MobilMania.cz

Přihlásit se




O2 výměna SIM

Offline - Junior Profil 
21. 7. 2022 15:50 Odeslat příspěvek
Zdravím
Proč stojí výměna poškozené SIM na pobočce O2 99 Kč ? to by mělo být grátis když je to paušální ne díky
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2022 16:30 Odeslat příspěvek
Pokud je to výměna za nový typ, tak je to za 99 Kč. Pokud se SIM nepřihlásíš do sítě a je chyba na SIM nebo výrobní vada, tak na základě reklamace ti vymění SIM na počkání zdarma. Jednou jsem to řešil jako paušální zákazník tak, že jsem zaplatil na pobočce poplatek 99 Kč, ale ten mě na základě reklamace potom ve vyúčtování vrátili.


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2022 16:56 Odeslat příspěvek
To se ptám za jednu známou ona má vice méně důchodcovský mobil prostě ten mobil ji spad nebo co asi se tam pohnula sim tak jí to přestalo fungovat byla v O2 pobočce a tam ji druhou ale už 5 G ale ona toho vůbec nevyužije internet v mobilu je pro ní španělská vesnice, počítá každou korunu díky


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2022 18:18 Odeslat příspěvek
Pokud ta SIM nebyla nějak zjevně poškozená, zlomená, tak to měla reklamovat. Slovo reklamace spousta lidí nezná a je to celkem důležité. Přijdu do prodejny a řeknu potřebuji vyměnit SIM (99 Kč), řeknu SIM se nepřihlásí do sítě, vada SIM, reklamace (0 Kč). A je jedno jestli mám uSIM nebo iSIM. Na tom nezáleží.


Offline - osobne Profil 
21. 7. 2022 18:50 Odeslat příspěvek
Nojo, ale pravo na reklamaci zboží je jen 2 roky od nákupu ne?


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2022 20:30 Odeslat příspěvek
V tomto případě většinou operátor vymění hned na místě SIM. Byl by sám proti sobě, kdyby se řešila reklamace 30 dní…Ale záleží na provozovateli.


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2022 23:54 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Nojo, ale pravo na reklamaci zboží je jen 2 roky od nákupu ne?


Simkarta neni tvoje, je to majetek operatora.
O2 je nenazrana spolecnost. Ale proc by to rusila, kdyz ji to lidi zaplati. Je to kazdeho vec.
Jestli ji ta stovka vadi, muze zkusit najit nejakyho lepsiho operatora a zdarma k nemu prejit.
To ze ma 5G neznamena, ze musi pouzivat 5G sit.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 04:18 Odeslat příspěvek
kde jsi přišel nato, že simka není moje když jsem si ji koupil? dědek


Offline - osobne Profil 
22. 7. 2022 06:38 Odeslat příspěvek
Přesně, SIMkarta je toho, kdo si jí koupil, je to normální zboží jako každé jiné.


Offline - Moderátor Profil 
22. 7. 2022 06:39 Odeslat příspěvek
To je asi tak jako s platebními kartami a tak, taky jsou majetkem těch společností, které je vydali.


Offline - osobne Profil 
22. 7. 2022 07:10 Odeslat příspěvek
Nejsou.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 7. 2022 07:26 Odeslat příspěvek
Možná si někteří přečtěte, co je na SIM kartách a jejich obalech napsáno. Budete překvapeni, že jste si koupili jen kredit, ne kartu jako takovou. Ta patří OP.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 08:31 Odeslat příspěvek
Spíš nechápu, proč mí důchodce, který má seniorský telefon pouze na volání, takové kašpárky jako je O2.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 09:00 Odeslat příspěvek
A je to důležité, kdo je vlastníkem SIM karty ?
Je to kus umělé hmoty .
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 14 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies