MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

O2 zdražuje - údajně s ohledem na aktuální vývoj ekonomiky

Offline - Moderátor Profil 
3. 7. 2022 20:35 Odeslat příspěvek
V aktuálním vyúčtování za O2 služby bohužel nalezneme toto.

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ SMLUVNÍCH PODMÍNEK: K datu 01.09.2022 dojde u Vašeho tarifu Internet HD Stříbrný s O2 TV k mírnému navýšení ceny o 50 Kč na 449 Kč měsíčně včetně DPH. Pokud s touto změnou nesouhlasíte, můžete uvedený tarif do 05.08.2022 vypovědět, aniž by vám vznikly jakékoli další náklady. K této úpravě přistupujeme s ohledem na aktuální vývoj ekonomiky.

Každý budete mít navýšení ceny o jinou částku. Záleží na počtu odebíraných služeb.

Předpokládám, že ostatní operátoři na tom budou podobně. Pokud ne už teď, tak již brzy nejspíš ano.

/mod 5uch edit: doplněn klíč změn ceny u různých služeb O2
Příloha
Poznámka: Klíč ke změnám ceny O2
O2.png
O2.png
[ 101.78 | Zobrazeno 45 krát ]



Zdroj: screenshot z interního systému O2, který laskavě poskytl O2 guru v konverzaci na O2 chatu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 7. 2022 21:29 Odeslat příspěvek
Koukal jsem a zatím tam nic takového nemám. Ale mám v plánu odejít, takže by to byl impuls... NET a tv za 800 seženu všude...


Offline - Moderátor Profil 
3. 7. 2022 21:38 Odeslat příspěvek
Možná záleží na zúčtovacím období, kdy se to v tom vyúčtování objeví.

Přílohy

Screenshot_20220703-223740_Acrobat for Samsung.jpg
Screenshot_20220703-223740_Acrobat for Samsung.jpg
[ 460.42 | Zobrazeno 208 krát ]




Offline - Junior Profil 
3. 7. 2022 21:55 Odeslat příspěvek
Je to ocekavany krok. Slovaci ceny zvysili jiz drive. Je to neprijemne, ale mnohdy neni na vyber. Doba je narocna.


Offline - Junior Profil 
3. 7. 2022 22:18 Odeslat příspěvek
Očekávaný krok v čem? Vždyť ty jejich ceny jsou již tak poměrně vysoké... Teď mám na mysli ceníkové, klasické. Aspoň třeba lidé začnou hledat lokální poskytovatele a tomu kartelu pár zákazníků ubude :-)


Offline - Moderátor Profil 
3. 7. 2022 22:54 Odeslat příspěvek
Já bych potřeboval poskytovatele, co mi dá internet s rychlostí minimálně 50/5 Mpbs a k tomu základní balíček TV kanálů za 399 Kč měsíčně. Pak bych měl důvod od O2 odejít.

Každopádně po zdražení zkusím požádat o OKU kód a vymoci si tak původní cenu před zdražením B)


Offline - osobne Profil 
4. 7. 2022 03:42 Odeslat příspěvek
Proč by nezdražili, když jsou lidé ochotni platit i za televizi?


Offline - Moderátor Profil 
4. 7. 2022 04:03 Odeslat příspěvek
Za ní já právě, tedy alespoň ne přímo, neplatím. Jen mám k internetu balíček O2 TV Modrá (základní balík programů rovnající se nabídce pozemního vysílání) zdarma.


Offline - Administrátor Profil 
4. 7. 2022 08:29 Odeslat příspěvek
Já mám Platinový, ale očekávám, že i na mě dojde. Na druhou stranu, zdražuje úplně vše a ani telekomunikační služby nejsou výjimkou. Teoreticky by zdražovat nemuseli, ale to by znamenalo, že náklady na energie, infrastrukturu, platy lidí by museli rozpustit v zisku/obratu, tedy snížit si příjmy, aby nemuseli zdražovat pro koncové uživatele. A snižovat si příjmy ve prospěch zákazníků, to přece ne. Daleko lepší je příjmy navýšit, a to tím, že pro koncáky zdražíme.


Offline - Moderátor Profil 
4. 7. 2022 10:48 Odeslat příspěvek
co nevidět zdraží i další 2 operátoři, nemůžou přece zůstat pozadu, když je ta inflace :-D


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2022 11:53 Odeslat příspěvek
Problem u kazde firmy nastave v ten moment, kdy zvyseni ceny nevede k vyssim vynosum (lidi nechteji vyssi ceny platit). Je to zname jako cenova citlivost poptavky a byla xkrat popsana v ekonomicke literature. Nicmene celit tomu v realite je mnohem zajimavejsi nez kdejaka ucebnice.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2022 18:05 Odeslat příspěvek
peta809 píše
V aktuálním vyúčtování za O2 služby bohužel nalezneme toto.

[i]OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ SMLUVNÍCH PODMÍNEK: K datu 01.09.2022 dojde u Vašeho tarifu Internet HD Stříbrný s O2 TV k mírnému navýšení ceny o 50 Kč na 449 Kč měsíčně včetně DPH.


Celkem vtipné, že za tenhle tarif platím už několik let 499Kc


Offline - Moderátor Profil 
4. 7. 2022 18:45 Odeslat příspěvek
Já platím za to samé 399 Kč, protože jsem si vyjednal 100 Kč. Proto mi teď budou účtovat 449 Kč. Ale s tím se nehodlám smířit a po zdražení budu trvat na stávající ceně.


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2022 00:04 Odeslat příspěvek
Já platím za ten samý stříbrný ceníkových 499 Kč a ve včerejší faktuře mám také avízo zdražení o 50 Kč:

K datu 01.09.2022 dojde u Vašeho tarifu Internet HD Stříbrný s O2 TV k mírnému navýšení ceny o 50 Kč na 549 Kč měsíčně včetně DPH.
Pokud s touto změnou nesouhlasíte, můžete uvedený tarif do 05.08.2022 vypovědět, aniž by vám vznikly jakékoli další náklady. K této úpravě
přistupujeme s ohledem na aktuální vývoj ekonomiky.


Offline - Pokročilý Profil 
5. 7. 2022 00:16 Odeslat příspěvek
peta809 píše
Já bych potřeboval poskytovatele, co mi dá internet s rychlostí minimálně 50/5 Mbps a k tomu základní balíček TV kanálů za 399 Kč měsíčně. Pak bych měl důvod od O2 odejít.

Když si trošku připlatíš, tak třeba u firmy WIA můžeš mít VDSL internet 50/10Mbps a k tomu IPTV se 109 programy (v rámci O2 TV Modrá máš jen asi 30 programů) za cenu 439Kč. Podobnou kombinaci pak třeba nabízí i Metronet za 458Kč.
Nebo u Starnetu můžeš mít připojení s rychlostí až 300Mbps jen za 250Kč a k tomu zdarma IPTV s 90 programy. Záleží ale, jestli jseš v jejich pokrytí :-)


Naposledy upravil Milos dne 5. 7. 2022 00:47, celkově upraveno 2
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 43 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies