MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone - odměna za vysvědčení

Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 7. 2022 07:58 Odeslat příspěvek
mickielli15 píše
Dnes mi na prodejně prodavač tvrdil, že mají pokyn od šéfů, že předplacené karty již nemají "obdarovávat" neomezenými daty za vysvědčení. Na infolince o tom nic nevědí, na stránkách mají v podmínkách stále předplacenky jako možnost. Tak tomu nerozumím, Prý se mým případem budou zabývat v pondělí. Ale jsem na to zvědav. :roll: Buď levá neví co dělá pravá, nebo tam byl nějaký šprýmař? Děs, tahle "podpora".


Zmetci, by mě fakt zajímalo, o co jim jde. Ta síť si toho ani nevšimne - a co, mají dojem, že přijdou o peníze nebo co? A kde? Jako že jinak by si to lidi zaplatili? Starou belu. Vezmou Datamánii nebo Blesk. Ta jejich arogantnost, zabedněnost a krátkozrakost jež až udivující. Asi nějací 20letí kindermanageři. Nejsou schopni připravit a zvládnout ani takto primitivní akci, za ty svoje platy. To je fakt k pláči.
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
23. 7. 2022 08:09 Odeslat příspěvek
To je jen klasická neinformovanost zaměstnamců. Pište rovnou, které to jsou pobočky, ať se jim zákazníci vyhnou. Já bych s sebou přinesl vytisknuté podmínky akce, tam je předplacená SIM jasně uvedena.

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/podminky-nabidky-odmena-za-vysvedceni/?pdf


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2022 11:40 Odeslat příspěvek
Pobočka to byla Brno Královo Pole, Cimburkova.
Podmínky jim tam samozřejmě ponesu. Buď to mají zrušit, nebo to nemají nechat v podmínkách. Na lince mi tvrdili, že jsem měl špatnou edici předplacenky a akce se nevztahuje na tarif Odepiš, zákazníky OneNet a předplacenku bez datového balíčku ("30Kč za den", ale tu mi na pobočce aktivoval pán - začátečník evidentně, ještě jsem se ho ptal, zda je to opravdu kompatibilní edice), další pán byl na lince sice vstřícný, pokusil se mi to změnit na datový balíček, dal mi jako odškodné (2x jsem kvůli tomu jel s vysvědčením) kredit zdarma.
Jako bonus mi na lince ke kreditu zdarma dali informaci, že tam dávají u mého čísla novou žádost, ale musím opět s vysvědčením na pobočku, protože to můžou dát jen na pobočce. Nu a na pobočce mi pak pán řekl co jsem psal v minulém příspěvku - že mi to tam zkusí zadat znovu (žádost), ale že ať se netěším, že to asi zamítnou, protože jim to z centrály teď takhle nařizují, že. Takže něco říká prodejna, něco linka a něco podmínky. Myslím, že pokud je to v podmínkách ofic. na stránkách a já je splním, není důvod, proč mi to nedat.

Už vidím, jak ten markeťák vymyslel na poradě akci s vysvědčením, jeho nadřízený ho teď plísní, přitom je to především jeho chyba, že má v chlévě bordel a pustí to ven.. ... děs toto. Nechtěl bych být na jejich schůzi produktů PR, buď bych se za břicho popadal, nebo smutně zíral... :roll:


Offline - Moderátor Profil 
23. 7. 2022 13:47 Odeslat příspěvek
Připadá mi, že smysl akce byl udělat konkurenční nabídku k Datamánii 100 GB od O2 a prázdninové akci od TM a zároveň naučit lidi žít s neomezenými daty. Aby jim lidi kvůli dočasně výhodné nabídce neutekli ke konkurenci a pak u ní třeba nezůstali. Ale nějak se jim to vymklo z ruky. Managorský bordel.


Offline - Pokročilý Profil 
24. 7. 2022 16:48 Odeslat příspěvek
Normálně bych to vyžadoval písemně že mi to nedají jinak neodejdu. To je bordel toto.


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 11:15 Odeslat příspěvek
Tak po urgencích, návštěvách, dotazech a telefonátech mi dnes přišla SMS, která nic neříkala - něco ve smyslu, že můj požadavek byl "uzavřen".
Tak jsem volal na infolinku, kde mi řekli, že nevidí důvod, proč by mi neměla být služba aktivována, takže nevím, co to na té prodejně pracuje za materiál, že mi tvrdil, že mi to asi aktivováno nebude na předplacenku... taky jsem řekl, že potřetí již na prodejnu ukazovat to samé vysvědčení určitě nepůjdu.
... no nic, ale výsledek je, že po přihlášení do MŮJ VODAFONE (heslo přišlo SMSkou již na počátku) mi to ještě ráno ukazovalo datový balíček 1.2GB.
Ale nyní mám již konečně aktivována neomezená data. Kdybych věděl, jaká cesta mě k tomu povede, normálně koupím O2 Datamanii 100GB/300Kč a hotovo. Tahle akce s sebou ale nese i 64GB v zahraničí (EU), proto jsem tentokrát vytrval...

Takže radím:

1) jděte na prodejnu s vysvědčením za ukončený letošní škoní rok 2021/2022 ze základní nebo střední školy

2) určitě si vysvědčení nemohou fotit! To je holý nesmysl.

3) mějte s sebou vytisklé oficiální podmínky této akce přímo ze stránek Vodafone, kde se jasně píše, že se akce vztahuje i na předplacené karty!
k přečtení podmínek:
https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/podminky-nabidky-odmena-za-vysvedceni/
ke stažení podmínky přímo ze stránek Vodafone:
https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/podminky-nabidky-odmena-za-vysvedceni/?pdf

4) nenechte se oblbnout řečmi na prodejně, mně tam každý řekl úplně něco jiného

5) trvejte při koupi předplacenky, aby vám tam již oni na místě aktivovali datový balíček dle podmínek a KOMPATIBILNÍ EDICI PŘEDPLACENKY

6) tato neomezená data nedostanete, pokud budete mít: tarif Odepiš, předplacenku "Předplacená karta 30", není určeno ani pro právnické osoby, pro firemní zákazníky s rámcovou smlouvou nebo zákazníky OneNet

- hodně štestí :-)


Offline - Pokročilý Profil 
25. 7. 2022 13:40 Odeslat příspěvek
Tato neomezená data nedostanete...Předplacená karta 30 - doufám že je to myšleno bez měsíčního datového balíčku (což je výslovná podmínka akce) jelikož všechny aktuálně prodávané předplacenky jsou edice 30. Karta pro partu už se nějaký ten rok neprodává, pokud se nemýlím.


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 13:52 Odeslat příspěvek
Pokud se u karty 30 aktivuje datový balíček na měsíc, tak tato nabídka platí, sám to tak v rodině využívám.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 7. 2022 14:21 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Chilli platí můj příspěvek z minulé strany. :D 8-) Kdo se nechá odbýt neinformovanými zaměstnanci Vodafonu, tak nic nedostane. :D



:)


Offline - Pokročilý Profil 
25. 7. 2022 14:37 Odeslat příspěvek
Součástí aktivace edice volej je 500MB na 1. Měsíc (zvýšený na 1,2GB) + volání v síti. Tak doufám že na to to půjde (je tam kredit 150) a další měsíc zapnu balíček. A když jsem odlepil samolepku že místo 500MB je 1,2 GB tak na mě vyskočila původní samolepka 500 MB dat k vyzvednutí v aplikaci každý měsíc.


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 15:41 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Tato neomezená data nedostanete...Předplacená karta 30 - doufám že je to myšleno bez měsíčního datového balíčku (což je výslovná podmínka akce) jelikož všechny aktuálně prodávané předplacenky jsou edice 30. Karta pro partu už se nějaký ten rok neprodává, pokud se nemýlím.

Já tomu taky nerozumím, takto mi to zase řeklo nějaké jelito na lince. Na druhou stranu "Kartu pro partu" mi oni sami aktivovali...

Ale aktuální edice předplacenek je taktováto:
https://www.vodafone.cz/predplacene-karty/

Ředitel ČTÚ píše
Ředitel ČTÚ píše
Chilli platí můj příspěvek z minulé strany. :D 8-) Kdo se nechá odbýt neinformovanými zaměstnanci Vodafonu, tak nic nedostane. :D



:)


Ano, je to tak :-)


Offline - Pokročilý Profil 
25. 7. 2022 18:02 Odeslat příspěvek
Přesně všechny jsou to edice 30 po dosažení útraty 30kč je neomezenka do půlnoci s 300MB dat.


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2022 15:44 Odeslat příspěvek
Na prodejně (v tomhle případě Arkády) prodávaj jenom tu kartu 30.
Radši jsem si koupil měsíc datamánie, než se stresovat s těmahle levákama...


Offline - osobne Profil 
29. 7. 2022 15:53 Odeslat příspěvek
Ale tohle je na skoro 2 měsíce. :pozor


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 7. 2022 16:30 Odeslat příspěvek
Ale u paušálu, pokud si už nějaký neplatíš, je to taky 2x300 Kč, když z toho vyřadili Tarify na míru. Takže oproti Datamánii nic neušetříš, akorát teda můžeš přešvihnout 100 giga a je to i do zahraničí, což je velmi pádný argument.
U předplacenky dáš 2x200 Kč, ale 200 by ti mělo zbýt (kilo na každé, protože na jedno číslo to 2x nedostaneš) a nejlevnější balíček je za 99 Kč. Udělali z toho naprostou frašku, kdy "vysvědčení" je jen sprostá marketingová zástěrka, která nikoho nezajímá, protože zcela zásadní a rozhodující je tarif, na který to chceš aktivovat. U první aktivace borec ani nechtěl to vysvědčení vidět, bylo mu to úplně jedno.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 5 z 8 [ Příspěvků: 114 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies