MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

T-Mobile a prodloužení smlouvy po roce s telefonem

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2022 23:30 Odeslat příspěvek
Pánové, ale no táák.....
Kdybyste si ještě jednou přečetli proč jsem se tu ptal, možná byste si ušetřili hloupé poznámky. Já jsem se totiž neptal na retenci, na OKU ani na délku slevy. Na začátku mě zajímalo, zda máte vysledováno jak se chovají nabídky v aplikaci Můj T-Mobile. Zjevně nevíte (kromě jedné zmínky o 30% slevě, to byla jediná odpověď k věci), zato se navážíte do témat, na které jsem se neptal a kterými se prostě nechci zabývat. Je to jako dotaz na nejlepší Android, kdy se do uživatele v odpovědích pak pustíte že je hlupák když si nekoupí iPhone. Takže děkuji za rady a dal vést tuhle diskuzi nemá smysl.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2022 05:04 Odeslat příspěvek
Však odpověď jsi dostal. “Dle Tvého tarifu a útraty”… tedy čistě náhodně…


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2022 08:02 Odeslat příspěvek
Někdy je zbytečné "perly házet sviním" tedy jednomu uživateli. Toto není fórum, kdy ty se rozhodneš zeptat a všichni se mají roztrhnout abys byl spokojený.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2022 08:10 Odeslat příspěvek
Albert.Bert píše
Je to jako dotaz na nejlepší Android, kdy se do uživatele v odpovědích pak pustíte že je hlupák když si nekoupí iPhone.


Ne není, ale jinak s tou druhou polovinou nejde nesouhlasit :-) jseš h...


Offline - Pokročilý Profil 
17. 8. 2022 08:24 Odeslat příspěvek
Apka MTM víc než 30% slevu nenabízí. Osobně mám 4 tarify se 60% slevou a apka mi nabízí vyšší tarify s vyššími ARPU se slevou max. 30%. To že mám víc muziky za míň peněz a musel bych být úplný kre.tén abych si objednal tu "výhodnou" slevu 30% z apky zdejším diskutérům asi netřeba dodávat.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2022 13:07 Odeslat příspěvek
Měl jsem v appce po celou dobu slevu 30 procent, manželka taky.
Na infolince dali 40 procent. Přes retenci 50 procent.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 21 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies