MobilMania.cz

Přihlásit se




Výběr tarifu

Offline - Junior Profil 
22. 11. 2021 10:19 Odeslat příspěvek
Ahoj všem, zopakoval bych můj nedávný dotaz. Potřeboval bych poradit ohledně tarifu u Vodafone. Mám za 460 kč neomezené volání a sms a data 2,5 GB. I když využiji v práci internet na PC a doma wifi, párkrát se mi už stalo, že jsem vyčerpal data a mám tam zaplou funkci zvětšení datového balíčku při přečerpání za 49 kč. Nevím, ale jakou mám stávající rychlost datového tarifu. Zvažoval jsem, jestli nepřejít na základní neomezený tarif Basic, kde je ale nižší rychlost 2,5 MB/s a nevím, jestli je ta rychlost menší či vyšší než nyní u toho současného tarifu.
T-Mobile jsem měl jako druhou SIM (bylo výhodné z práce, ale časem padlo), ale má u nás špatný signál, takže jsem časem zrušil. O2 už je u nás lepší. Rodiče senioři mají také Vodafone, otec mám menší levnější paušál okol 300 Kč tuším, máti má předplacenou kartu. Nad obcí máme vysílač Vodafone, tajkže signál je u nás dobrý. Televizi v přízemí i patře jedeme jak na pozemní signál DVBT-2, tak rovněž na Skylink, kde kupuju balíček Flexi 10 na zimní měsíce  k TV v patře. Mám ale ještě celoroční balíček u O2TV, a to O2 sport za 199 Kč/měsíc kvůli sledování sportu, hlavně fotbalu. Domácí internet mám od místního poskytovatele z vedlejší obce za 500 Kč za měsíc. Co byste doporučili vymyslet, nakombinovat. Nevím, jestli by se vyplatil nějaký balíček, kde bych měl i rodiče nebo řešit jen svůj tarif, protože otec i když má chytrý telefon data skoro nevyužívá a máti má seniorský Aligator, přemýšlím, že bych í koupil tablet, protože je počítačem nepolíbená na rozdíl od otce, který zdatně surfuje, ale mohla by mít na nějaké přečení, zpětné podívání pořadů v TV nebo volání s vnučkami. Myslím, že za tu necelou 500 Kč mohl chtít více ne? Ale nevím, jestli jít přes tu retenci, jestli je to )plně ok. Jestli to nemám zkusit prve sám přes samoobsluhu Vodafone,ale ne nějakým vyhrožováním, ale tím, že bych si jako stálý zákazník, ještě od doby Oskara zasloužil bud menší cenu nebo alespoň větší porci dat. Případně říct, že bych měl nabídku od O2 díky zastupování na obci, protože starostka má O2 a oslovili i mně :-) Ale to už si vymýšlím ...
Předem díky za reakce
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 11. 2021 19:51 Odeslat příspěvek
Tarify jsou nastaveny buď jako datově neomezené s omezenou rychlostí, nebo naopak datově omezené s neomezenou rychlostí, případně vše neomezené. Váš tarif s 2.5GB bude splňovat to druhé.

Dostat se k lepšímu tarifu není složité, ani není třeba vyhrožovat. Stačí si v samoobsluze vyžádat kód pro přenos a čekat, zda někdo zavolá. Případně se o tento kód zajímat na infolince.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies