MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

T-Mobile Vánoce 2021

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
15. 4. 2022 06:27 Odeslat příspěvek
Tak v T-mobile appce mají chybu u datového balíčku opakovaného - 2 GB měsíčně a mají uvedenou cenu 109 Kč a správná je asi 219 Kč. Tak jestli je pro někoho 2 GB za 109 Kč zajímavých, může vyzkoušet. :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2022 07:13 Odeslat příspěvek
Už to asi spravili. Nově je tam ale velikonoční nabídka neomezeného internetu v mobilu na den za 34,50. Sice jen na čtyři dny a max 3Mb/s, ale slušný


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
15. 4. 2022 08:09 Odeslat příspěvek
Ty to nevidíš ty 2 GB za 109 Kč ? Že by to neměl každý v nabídce ? Pořád to tam je, i jsem schválně kvůli tomu restartoval Appku. Neomezené má den za 35 Kč je slušný. Škoda že je to jen přes Velikonoce.


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2022 08:57 Odeslat příspěvek
Já tam mám normálně 2GB za 219. Za 109 je tam jen 800MB.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
15. 4. 2022 09:22 Odeslat příspěvek
Tak zjevně dávají různé nabídky lidem. Ať se dívám jak se dívám, u 800 MB a 2 GB je stejná cena a to 109 Kč za každých 30 dní. :D Tak nabízeli i přítelce Internet na rok za 499 Kč když už bylo po akci. :D

http://imgway.cz/s/8TQ5


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 4. 2022 10:49 Odeslat příspěvek
Heavy71 píše
Už to asi spravili. Nově je tam ale velikonoční nabídka neomezeného internetu v mobilu na den za 34,50. Sice jen na čtyři dny a max 3Mb/s, ale slušný


Pokud je u toho aktivovaný jiný balíček, třeba roční interfernet 1 GB, jede to plnou rychlostí (bez omezení).


Ředitel ČTÚ píše
Tak nabízeli i přítelce Internet na rok za 499 Kč když už bylo po akci. :D

http://imgway.cz/s/8TQ5


Já u toho ročního mám "Aktivovat znovu" - ale nemám tam za kolik, cena chybí.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
15. 4. 2022 18:39 Odeslat příspěvek
Tak teď je otázka, jestli to jsou chyby v appce nebo seriózní lepší nabídka pro některé vybrané jedince.


Offline - Moderátor Profil 
16. 4. 2022 11:41 Odeslat příspěvek
Myslím, že kdyby to byly chyby v appce, že je tam máme všichni. Spíš se domnívám, že jde o personalizovanou nabídku. Už jsem se s tím také setkal. Zejtra se mohu mrknout, dneska se k tabletu s appkou a SIMkou nedostanu.

EDIT: Tak 2 GB mám taktéž za 219 Kč.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
3. 8. 2022 07:47 Odeslat příspěvek
Jede ještě někomu dalšímu HBO Max grátis ? Mě to furt jede. :D


Offline - Moderátor Profil 
3. 8. 2022 07:58 Odeslat příspěvek
Mně dva týdny zpět přestal fungovat.


Offline - Junior Profil 
4. 8. 2022 05:57 Odeslat příspěvek
Kde byl kredit, jelo to 7 měsíců zdarma (místo avizovaných 180 dní), pak už se jednou a dvakrát obnovilo za 110,99 kreditu. Kde nebyl, jelo to 7 měsíců, pak 2 emaily o "deaktivaci" a pak ještě 23 dní zdarma, ukončeno emailem "Vypnutí balíčku HBO Max". Na SIM, která během té doby expirovala, to těch 7 měsíců nevydrželo.
Jo a před koncem 6. měsíce zdarma přišla výstražná smska, že už se bude platit, pak začal 7. měsíc zdarma, asi chyba při zaokrouhlování. ;)


Offline - Moderátor Profil 
4. 8. 2022 08:15 Odeslat příspěvek
Mně to tuším dojelo na expiraci SIM. A vzhledem k tomu, že se mi podařilo pořídit za zvýhodněnou cenu roční předplatné na Webshare, tak jsem to pak už neřešil. Multimediální přehrávač Kodi a doplněk Stream Cinema Community je myslím, dostatečně pádný důvod B)


Offline - Pokročilý Profil 
4. 8. 2022 08:31 Odeslat příspěvek
Souhlas Stream Cinema Community super doplněk pro multiplatformní Kodi. Za 5kilo na rok není lepší volby. Škoda že není pro LG ale já pořídil Blaupunkt b-streambox a mám přenosný malý box použitelný kdekoli, kde je WiFi nebo RJ45. Díky tomu jsem přestal platit Skylink a vůbec mi nechybí. A poslední dobou třeba Prima a její (opravdu) kanalizační vysílání bez možnosti přeskakovat reklamy na OTT to bych blil velebnosti...


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
4. 8. 2022 08:48 Odeslat příspěvek
Vidím, že poznatky jsou podobné. Já to mám taky na sim, co už neexistuje (dokonce ani fyzicky (po té co se nepřipojila do sítě letěla do koše)) nicméně u mě je HBO MAX stále funkční i bez jakéhokoliv placení. Uvidíme, jak dlouho to vydrží. :D

Tehdy jsem to aktivoval tuším nějak ke konci té možnosti to aktivovat zdarma, tak proto mi to asi jede dýl jak ostatním. No uvidíme. :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 8. 2022 09:30 Odeslat příspěvek
Já už se na HBO nepřihlásím, ale stejně jsem se na to nedíval, jedu jenom Netflix, možná mrknu na něco z Disney, mám ho na rok za 400,-, ale prodlužovat už to pak taky nebudu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další stránka
Stránka 6 z 7 [ Příspěvků: 99 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies