MobilMania.cz

Přihlásit se




T-mobile předplacená karta babičky, jde změnit po mobilu?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 7. 2022 14:43 Odeslat příspěvek
Babička je v domově duchodců, má nějakou asi starou předplacenou kartu od T mobile, bůh ví kolik let starou ( i 10+let asi). Ted už má T mobile asi lepší ceny u novějších předplacených karet. Jde předplacená karta (její "tarif") of T mobile změnit pohodlně a jednoduše jen přes telefon? Že tam jen zajedu, z jejího mobilu zavolám na infolinku t mobile a tam mě nějaký robot pohodlně a rychle, bezproblémově provede změnou předplacené karty?

Vím že to takto jde pohodlně a rychle jen přes telefon (nemusím mít nic jiného, znát žádné heslo, prostě jen zavolám z toho čísla), vím že to takto lehce, snadně, rychle a bezproblémově jde u vodafonu (zrovna jsem to dělal u svého čísla)...

jde to takto snadno ale i u T mobilu?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 7. 2022 14:47 Odeslat příspěvek
A co si SMSkou rict o Twist Plus?


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2022 17:44 Odeslat příspěvek
Mám pocit, že když jsem to zkoušel měnit já, tak přes SMS to nefungovalo. A tarif Twist Plus je asi to jediný smysluplný, co lze s twistem udělat. Akorát je potřeba zavolat na infolinku a předtím si ze simky opsat ICCID, na ten se myslím ptali. Ale jestli změnu na Twist plus stále dělají nevím, já to měnil na dvou SIM tak možná 2-3 roky zpátky. Nebo babičku převeď rovnou třeba na Kaktus a můžeš ji to pak všechno ošéfovat na dálku přes aplikaci/web. Případně si její twist číslo přidej rovnou do Tmobile aplikace, tam budeš mít alespoň přehled o tarifu, kreditu apod.

https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-Twist_Plus.pdf


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2022 18:52 Odeslat příspěvek
Ano, Twist Plus stále funguje - aktivoval jsem ho na nové SIM cca. 14 dní zpět. Stačí zavolat na linku a požádat o tento tarif. Není ani potřeba čekat na uplynutí min. lhůty pro užívání SIM. Jediná nevýhoda oproti Kaktusu je tarifikace 60+60. Ale dá se zahrnout i do Magenta 1 a využít volání a SMS v rámci Magenty zdarma či nastavit sdílený datový objem k čerpání.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies