MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Akční tarify T-Mobile

Offline - Administrátor Profil 
19. 3. 2022 10:44 Odeslat příspěvek
Neměl bych změnit název tématu na obecnější, když už flat + 1GB dat skončil, třeba "Výhodné tarify T-Mobilu"? Nebo možná "Akční tarify T-Mobilu", protože "výhodné" jsou přece podle nich všechny, které nabízí:-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2022 08:37 Odeslat příspěvek
Ma nekdo vlastni zkusenost s Porad online?
T-Mobile uvadi, ze Porad online jede max 256Kbs, coz se muze jevit jako pomaly internet, ale zajimala by mne prakticka stranka veci.
Cili jak funguji bankovni apky, idos, bazos, pocasi, emaily a yt?
YT lze nastavit na nizsi kvalitu, ze?


Offline - osobne Profil 
29. 3. 2022 12:43 Odeslat příspěvek
Na kolik to vyjde? Vyjde to levněji než 300 Kč měsíčně SIM Datamánia O2? Pokud ano, tak bych to byl ochoten otestovat.


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2022 12:59 Odeslat příspěvek
Pořád online jede ok, YT jede tak na 320 řádků. Tiktok je ale nepoužitelný.


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2022 22:05 Odeslat příspěvek
To je vcelku pozitivni zpetna vazba na "porad online".


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2022 19:18 Odeslat příspěvek
Pro informaci neco o te rychlosti 256, po vycerpani zakladnich dat.

Dnes jsem v praci testoval tu rychlost "porad online".
Kolega si nedavno v retenci poridil ten tarif 4GB +150/150 + porad online, a zitra mu zacina nove ucetni obdobi a mel jeste asi 3 giga z tech ctyr. Tak udelal hotspot, ja jsem pustil par stahovani nejakych bezvyznamnych souboru z free ulozist, takto stahnul asi 2,5 giga, a nakonec kfyz mu zbyvalo asi jen 600 mega dal z fastshare stahovat jeden gigovy. Kdyz to dovyzralo ty tarifovy 4 giga plnou rychlosti, stahovani bezelo dal, ale uz jen tou pomalou rychlosti (zaclo to ukazovat ze do konce zbyvaji asi ctyri hodiny namisto predchozich asi 15 minut).
Pak kdy uz bylo jasne, ze jsem na tech pomalych datech, zkusil jsem spustit svuj hbo max ( z te predvanocni akce pulroku zdarma). Na tom hbo pustil nahodny dil serialu BBT, kupodivu bezel v podstate bez zaseku ( obcas po cca peti minutach byl nejaky na vterinku nebo dve), ale slo to i nafull screen pri polozeni telefonu na bok. Jake bylo rozliseni jsem nezkoumal.
Pak jsem testnul online ivysilani z ceske televize, tam uz byl pri auto rozliseni problem, silne trhany prenos, tak jsem dal rucne to nenizsi, tusim 244, a to uz nesel full screen pres cely display, ale jen v mensim okynku ( na stojicim mobilu obraz zcela v pohode az do obou kraju). Ale absolutne bez prerusovani, coz bylo prekvapujici.
Nechal jsem tam asi 15 min bezet 168 hodin, zcela bez zaseku obrazove i zvukove.

Takze vcelku mile prekvapeni.
Samoztejme startovaci nacteni stranek trvalo dyl ( v desitkach vterin), pote uz zrejme zafungovaly cache.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2022 19:47 Odeslat příspěvek
Diky za ofestovani. To je velmi pouzitelna funkce.
Whatsap hovor mi bezel i na 2G s tou strasnou latenci. Cili tu pujde jeste lepe.


-
1. 6. 2022 13:42 Odeslat příspěvek
Tento měsíc žádná hitparáda..

Přílohy

Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg
[ 18.72 | Zobrazeno 2627 krát ]




Offline - Moderátor Profil 
2. 6. 2022 18:00 Odeslat příspěvek
Operátor T-Mobile od 1. června láká nové zákazníky na obměněný akční tarif. Hlavním tahákem je porce mobilních dat, oproti předchozí nabídce jich totiž obsahuje dvaapůlnásobně víc. V souvislosti s tím je však aktuální akční nabídka i o poznání dražší.

https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR

Hezké, při zachování původní ceny bych po něm nejspíš i skočil, takhle ne.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 6. 2022 11:41 Odeslat příspěvek
Už zase nabízí flat+1GB pro nové zákazníky (není problém napsat třeba na ženu nebo přechod z Twistu) za 285. Ideální tarif pro seniory co provolají víc než 3 stovky. https://eshop.t-mobile.cz/vyhodny-tarif-1gb


Offline - Moderátor Profil 
11. 6. 2022 16:54 Odeslat příspěvek
Trošku OT: Víme, že kromě T-Mobile CZ, umí čas od času podobnou nabídku i Vodafone CZ. Je zajímavé, i když možná vlastně není, že O2 CZ podobnou nabídku nikdy nepředstavilo. Opět se tak ukazuje, že O2 je na trhu mobilních operátorů absolutně nekonkurenceschopné a naprosto zamrzlé v čase.

Na druhou stranu je potřeba uznat, že
O2 CZ dosud nabídlo jako jediné nevídanou porci 100 GB dat za 300 Kč. Vodafone CZ měl také světlejší chvilku a nabídl 30 GB dat kolem 175 Kč. U T-Mobile CZ jsme podobnou nabídku zatím nezaznamenali, ale má téměř každoroční datové léto.


Offline - Administrátor Profil 
12. 6. 2022 10:30 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Už zase nabízí flat+1GB pro nové zákazníky (není problém napsat třeba na ženu nebo přechod z Twistu) za 285. Ideální tarif pro seniory co provolají víc než 3 stovky. https://eshop.t-mobile.cz/vyhodny-tarif-1gb


Pánové, zkoušejte ty tarify házet i do košíku, on ten odkaz existuje od zimy, ale vložit do košíku nejde. Já vůl včera poslal odkaz na ten tarif většině kamarádů a známých a teď se cítím jako debil. Přitom OP sedí, ale tarif nejde uzavřít, košík je prázdný. OP:

Příloha
OP výhodný tarif.jpg
OP výhodný tarif.jpg
[ 253.66 | Zobrazeno 43 krát ]



Offline - Moderátor Profil 
12. 6. 2022 12:35 Odeslat příspěvek
U mě bez problémů. Funguje to a cena taky sedí.

Přílohy

Screenshot_20220612-133238_Edge.jpg
Screenshot_20220612-133238_Edge.jpg
[ 448.46 | Zobrazeno 99 krát ]




Offline - Junior Profil 
12. 6. 2022 12:41 Odeslat příspěvek
Tak ja jsem se zkusil na tom odkaze prihlasit s jednou twist kartou, na ktere vcera skoncil ten rocni 1GB balicek. Parkorunovy kredit propadne za par dni, letela by tedy pro strycka prihodu do kouzelneho supliku. Uz jsem na ni mel zalozen ucet s heslem, takze to jako prechod z twistu hned prijalo.
A tvari se to, ze by to proslo, i to uvadi tu cenu 285. Nic jsem ale dal nevyplnoval, byl to jen test, take jsem vcera poslal jeden odkaz kolegyni.
Pokud bych ale vse vyplnil, mohl bych dal pokracovat klikem na "Pokračovat na způsob doručení"

LEVY SLOUPEC:
Osobní údaje
Zadejte osobní údaje uvedené na vašem občanském průkazu.
Křestní jméno
Příjmení
Kontaktní e-mail
Telefonní číslo
Číslo občanského průkazu
Rodné číslo
Ulice (napište název ulice nebo vyberte z nápovědy)
Číslo popisné
Město
PSČ

Pokračovat na způsob doručení

Vyplnění vašich osobních údajů nám nařizuje zákon o elektronických komunikacích. Vaše data pečlivě střežíme. Více najdete ZDE

Potřebujete pomoc? Poradíme vám na lince 800 888 121 v pracovní dny od 8:00 do 19:00.
©2022 T-Mobile a.s.
Podmínky a dokumenty

PRAVY SLOUPEC:

Přehled
Měsíčně
285 Kč
Mezisoučet měsíčně
475 Kč
Slevy a splátky
-190 Kč
Ceny jsou včetně DPH. V případě pořízení zvýhodněného zařízení k tarifu je cena platná při dodržení smlouvy.


-
12. 6. 2022 14:10 Odeslat příspěvek
Také mi jde ten tarif normálně přidat do košíku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 64 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies