MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

"Výhodný tarif" Vodafone (flat + 1,5GB za 297 korun)

Offline - Moderátor Profil 
12. 2. 2022 00:18 Odeslat příspěvek
Nový tarif od Vodafonu za 297 Kč nabízí neomezené volání a 1,5 GB FUP. Více zde: https://dotekomanie.cz/2022/02/vodafone-ma-neomezeny-tarif-za-297-kc-s-15-gb-fup/
Poslední příspěvek


-
12. 2. 2022 07:48 Odeslat příspěvek
To je tak výhodný a neomezený, že by jeden brečel :(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 2. 2022 09:03 Odeslat příspěvek
Mas nejaky lepsi (verejny)?


Offline - Pokročilý Profil 
12. 2. 2022 10:39 Odeslat příspěvek
Mně to přijde naprosto vpohodě, je třeba si uvědomit, kdo je cílovka.


Offline - Administrátor Profil 
12. 2. 2022 10:59 Odeslat příspěvek
Přesně tak, cokoliv neomezeného s trochou netu pod 300 (i za 300) bez handrkování na retenčním je super. Akorát by tyhle ceny měly být standard, a ne časově omezené nabídky se spoustou podmínek. Péťovi dík, že si všimnul.


Offline - Moderátor Profil 
12. 2. 2022 11:06 Odeslat příspěvek
Není zač ;). Provozuji svým způsobem jakýsi agregátor novinek ze světa českých operátorů, tak se snažím, aby mi nic podstatného neuteklo: https://twitter.com/operatorivcr. Je to v podstatě místo, kde lze najít novinky, informace, podpultové tarify a další o velké trojce, ale i o virtuálních operátorech, působících v České republice na jednom místě :)

Jinak taktéž jsem toho názoru, že tohle je na poměry českého zatuchlého operátorského rybníčku velice slušná nabídka!


-
12. 2. 2022 11:56 Odeslat příspěvek
Chtěl jsem tím říct, že tyto ceny by měly být naprosto běžné (přesně jako si myslí dockalacek), ovšem s minimálně 6 GB. Každopádně petovi809 dík za informace. Hezký den všem


Naposledy upravil anonymni dne 12. 2. 2022 21:07, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
12. 2. 2022 13:07 Odeslat příspěvek
Sice nevyužiji ale díky za info.

Jinak myslím že tarif je na dnešní podmínky ucházející a je s podivem že ať nabídka T-mobile za těch 285kč s 1GB dat nebo předplacenka na 30GB u Vodafonu stále platí.Tak doufám že se to stane součástí běžné nabídky a ne jen omezených akcí.


Offline - Administrátor Profil 
12. 2. 2022 16:50 Odeslat příspěvek
Jo, ale už je pozitivní, že nám tyto nabídky, byť časově omezené, přibývají:

- v létě 2021 T-Mobile a jeho Horký tarif za 304
- Vánoce 2021 opět T-Mobile a jeho Výhodný tarif za 285
- únor 2022 přichází Vodafone za 297

Oni to operátoři nemůžou udělat napořád, to by přicházeli o velkou část zisku. Ale když to svedou jako veřejnou nabídku, pořád tam musí mít slušnou marži. Vzpomeňte, kdy O2 rozpoutalo revoluci svými neomezenými tarify FREE v dubnu 2013. Tenkrát nabízelo neomezenku + 1,5GB dat za 749 korun. Tarify Neon se tehdy rušily a mnoho uživatelů převáděli násilím v řadě případů na méně výhodné FREE tarify (někdo si třeba na Neonu vyhádal 200 minut + 120 SMS + 500MB za 350 a stačilo mu to, neměl důvod jít na tarif za 750*).

*Nechytejte mě za slovo, příklad v závorce, jsem si vymyslel, nevím, jestli se dal takový tarif vyjednat. Smyslem mého příkladu je to, že mnoho lidí bylo spokojeno se svými původními tarify, stačily jim a neměli potřebu jít na dražší tarif, protože nepotřebovali neomezenost.


Offline - osobne Profil 
12. 2. 2022 17:04 Odeslat příspěvek
O2 je nějak pozadu ale.


Offline - Administrátor Profil 
12. 2. 2022 17:14 Odeslat příspěvek
To je. Pokud nechce zaostávat, měli by se vyprsit s podobnou nabídkou.


Offline - Pokročilý Profil 
12. 2. 2022 17:28 Odeslat příspěvek
Asi jim to sype víc za plnou palbu. Musíte vzít v potaz že jen mizivá část uživatelů našeho kar-Telu má tolik informací jako my tady.


Offline - Moderátor Profil 
13. 2. 2022 01:04 Odeslat příspěvek
Kyslík asi zatím stále těží z Datamánie, tak nemá důvod uvádět nějaký "bomba" tarif za dobrej peníz.


Online - Junior Profil 
13. 2. 2022 09:22 Odeslat příspěvek
Akorát mě, jakožto zákazníkovi Vodafone je to nanic...


Offline - Administrátor Profil 
13. 2. 2022 10:46 Odeslat příspěvek
Jo, to je blbý, ale podobnou "vlastnost" měl i ten tarif od T-Mobilu. Myslím, že vysvětlení je celkem snadné, pokud se mýlím, nechám se poučit. Hlavní důvod, proč na tyto "třístovkové" tarify nemůžou přejit paušální zákazníci operátora, který je nabízí (říkejme mu "nabízeč"), je ten, že by se operátorovi snížil zisk. Cílem těchto tarifů je nalákat klienty od konkurenčních dvou operátorů, případně přetáhnout klienty, kteří jsou u "nabízeče" na kreditu, protože vždycky se víc vyplatí paušální zákazník za 300 měsíčně než kreditář za kilčo měsíčně.

tramin: měl jste příležitost přejít do konce ledna k T-Mobilu za těch 285. Pravda, bylo tam jen giga dat, ale šlo také o dobrou nabídku. Osobně bych si přál, aby takovéhle nabídky byly aspoň třikrát čtyřikrát do roka. Aby všichni, kdo chtějí neomezenku s trochou dat, byli uspokojeni a nasyceni:-)

Jasně, mobilmaniaci budou brblat, že tam je málo dat, že to chce aspoň 10, 20 nebo 30GB. A naprostý souhlas s hauzzem - my jsme tady trošku deformování tím, že se vyznáme. Já možná ještě v roce 2010 nebo 2011 vůbec nevěděl, co to retenční nabídka vůbec je a k čemu slouží.

Myslím, že fůra lidí ani neví, kolik platí za paušál, případně neznají sazbu za minutu/SMS.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 1 z 4 [ Příspěvků: 47 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies