MobilMania.cz

Přihlásit se




Spek. otázka - bude mít T-M zas flat + trochu dat za 300?

Offline - Administrátor Profil 
10. 6. 2022 10:03 Odeslat příspěvek
Zdravím,

snad se nezlobíte, že mám tuhle spekulativní otázku. Vím, že mi asi nikdo přesně neodpoví, ale teoreticky - myslítee, že o nadcházejících prázdninách bude něco podobného jako loňský "Horký tarif" (neomezenka + 1GB dat za 304) nebo zimní "Výhodný tarif" (totéž za 285 korun)?

Kamarád shání tarif pro svoji maminku, platí přes 500, ráda by hlavně neomezené volání, data SKORO nepotřebuje, maximálně se podívá na jízdní řády. Vím o ČEZu za 349, Emtéčku bez dat za 289 korun, ale u T-M by se mi líbila garance ceny na pět let. Před chvílí jsem psal kamarádovi SMSku, aby počkal do prázdnin, že se třeba něco objeví. Kamarád sám má možnost O2 Family, kdyžtak by vzal mamku pod něj, ale víte, jak umí O2 Family garantovat cenu :D

Díky moc za odpovědi, Martin
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 6. 2022 11:03 Odeslat příspěvek
Přechod, 50% sleva na 3 měsíce, Oku, zahájení přenosu na např oskartu, sleva 50% na 5 let. Ano, je tam něco jiného, než na co se ptáš. Ano, je s tím trošku prcaní. Ale je to funkční a ještě levnější.


Offline - Moderátor Profil 
10. 6. 2022 11:13 Odeslat příspěvek
Věřím, že určitě něco takového přijde. I Vodafone už ukázal, že to umí.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 6. 2022 11:44 Odeslat příspěvek
Už na mě vyskočila reklama zde flat+1GB za 285 : https://eshop.t-mobile.cz/vyhodny-tarif-1gb


Offline - Pokročilý Profil 
12. 6. 2022 07:55 Odeslat příspěvek
Ještě že máme ze starší generace flat+15GB á 330 a flat+1GB á 190. Sice bez zbytečný služby pořád online, ale úspora víc než kilo měsíčně/SIM x4 - u mě dobrý...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 6. 2022 15:00 Odeslat příspěvek
Jak člověk přijde k tomu flat + 1 Gb za 190? To by se mi líbilo a asi bych zvažoval skončit s kreditem.. :-)


Offline - Administrátor Profil 
13. 6. 2022 15:37 Odeslat příspěvek
To bylo dřív, dnes to jde nejlíp za 249. Ale za tuhle částku jsem si v roce 2001 kupoval každý měsíc Eurotel kredit se sazbou 6,60 za minutu.


Offline - Pokročilý Profil 
13. 6. 2022 15:44 Odeslat příspěvek
Retenční nabídka z předloňského léta. Na předplacenku asi nic takového nenabídnou v případě zahájení přenosu ke konkurenci. Jinak nejvíc minut do 200/měsíčně vychází na Kaktusu (ano chce to 1 za 2 měsíce dobít v dobíječce za 200 a na začátku se může dobít i 500 a případný bonus lze až 12 měsíců spotřebovávat nebo rozpustit před koncem jeho platnosti do balíčků), případně celkem zajímavý pro někoho může být Emtéčko a jeho nové tarify, případně Gomobil - neo.volání za 250 bez dat a sms


Offline - Pokročilý Profil 
14. 6. 2022 14:08 Odeslat příspěvek
Jinak kdo potřebuje hodně volat - ideální pro seniory - tak nejlevnější oficiální neomezenku (pouze na volání) má Gomobil - 250 Kč.


Offline - Administrátor Profil 
16. 6. 2022 15:17 Odeslat příspěvek
A kde se to dá sehnat ten tarif Gomobilu?


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2022 15:53 Odeslat příspěvek
https://www.gomobil.cz/tarify/sedesat-plus
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 11 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies