MobilMania.cz

Přihlásit se




Změna ceny u pevné linky Vodafone (bývalý UPC telefon)

Offline - Junior Profil 
29. 1. 2022 21:28 Odeslat příspěvek
Ahoj, u UPC Telefonu (kde se telefon píchá do toho jejich modemu) jsem měl vždy i u nejnižšího tarifu za symbolickou korunu neomezené volání v síti UPC.
Nevíte, jestli tuhle výhodu Vodafone zrušil a už to neplatí? Mně se zdá, že to zrušil. Ovšem absolutně se ve své komunikaci neobtěžuje zákazníky exUPC s touto pevnou linkou o tom informovat a na odpověď na přímý dotaz zatím čekám.

Mně to přejmenovali na nějaký Telefon 20 (s paušálem taky 1,25 Kč) a evidentně tam podle Můj Vodafone bude 20 volných minut. Ale nic víc se nemám šanci dozvědět. Nikde jsem nevygooglil ceník toho Telefonu 20 a VF se prostě neobtěžuje informovat o cenách volání.
Což není zas tak překvapivé, protože oni se ani neobtěžují zaslat fakturu na stávající mail, místo toho nutí zákazníky (i ty, kteří s nimi nepodepsali nikdy žádnou smlouvu), aby se hrabali v nějaké webové sámošce a tu fakturu hledali tam. skutečně nevídaný přístup.

Nevíte někdo, jak je to teď s tím neomezeným voláním zdarma na pevné linky bývalého UPC?

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies