabíjecí krabičkou se dá dostat na 28 hodin. Baterie sluchátek má kapacitu 45 mAh (každé), krabička pak 400 mAh. O nabíjení se zde stará konektor USB C. Konektivitu zajišťuje Bluetooth ve verzi 5.1

Jsou podporované profily A2DP, AVRCP, OPP, PBAP, SPP, HFP, HSP a co se týče dekódování, tak se nabízí SBC a AAC. O2 se chlubí, že sluchátka jsou velmi lehká, váží pouhé 3 gramy.


Offline - Junior Profil 
1. 11. 2021 08:12 Odeslat příspěvek
Kód zatím nikde v aplikaci nevidím.

Ale pokud ta tisícovka bude platit jen na toto, tak je to akce o ničem:
https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/v ... t=CHEAPEST

Tak jsem zvědav, jak to bude...


Offline - Pokročilý Profil 
1. 11. 2021 08:21 Odeslat příspěvek
Jo, plati to jen na tech par veci, je to vyjmenovane i v podminkach
https://www.o2.cz/osobni/-a86692?field= ... ka=a297705


Offline - Junior Profil 
1. 11. 2021 17:09 Odeslat příspěvek
Zobrazi se vám kód?
Odpoledne v aplikaci moje O2 přibyl
odkaz na zobrazení kódu když ale na to kliknu žádný kód se nezobrazí?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 11. 2021 17:27 Odeslat příspěvek
Mně se kód zobrazuje, ale na jiné zboží nefunguje. A to předražené zboží z jejich vánoční nebídky nechci. Takže sleva nanic. Se zas O2 předvedlo.


Offline - Junior Profil 
1. 11. 2021 17:56 Odeslat příspěvek
Takže kódy jsou pouze na vybrané telefony, O2 Pods sluchátka, notebooky či tablety. Pro mě je to sleva nesleva. Potřeboval jsem nějaký tlačítkáč pro babičku a kupon nefunguje.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
1. 11. 2021 18:25 Odeslat příspěvek
Davidbenis píše
Zobrazi se vám kód?
Odpoledne v aplikaci moje O2 přibyl
odkaz na zobrazení kódu když ale na to kliknu žádný kód se nezobrazí?


A jsi přihlášený pomocí ID ? Ne přes číslo a SMS. :D Dává to kód i na nikdy nedobitou sim, no ale co s kódem že. Telefony seženeš levněji jinde, sluchátek mám plnou prd*l z loňské akce. :D Tak asi nic no. 8-)


Offline - Junior Profil 
1. 11. 2021 18:36 Odeslat příspěvek
Mě to teda nešlo v aplikaci Moje O2 zobrazit, když jsem byl připojený na WiFi, ale až jak jsem se připojil přes mobilní data. Asi nějaká bezpečnostní ochrana.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
1. 11. 2021 18:59 Odeslat příspěvek
Jako jediné zajímavé zařízení mi přijde ten tablet - Lenovo Tab M10 Plus 64GB LTE jenomže když si na něj člověk přečte recenze na Alze, tak je to asi pořádný s h i t. :D Tam jako fakt není co koupit. 8-) Jedině kdyby někdo napsal, že ty sluchátka hrají báječně a že hrají tak jako na cenu třeba 1 000 Kč solidně, tak bych je za 299 Kč vzal, ale jinak asi vážně nezájem. :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další stránka
Stránka 1 z 9 [ Příspěvků: 135 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies