MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone datová karta 30GB

-
26. 1. 2022 19:22 Odeslat příspěvek
@radim
Geniální!

@paolous
Díky, sem právě myslel jestli to nemaj nějak odlišený, podle toho kolikrát se bude 30 Gb obnovovat, aby se nedalo plynule navázat a Vodouch si vzal ten 1 měsíc nazpátek ;)
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
26. 1. 2022 19:26 Odeslat příspěvek
Datová karta 30 GB.
1. Karta se aktivuje až vložením do telefonu?
2. Kdy je expirace pro aktivaci.
3. Pokud aktivuji SIM v polovině měsíce, mám na vyčerpání 30GB jen do konce měsíce? Od 1. začíná další porce 30GB.
4. Co následuje po 3, resp. 6 měsících? Karta už se nedá dobít na 30GB/měs. za stejných podmínek?

Odpovědi přímo od Vodafonu:
1) Ano, vložením do telefonu.
2) Kartu je třeba aktivovat do 6 měsíců od koupě, později nemůžeme zaručit, že bude stále funkční a bude ji možné aktivovat.
3) Vždy dostanete 3 celé měsíce + část z prvního měsíce podle toho, kdy aktivaci provedete.
4) Po vypršení nastavené nabídky můžete využít standardně nabízené balíčky nebo služby, 30GB balíček se obnovit nedá.

Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 00:54 Odeslat příspěvek
Takže aktivovat zásadně druhý den v měsíci a po použití za 4 nebo 7 měsíců vyhodit (ekologicky zlikvidovat). :-)

-- 26. 1. 2022 23:56 --

radim píše
jjrr píše
13 měsíců za 2000 Kč? Snad 14 měsíců ne?

To by znamenalo aktivovat druhou kartu až 7 měsíců po nákupu, což už nemusí být možné (já bych to dobrovolně neriskoval, litr je litr). Čili aktivuješ za 6 měsíců a ten jeden, sedmý, budeš mít 2x30 GB, ten jeden měsíc se ti budou karty krýt. A druhá karta ti pojede už těch 7 měsíců, to je dohromady 13.

Však nemusíš ty dvě sedmiměsíční karty kupovat najednou.

Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 08:21 Odeslat příspěvek
Když je nekoupí hned, nemusí být. Nevíme, kdy akce skončí. Může skončit dnes, a nebo třeba až za čtvrt roku :-)

Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 09:56 Odeslat příspěvek
Kdo by chtěl mám levnou nabídku ... Tak, už začínají překupníci nabízet za super ceny.

https://mobil.bazos.cz/inzerat/14748280 ... -mesiz.php

Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 10:39 Odeslat příspěvek
Objednával jsem včera, zatím nemám ani potvrzení v mailu, prý toho mají teď hodně a může to trvat až 5 dní.

Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 11:09 Odeslat příspěvek
Take jsem objednal vcera. Notifikace do emailu neprisla, ale objednavku mam ulozenou v PDF. Ocekavam, ze pristi tyden SIM karta dorazi.

Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 11:32 Odeslat příspěvek
Objednal jsem dnes 1 kus té 3 měsíční.

Do mejlu přišla účtenka za platbu:

Posíláme vám účtenku za vaší platbu
Dobrý den,

děkujeme za využívání našich služeb. V příloze tohoto e-mailu vám posíláme účtenku za vaší platbu. Pokud jste zákazníkem Vodafonu, pak svou účtenku můžete najít i po přihlášení v Můj Vodafone.
Chcete se ještě na něco zeptat?
Navštivte naše Centrum péče, kde naleznete spoustu informací a odpovědí na nejčastější otázky.
Hezký den
Váš tým Vodafone

Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 17:18 Odeslat příspěvek
Ma "uz" nekdo zkusenost, jak 30GB simkarta funguje? Bezi to plnou rychlosti v danem miste, case a koncovem zarizeni?

Offline - Junior Profil 
27. 1. 2022 18:19 Odeslat příspěvek
Strana 7 KrylP píše : Jinak testovaná rychlost v 5G síti doma 280 Mbit

Offline - Junior Profil 
28. 1. 2022 20:30 Odeslat příspěvek
Prisla SMS od posty, ze bude dorucovat...

Offline - Moderátor Profil 
28. 1. 2022 22:33 Odeslat příspěvek
Děkujeme za tuto velmi cennou informaci (facepalm)

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
29. 1. 2022 09:19 Odeslat příspěvek
Že stěrače stírají a světla svítí sem fakt hlásit nemusíte, ale tak zase chápu to nadšení ze všech těch internetů. :D

Offline - Junior Profil 
29. 1. 2022 10:35 Odeslat příspěvek
Tak x lidi psalo, ze nemaji zadne info o odeslani apod... dorucuji tedy CP a chodi SMS info.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 1. 2022 11:35 Odeslat příspěvek
No měl jsi ale upřesnit, za jak dlouho po objednání to je doručováno.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Další stránka
Stránka 8 z 17 [ Příspěvků: 254 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies