MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

T-Mobile Vánoce 2021

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
2. 11. 2021 08:11 Odeslat příspěvek
Dárky, se kterými si budete ještě blíž.

Nalaďte se s apkou na Vánoce už teď
Pro sváteční dárky spěchejte do naší apky. Každý týden už od listopadu tu na vás čekají slevy na dárky, vánoční soutěž nebo třeba ikonické uvítací melodie. Nalaďte se s apkou na Štědrý den.

https://eshop.t-mobile.cz/vanoce

:D

Letos to teda vypadá všeobecně na pěkný sranec. :D

Nadílka od T-Mobile : 22.11., 6.12., 13.12. :hm

Dárky od našich partnerů : 8.11., 15.11., 22.11., 29.11., 20.12. o<:)


Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 2. 11. 2021 09:56, celkově upraveno 2
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
2. 11. 2021 09:11 Odeslat příspěvek
Tak tohle vypadá jako jeden velký omyl. Za tohle se nemůže ani podepsat reklamní agentura, která jim to zpracovávala.


Offline - Junior Profil 
2. 11. 2021 09:16 Odeslat příspěvek
Když dá první prd, ostatní to mají jednodušší, dají prdy dva :-)


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2021 18:41 Odeslat příspěvek
Chceme být fér a proto nabízíme stejné dárky pro všechny.
Váš Kar-Tel


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 11. 2021 00:36 Odeslat příspěvek
Vdf se ještě nepředvedl. Mohla by zas být neomezená mobilní data za 49 Kč na měsíc jako minule.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12804189#p12804189


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
5. 11. 2021 14:13 Odeslat příspěvek
Tak Kouzelný šuplík stále funguje. Dnes vytažena sim a asi po 3 minutách v telefonu přišla SMS s nabídkou 200 Kč + 200 Kč na 3 měsíce. :D 8-)


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 15:39 Odeslat příspěvek
Jak dlouho tam byla? :-) taky už se mi tam jedna válí..


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 16:38 Odeslat příspěvek
Krasna neakce

*Dobry den, letosni Vanoce pro Vas mohou byt neomezene. K balickum Mobilni internet Extra a Mobilni internet Extra Nastalo totiz pridavame neomezena data na cely prosinec. Staci si poridit do konce listopadu balicek uz od 1 GB za 69 Kc a mit ho aktivni i v prosinci. Balicek si vyberte primo v apce: https://tmcz.page.link/neomezene kde najdete detailni informace. Stastne a neomezene! Vas T-Mobile. Tyto zpravy muzete zrusit na 4603.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2021 16:51 Odeslat příspěvek
To ti přišlo na prepaid SIM nebo postpaid SIM?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
6. 11. 2021 21:28 Odeslat příspěvek
Jak získat neomezená vánoční data od T-Mobile

V případě, že patříte mezi zákazníky operátora T-Mobile, tak vás zajisté zajímá, jakým způsobem můžete neomezena data zdarma na celý prosinec aktivovat. Hned na začátek je však nutné říct, že tato vánoční akce je k dispozici jen k balíčkům Mobilní internet Extra a Mobilní internet Extra Nastálo. Do konce listopadu si tak stačí pořídit jakoukoliv variantu z těchto balíčků, klidně tu nejlevnější v podobě 1 GB internetu navíc za 79 korun, respektive 69 korun. Po aktivaci bude stačit v prosinci přejít do aplikace a neomezená data na celý měsíc pouze potvrdit. Postup pro aktivaci balíčku a získání mobilních dat na prosinec zdarma je následující:

Prvně je nutné, abyste se na vašem iPhonu přesunuli do aplikace Můj T-Mobile.
Jestliže nejste přihlášení, tak se prostřednictvím čísla (či jinak) přihlaste.
Následně po přihlášení klepněte v přehledu nahoře na vaše číslo.
Poté v horní části pod vaším jménem klepněte na dlaždici Balíčky.
Ve spodní části obrazovky se zobrazí menu, kde v sekci Datové balíčky klepněte na Opakované či Jednorázové.
Opakované: aktivujete si balíček Mobilní internet Extra Nastálo, tj. bude se každý měsíc automaticky obnovovat. Nejlevnější možnost vychází na 69 korun.
Jednorázové: aktivujete si balíček Mobilní internet Extra, který je jednorázový. Nejlevnější možnost vychází na 79 korun.
Po vybrání balíčku stačí, abyste na něj klepnuli, a poté stiskli dole Koupit.
Nakonec stačí za balíček dat zaplatit platební kartou.

Pomocí výše uvedeného způsobu si tedy můžete zařídit neomezená vánoční data na celý prosinec zdarma, potažmo za cenu aktivace 1 GB mobilních dat. Jedná se o výhodnou nabídku, se kterou T-Mobile přichází jen párkrát do roka, naposledy jsme se jí dočkali při letních prázdninách. Nutno zmínit, že v rámci aplikace Můj T-Mobile můžete každopádně získat další výhodné slevy a nabídky. K dispozici je například Nadílka od T-Mobile, ve které si postupně až do Vánoc můžete otevírat různé slevy a výhodné nabídky, popřípadě si můžete nechat zobrazit různé nabídky od partnerů T-Mobile. Přihlásit se můžete i do vánoční soutěže o Apple Watch Series 7 a další. Aplikace Můj T-Mobile jinak slouží ke správě vašich tarifů, balíčků a dalších záležitostí spojených s vaším číslem.

https://www.letemsvetemapplem.eu/2021/11/05/jak-ziskat-neomezena-vanocni-data-od-t-mobile/


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2021 05:36 Odeslat příspěvek
Já tam tu nabídku Mobilní internet Extra a Mobilní internet Extra Nastálo na prepaid SIM nemám. To je jen pro postpaid SIM? Anebo to je tím, že mám nyní aktivován jiný datový balíček?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
7. 11. 2021 09:11 Odeslat příspěvek
dwxx píše
Jak dlouho tam byla? :-) taky už se mi tam jedna válí..


Dlouho. Asi 3 měsíce. :D


Offline - Moderátor Profil 
7. 11. 2021 09:32 Odeslat příspěvek
eetd píše
Já tam tu nabídku Mobilní internet Extra a Mobilní internet Extra Nastálo na prepaid SIM nemám. To je jen pro postpaid SIM? Anebo to je tím, že mám nyní aktivován jiný datový balíček?

Na své předplacence taktéž nemám.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 11. 2021 12:53 Odeslat příspěvek
to je jen na rámcovkách tenhle balíček myslím.. Jinak pro smrtelníky předpokládám data neomezeně až čistě kolem Vánoc podobně jako loni..další nadílky služeb T-M budou 22.11., 6.12 a 13.12.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2021 13:15 Odeslat příspěvek
Také tu nabídku na prepaid SIM nemám, ani na té šuplíkové bez aktivovaného balíčku. Takže převést prepaid na postpaid? Jaký má T-M nejnižší paušální tarif?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další stránka
Stránka 1 z 7 [ Příspěvků: 99 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies