MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone datová karta 30GB

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 2. 2022 16:59 Odeslat příspěvek
Já bych řekl, že stresař KrylP tady vnesl zbytečné zmatky :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 2. 2022 17:17 Odeslat příspěvek
radim píše
pulmann píše
Vážení, nějak nechápu, o čem je tady řeč. Mám tuto kartu. Dneska jsem ji dal do telefonu a aktivoval. Předpokládám, že internet, data budou fungovat celý únor, březen, duben. Pak už data nepůjdou. A to každý měsíc 30 Gb. Nebo je to jinak ?
Jen nevím, co se stane, když v polovině měsíce vyčerpám 30 Gb. Předpokládám, že data nepůjdou a obnoví se až prvního.


No, vidíš, kdybys kartu aktivoval zítra, tak by ti data fungovala celý únor, březen, duben a květen. Stačilo se jednou vyspinkat bez dat. A mohs mít květen navíc. Ale možná i tak budeš mít ten květen, to se dozvíme za 3 měsíce, ale je to mnohem méně pravděpodobné.



Ale já jsem nutně potřeboval dneska.


Offline - Junior Profil 
1. 2. 2022 17:23 Odeslat příspěvek
Datový objem se obnovuje vždy k 1. kalendářnímu dni v měsíci. Nabídka platí do konce stávajícího + 3, resp. 6 následujících zúčtovacích
období dle data aktivace.


Offline - osobne Profil 
1. 2. 2022 21:22 Odeslat příspěvek
Tak ještě by to chtělo vědět, v jaký čas se to ten 1. den v měsíci obnovuje. ;-)


Offline - Junior Profil 
2. 2. 2022 07:21 Odeslat příspěvek
Zrejme 0:00 kdyz neni psano jinak... uz dneska nekdo aktivoval ??


Offline - osobne Profil 
2. 2. 2022 07:22 Odeslat příspěvek
Tak potom žádnou chybu aktivací už během 1. dne v měsíci neuděláš.


Offline - Junior Profil 
2. 2. 2022 07:40 Odeslat příspěvek
Teď jsem aktivoval, žádný pin nezadaval hned se to rozběhlo samo a začaly chodit SMS. Samoobsluha na webu ihned funkční, co se tam musí povypinat?

Teď jsem nastavil data limit na 0x...
Rychlost doma v megabitech 188/16 to je good


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
2. 2. 2022 08:51 Odeslat příspěvek
Jen bych chtěl upozornit místní Melody Boys, že těch 6 měsíců na aktivhovnaci SIM karty asi není potřeba striktně dodržovat, páč to oni říkají u všech SIM karet delší dobu. No a SIM jdou aktivhovnat pritom i za 6 let a dýl. Ale samozřejmě nic není jisté. Za případné nefunkční SIM karty neberu odpovědnost, je to na každém, jestli se nebojí to vyzkoušet a podstoupit riziko. :)


Offline - osobne Profil 
2. 2. 2022 09:06 Odeslat příspěvek
Jede to i na 5G?


Offline - Pokročilý Profil 
2. 2. 2022 09:07 Odeslat příspěvek
Jistě


Offline - Junior Profil 
2. 2. 2022 09:33 Odeslat příspěvek
Jen si nejsem jisty jestli 5g u vodafonu ma s 5g neco spolecneho.Telefon mi sice hlasi 5g ale netmonster mi hlasi 4g+ a nperf na mereni rychlosti to same.


Offline - Junior Profil 
2. 2. 2022 09:48 Odeslat příspěvek
Me se to po aktivaci zatim stale drzi jen 2G... pecka, to mi tech 30GB vydrzi dlouho :-D


Offline - Junior Profil 
2. 2. 2022 09:50 Odeslat příspěvek
tielk100 píše
Jen si nejsem jisty jestli 5g u vodafonu ma s 5g neco spolecneho

Ehm, psst. O tom se nemluvi. Kdyz sviti na displeji 5G, tak je to 5G....mozna ping je trochu nizsi nez na 4G.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 2. 2022 09:54 Odeslat příspěvek
anonymius píše
Me se to po aktivaci zatim stale drzi jen 2G... pecka, to mi tech 30GB vydrzi dlouho :-D


:D


Offline - Pokročilý Profil 
2. 2. 2022 09:56 Odeslat příspěvek
Resetni mobil a pojede to 5G
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Další stránka
Stránka 11 z 20 [ Příspěvků: 299 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies