MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone - odměna za vysvědčení

Offline - Junior Profil 
29. 7. 2022 16:36 Odeslat příspěvek
Ahoj pujde to aktivovat na Vodafone datová karta 30GB ?Děkuji.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 7. 2022 17:28 Odeslat příspěvek
Zkusil jsem to využít na tu 30GB kartu, ale až poté, co balíček 30GB na měsíc skončil a zůstal na ní balíček připojení na měsíc 1GB za 79Kč. Dobil jsem 200Kč stáhl pár MB dat, aby se ten balíček aktivoval a šel druhý den na prodejnu, tam měla paní pochybnosti o tom, zda lze aktivovat tuto akci s balíčkem připojení na měsíc, ale řekla, že tu žádost pošle. Po týdnu, co mně nic nenapsali a ani akci neaktivovali jsem zavolal na jejich info linku a zeptal se, co se děje. Operátor mně řekl, že na tuto kartu nelze aktivovat tuto akci a proto aktivace selhala. Řekl jsem mu, že když jsem se v minulosti ptal, tak mně bylo odpovězeno, že to lze aktivovat, tak řekl, že se na to ještě podívá. Za chvíli došla SMS s oznámení, že mám na měsíc aktivní neomezená data.


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2022 17:59 Odeslat příspěvek
Cituji vynatek z podminek:
"Aby Služba mohla být zaktivována, je potřeba na stávajícím telefonním čísle využívat už před aktivací odměny jakýkoliv měsíční datový balíček."
Opravdu jsou to neskutecni amateri, tohle nemuze byt ani mozny.


Offline - Pokročilý Profil 
29. 7. 2022 19:12 Odeslat příspěvek
Pro všechny spekulanty:Koupil jsem v Geco za 200 předplacenku edice volej. Součástí aktivace je balíček fix (čili samoobnovující) volání do VF + 500MB dat každý měsíc k vyzvednutí v samoobsluze. Tato přelepka byla přelepena druhou s dvojnásobkem dat na léto takže tam je 1,2GB. Dnes jsem byl v Letňanech aktivovat na prodejně a požadavek do systému prošel, do 48 hodin by měla být aktivace dat za vysvědčení (to jsem měl samozřejmě u sebe). Na můj dotaz že by mohl být problém s kartou 30 mi bylo odpovězeno že by to mělo v pohodě jít, podmínkou je mít měsíční balíček dat. Na kartě je 150 bonus kreditu a další měsíc se balíček obnoví za 139kč. Takže za ty 2 kila máte necelé dva měsíce datové neomezenky včetně 64GB pro EU ro(u)ming.


Offline - osobne Profil 
29. 7. 2022 19:42 Odeslat příspěvek
radim píše
Ale u paušálu, pokud si už nějaký neplatíš, je to taky 2x300 Kč, když z toho vyřadili Tarify na míru. Takže oproti Datamánii nic neušetříš, akorát teda můžeš přešvihnout 100 giga a je to i do zahraničí, což je velmi pádný argument.
U předplacenky dáš 2x200 Kč, ale 200 by ti mělo zbýt (kilo na každé, protože na jedno číslo to 2x nedostaneš) a nejlevnější balíček je za 99 Kč. ...

Já mám tedy možnost aktivovat měsíční datový balíček jak u prepaid SIM (Karta pro partu) tak u postpaid SIM (nulový tarif na míru) za 79 Kč. A je podle mě jedno, jestli prepaid nebo postpaid, u obou to bude do konce jednoho měsíčního období a celé druhé následující měsíční období. Dle PDF podmínek akce není tarif na míru vyřazen.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
29. 7. 2022 19:51 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Ředitel ČTÚ píše
Chilli platí můj příspěvek z minulé strany. :D 8-) Kdo se nechá odbýt neinformovanými zaměstnanci Vodafonu, tak nic nedostane. :D



:)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 7. 2022 22:27 Odeslat příspěvek
jjrr píše
radim píše
Ale u paušálu, pokud si už nějaký neplatíš, je to taky 2x300 Kč, když z toho vyřadili Tarify na míru. Takže oproti Datamánii nic neušetříš, akorát teda můžeš přešvihnout 100 giga a je to i do zahraničí, což je velmi pádný argument.
U předplacenky dáš 2x200 Kč, ale 200 by ti mělo zbýt (kilo na každé, protože na jedno číslo to 2x nedostaneš) a nejlevnější balíček je za 99 Kč. ...

Já mám tedy možnost aktivovat měsíční datový balíček jak u prepaid SIM (Karta pro partu) tak u postpaid SIM (nulový tarif na míru) za 79 Kč. A je podle mě jedno, jestli prepaid nebo postpaid, u obou to bude do konce jednoho měsíčního období a celé druhé následující měsíční období. Dle PDF podmínek akce není tarif na míru vyřazen.



Tak si to běž zkusit. Na začátku července by to ještě prošlo, teď už bez šance. Prostě ti řeknou, že k tarifům Na míru s internetem na měsíc za 79,- to nejde a vůbec ti tu žádost nepošlou. Můžeš jim mávat před monitorem podmínkama, jakýma chceš, nepomůže to. Prostě ne. A i když ti to čirou náhodou pošle, neaktivují ti to. V současné době vidím jako nejlepší možnost předplacenku s kreditem 200,- a na ní aktivovat balíček za 99,-, to vyjde na 2 měsíce. Dnes je radikálně odlišná situace, než jaká byla před měsícem. Bohužel. Jak jsem už psal, udělali z toho ostudnou frašku. Aby náhodou zákazníkům za ty roky a roky o*ebávání něco za to nedali. Aby je neubylo.


Offline - osobne Profil 
30. 7. 2022 07:08 Odeslat příspěvek
Ale já věřím, že to je jen o lidech, někde ti to možná zamítli, jinde to půjde bez problémů.


Offline - osobne Profil 
31. 7. 2022 09:15 Odeslat příspěvek
radim píše
Ale u paušálu, pokud si už nějaký neplatíš, je to taky 2x300 Kč, když z toho vyřadili Tarify na míru. Takže oproti Datamánii nic neušetříš, akorát teda můžeš přešvihnout 100 giga a je to i do zahraničí, což je velmi pádný argument.

Odkud pochází ta informace, že z toho vyřadili Tarify na míru? Pokud od zaměstnanců prodejny Vodafone tak na jaké prodejně?


Offline - Pokročilý Profil 
1. 8. 2022 09:00 Odeslat příspěvek
Tak v pátek večer na prodejně zadán požadavek na aktivaci, předplacenka 30 edice volej, je tam 1,2GB dat + volání do VF jako fix balíček se 100% slevou 1. měsíc další se obnoví za 139Kč. Kredit 150Kč a asi před hodinou mi došla SMS o aktivaci neomezených dat. Zkušební měření v lokalitě Praha-Uhříněves 57,4/9,21Mbit ping 36ms. Tož pěkné za 2 kilča na 2 měsíce :tleskani 8-) jsem zvědavý jak to pofrčí v přenosném Zyxelu za bratru 1,1k.

-- 1. 8. 2022 10:03 --

Ještě jsem si o víkendu v apce vyzvedl 500MB zdarma který slibuje samolepka každý měsíc tak jsme měl 1,7GB to jen pro info ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 8. 2022 10:09 Odeslat příspěvek
eetg: Na všech. Mají interní pokyny v počítači, vždycky ještě na mě otočili monitor, abych to viděl, že si nevymýšlí. Byl tam seznam asi pěti položek, pro které to nejde, Na míru byla jedna z nich. Klidně to zkus, ale na 99 % ti neomezená data nedají.

Jak píše hauzz, ideální je předplacenka za dvě kila. Ovšem obávám se, že u předplacenky neplatí to druhé zúčtovací období, to mají jenom paušály. A jakmile doběhne současné, tak už nepůjde další aktivovat - akce končí za 14 dní. Leda koupit dvě, jednu ještě teď na ty dva týdny a druhou pak aktivovat v půlce srpna.


Offline - Pokročilý Profil 
1. 8. 2022 11:12 Odeslat příspěvek
Ale v podmínkách akce prepaid/postpaid rozdělené nemají https://www.vodafone.cz/podminky/nabidk ... ysvedceni/ tak snad bude platit odstavec: "Služba bude aktivní poměrnou část stávajícího zúčtovacího období a poté celé jedno následující zúčtovací období.
Aby Služba mohla být zaktivována, je potřeba na stávajícím telefonním čísle využívat už před aktivací odměny jakýkoliv měsíční datový balíček."
Tím je snad řečeno vše?

-- 1. 8. 2022 12:15 --

Ty 30-ti gigový předplacenky taky jely 3 resp.6 měsíců celých+poměrnou část prvního měsíce od aktivace (tam to bylo podle data aktivace jestli si pamatuju do konce kalendářního měsíce).


Offline - osobne Profil 
1. 8. 2022 17:43 Odeslat příspěvek
Já dnes naběhl na prodejnu Vdf v Kolíně s vysvědčením synovce, prepaid SIM Karta pro partu s aktivním měsíčním datovým balíčkem za 99 Kč a za minutu jsem byl hotov, šlo o to bez problémů zažádat, do 24 hod. proběhne aktivace.

Původně jsem chtěl mít aktivní ten měsíční datový balíček za 79 Kč, ale když jsem dobil 400 Kč, tak mi to překvapivě dalo bonusový extra kredit 30 % místo 20 %, takže mi bylo jedno, že aktivuji ten dražší balíček, stejně zbytek bonusového kreditu po 7 dnech propadne.


Offline - Moderátor Profil 
2. 8. 2022 22:16 Odeslat příspěvek
Hauzz: to je hezké, že to v podmínkách nemají rozdělené na prepaid a postpaid... Ale jak se bude u předplacenky určovat to zúčtovací období?


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2022 22:21 Odeslat příspěvek
Datovy balicek se vzdy k nejakemu dni aktivuje a pak plati 30 dni, coz je to obdobi.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 6 z 8 [ Příspěvků: 114 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies