MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone datová karta 30GB

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 1. 2022 17:25 Odeslat příspěvek
Snad na těch 3měsíčních nebude aktivace do 3 měsíců. :D To by byl slušný o*eb.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 1. 2022 17:36 Odeslat příspěvek
Kam vodac miri touto nabidkou?
Prepaid na 3mesice a pak nic mi prijde divny.
Pulrocni kartu beru a cekal bych rocni kartu za 1800kc.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 1. 2022 18:16 Odeslat příspěvek
Napadlo mě, že chtějí Vodafone prodat, a tak chtějí skokově navýšit počet zákazníků. :) Protože jim musí být jasné, že to jsou jednorázové karty, které za rok všecky umřou. Anebo je to test (to spíše), kolika lidem by takové množství stačilo a jak se budou zakoši chovat s takovým limitem. Anebo chtějí zakoše namlsat a doufají, že si to pak část z nich bude draze platit. Kdo ví, co jim lítalo hlavou.


Offline - Junior Profil 
24. 1. 2022 19:02 Odeslat příspěvek
Uz nekdo aktivoval SIM ? Plati tedy opravdu 4 nebo 7 mesicu ?


Offline - Moderátor Profil 
24. 1. 2022 19:16 Odeslat příspěvek
Myslím, že vlna aktivací přijde až s 2. únorem, aby jim to skutečně vyřešilo ty 4 nebo 7 měsíců.


Offline - Junior Profil 
24. 1. 2022 23:27 Odeslat příspěvek
Cekal jsem, kdo se ozve jako prvni, ze to je podvod na zakaznicich :)
VF to dava lidem v podstate na otestovani, kupuji to lide, co chteji data a neziji s par korunama na mesic (vitany budouci zakaznik). Pak si vyhodnoti, kolik dat staci mesicne a podle toho upravi svoji nabidku. Samozrejme tak, aby tech dat dali mene nez bude zjisteny prumer :D
Takze pokud si nekdo koupi kartu s platnosti pul roku a rozciluje se, ze bude platit pul roku... spis to vypovida neco o nem, nez o VF ;)
Tak si to tech par mesicu uzivejte a pokud zjistite, ze se vam to libi, priplatte si 150,- a poridte 100GB/mes.
A nebo pockejte na dalsi akce. Vratte se v case par let dozadu a porovnejte si, co se nabizelo kdysi a co lze poridit nyni. Kdo pozaduje 1000000GB za maximalne dvacet korun, muze cekat dal a vypisovat po forech neco o zlodejich ;)
Jo... kartu jsem si take poridil, uz je na ceste. Mam ted za stejnou cenu 5GB, tak chci zkusit, kolik dat mesicne protocim, kdyz se nebudu muset ohlizet na mnozstvi dat. A pak se bud vratim k puvodnimu tarifu a nebo prejdu na datamanii. Pripadne na neco, co vznikne za pul roku.


Offline - Moderátor Profil 
25. 1. 2022 00:06 Odeslat příspěvek
upřímně, já čekal už po skončení první vlny Datamánie, že Vodafone a T-Mobile přijdou s něčím podobným jako O2, z toho důvodu jsem tehdá objednal jen 2 Simky, ale teď vidím že jsem se s odhadem hooodně sekl :-(


Offline - Pokročilý Profil 
25. 1. 2022 00:18 Odeslat příspěvek
t-m ve stejnou dobu měl neomezený data pokaždý (a i o rok dříve), bohužel to byla jednorázovka, která narozdíl od datamanie nelze využít trvale


Offline - Junior Profil 
25. 1. 2022 01:52 Odeslat příspěvek
P3p3k píše
Cekal jsem, kdo se ozve jako prvni, ze to je podvod na zakaznicich :)

To bylo pekne receno.


Offline - Junior Profil 
25. 1. 2022 18:02 Odeslat příspěvek
Tak jsem nakonec vzal tu půlroční. Původně jsem uvažoval o koupi kaktusácé SIM s božím balíčkem, ale ono to je vlastně cenově skoro na stejno, ovšem 30GB vs. 6GB už je docela rozdíl. Navíc nemusím řešit nějaký dobíječky, který bych stejně vždycky zmeškal, jak se znám...
Koupil jsem ji v neděli a zaplatil kartou, přišla mi obratem účtenka a jinak už nic do teď nepřišlo... Asi mají nával, tak snad dorazí do pátku.


Offline - Junior Profil 
25. 1. 2022 19:17 Odeslat příspěvek
Dnes mi došla, 30/6 tak jsem ji hned aktivoval. V menu mám 30 GB do 1.2. (na 6 dnů) a pak ještě 6 x 30 GB až do července... A jede v síti 5G.


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 1. 2022 20:24 Odeslat příspěvek
To jsi měl do toho 2.2. už počkat. :D Je na kartě na balení někde uvedeno datum do kdy se musí karta aktivhovnat ? 8-)


Offline - Junior Profil 
25. 1. 2022 21:06 Odeslat příspěvek
O stranku zpět to píši Na kartě žadne datum není ale v popisu je napsano že se musí aktivovat do 6měsíců.


Offline - Junior Profil 
25. 1. 2022 21:06 Odeslat příspěvek
Je tam napsáno
SIM kartu si aktivujte na území ČR do 6 měsíců od zakoupení.


Offline - Pokročilý Profil 
25. 1. 2022 21:44 Odeslat příspěvek
Kde je to napsáno"tam?"
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Další stránka
Stránka 6 z 20 [ Příspěvků: 299 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies