MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Vodafone Vánoce 2021

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
10. 11. 2021 18:06 Odeslat příspěvek
Tak co nám asi v pondělí 15.11. 2021 Vodafone nadělí ? :D
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
10. 11. 2021 18:30 Odeslat příspěvek
Citoval bych :)
Ředitel ČTÚ píše
Letos to teda vypadá všeobecně na pěkný sranec. :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 11. 2021 19:37 Odeslat příspěvek
Já chci neomezená data zdarma.


Offline - Moderátor Profil 
10. 11. 2021 19:49 Odeslat příspěvek
Tož chtít můžeš, ale obávám se, že budeš zklamaný.


Offline - Junior Profil 
10. 11. 2021 21:22 Odeslat příspěvek
Shrňme to takto… Zatím jsem nepochopil vánoční akci u T-Mobile zaměřenou pouze na Applisty apod, kde je vše podmíněno tarifem vč. úvazku? Nevím, ale za to by se nepodepsala asi žádná reklamní agentura. Asi šetří. Je to vidět i na tom chaotickém mobilním webu www.t-mobile.cz/vanoce Vede zatím O2 s 1000 Kč voucherem a O2 Pods. Některé prodejny je mají i vystavené na prodejnách a vidím kampaň na netu i billboardy. Prostě buď ber slevu na zařízení (byť i jen na vybraná) nebo neber. Třešničkou by u O2 a O2 Family byly nějaká data navíc. Vodafone je vždy do poslední chvíle “záhadný jako hrad v Karpatech”.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 11. 2021 04:18 Odeslat příspěvek
Ještě jsi vynechal čtvrtého operátora. A vůbec na všechny operátory by stačilo založit jedno společné vánoční vlákno, stejně dají všichni akorát hov...


Offline - Pokročilý Profil 
11. 11. 2021 07:17 Odeslat příspěvek
Čtvrtého operátora? My tu máme 4 GSM sítě?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 11. 2021 17:20 Odeslat příspěvek
GSM je přežitek, historie. :D


Offline - Junior Profil 
14. 11. 2021 15:14 Odeslat příspěvek
Tento rok vodafone nic neda. Dostanu jen samoživitelky a lidi v nouzi.

https://www.vodafone.cz/prani/


Offline - Junior Profil 
14. 11. 2021 15:32 Odeslat příspěvek
Tady jde jen o jedno, zasraní angláni okrádají, kde se dá, když jsou teď ve sračkách... Nebo v tom má prsty Dvořák. Od té doby, co je ředitel, to jde s vodafone do *****. Nechápu, jak tam mohli dát takového hňupa.


Naposledy upravil KrylP dne 14. 11. 2021 15:46, celkově upraveno 1


Offline - Moderátor Profil 
14. 11. 2021 15:42 Odeslat příspěvek
Opakování je matka moudrosti, tedy:
zivan píše
Citoval bych :)
Ředitel ČTÚ píše
Letos to teda vypadá všeobecně na pěkný sranec. :D


Offline - Junior Profil 
14. 11. 2021 15:52 Odeslat příspěvek
Teď jsem zjišťoval na internetu, tak samoživitelek je v ČR asi 18 000 ! A oni to dají jen 250 kusům, jak jsou *****í. Je pravda, že plno ženských jsou trubky trubkovité a nejde s nimi žít, ale další skupina si vzala buď ožralu a nebo kriminálníka a opravdu jsou na tom špatně. A dát jen 250 ks, to je hnus, lakomost a rozežranost od vodafone.


Offline - osobne Profil 
14. 11. 2021 19:35 Odeslat příspěvek
Ožralu o kriminálníka si vzaly dobrovolně, teď je ještě nutí k další kriminální činnosti, aby měli na alimenty. A co dal Vdf otcům samoživitelům? Kdyby dal něco jen zdravotně postiženým ZTP, tak to ještě beru, ale tohle?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 11. 2021 20:44 Odeslat příspěvek
Vdf sice zminuje (genderove neutralni) 'rodic samozivitel', ale telefony bude rozdavat 'Klub svobodnych matek' (takze hned dvojnasobne znevyhodneni jen v nazvu instituce)...


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 08:43 Odeslat příspěvek
KrylP píše
Teď jsem zjišťoval na internetu, tak samoživitelek je v ČR asi 18 000 ! A oni to dají jen 250 kusům, jak jsou *****í.................... A dát jen 250 ks, to je hnus, lakomost a rozežranost od vodafone.


Taky to na mě působí dost podivně a prazvláštně.. Hlavně v nouzi určitě potřebují neomezeně + 8 gb nebo kolik že tam je... Myšlenka možná dobrá, provedení za mě tristní až "trapné"...

A hlavně by mě zajímal ten přepočet kolik že to peněz vydají na těchhle 250 dárků, a kolik "peněz" musel třeba TM "vynaložit" na neomezené léto. Zajímavé myšlenkové pochody mají v tom Vodafonu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 20 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies