MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone Vánoce 2022

Offline - Junior Profil 
25. 11. 2022 09:29 Odeslat příspěvek
Hochu si trošku omezenej a hloupej, jak daleko vidíš ! Jaká klamavá reklama? To co nabízí, tak taky prodávají. Žádný zákazník si nic takového nezaslouží, má možnost se rozhodnout a nic nekupovat.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
25. 11. 2022 15:28 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Defacto je to klamavá reklama, chovají se ke svým zákazníkům jako šmejdi, zneužívají vánoce a předražené služby vydávají za vánoční dárky. A věřte tomu, že nachytají spoustu zákazníků, kteří si to aktivují pod dojmem, že je to zdarma. Na druhou stranu si to takoví zákazníci možná i trochu zaslouží.


No, zda si někdo aktivuje službu jen proto že je se slevou (ale ne zdarma)... to je jeho problém. Předpokládám, že u aktivace toho "dárku" je srozumitelně napsáno něco jako "data se slevou".

Takhle pojaté je to už docela dlouho... člověk musí využívat nějakou službu, něco koupit, aby dostal "vánoční dárek" či spíš výhodu. Já dostal jako dárek naposledy navíc nějaké volné minuty a/nebo data před více než deseti lety. Od té doby to bylo vždy o tom, že "dárek" byl spíš tlakem na aktivaci a využívání nějaké služby / tarifu. Podle mustru: "první dávka fetu je zdarma, pak tě naučíme to používat ve velkém, ale musíš si pro to pravidelně chodit."
No nic, já zůstávám na tarifu, ke kterému žádné dárky léta nejsou a můžu jen tiše závidět (nebo se taky smát těm, co podléhají).

Operátoři by žádné "vánoční dárky" dávat nemuseli (mně by to nechybělo). Jiné utility firmy (popeláři, dodavatelé energií), ale ani váš supermarket takhle prezentované "dárky" nedávají, resp. nedávají nic. Ale operátoři mají vánoce tradičně jako prodejní kampaň, kdy prodají nejvíc zařízení/služeb. První telefon pro rodiče jsem také kdysi dávno pořizoval před vánoci (takže je vidět, že jsem vánočnímu běsnění podlehl). Tehdy ještě u Oskara... a jako dárek k němu dostal papírové kapesníčky. ;-)


Offline - osobne Profil 
25. 11. 2022 16:12 Odeslat příspěvek
Bohužel už mají někteří zákazníci tak vymyté mozky, že i klamavou reklamu považují za standardní prodej služeb.

Já tam vidím nakreslené zabalené vánoční dárky, vytvářejí tak účelově klamavý dojem, že nabízí zákazníkům něco zdarma.

Obrázek

Takový O2 píše jasně Black Friday, to má každý spojeno s nákupem se slevou, nikoliv s dárkem zdarma. O2 je o něco menší šmejd, protože prodává jen předražené zboží se slevou, nevytváří pŕi tom klamavý dojem vánočního dárku zdarma.

Obrázek


Naposledy upravil jjrr dne 26. 11. 2022 08:03, celkově upraveno 2


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 11. 2022 16:40 Odeslat příspěvek
Už se konečně smiřte s tím, že nic od operátora nedostanete i kdyby jste u něj byli 50 let.
Všechny zajímají jen nový zákazníci, na stávající každej kašle.
Nepamatuji si, že bych něco na Vánoce za posledních cca 10 let využil :-)


Offline - Moderátor Profil 
25. 11. 2022 16:52 Odeslat příspěvek
jjrr píše
O2 je o něco menší šmejd, protože prodává jen předražené zboží se slevou, nevytváří pŕi tom klamavý dojem vánočního dárku zdarma.


Tak zrovna o tom by se dalo dlouze off topic diskutovat.
O2 a jeho předražený hardware na splátky (bez navýšení), kdy se zákazníkovi neřekne, že totéž a levněji lze pořídit ve volném prodeji.
A pokud přístup O2 k nevyžádaným mobilním platbám není klasická ukázka chování šmejda... Tak pak jsem panna orleánská.


Offline - osobne Profil 
25. 11. 2022 16:58 Odeslat příspěvek
Však O2 je také šmejd, nepíši že ne, jen o něco menší šmejd než Vdf.


Offline - Poslední varování Profil 
25. 11. 2022 20:23 Odeslat příspěvek
Fa O2 je šmejd největší. VF sice není ideální, ale ke křivárnám typu O2 má ještě hodně daleko. Tím myslím třeba set-top-boxy pro TV a nucený nákup "nových", které jsou v podstatě úplně stejné jako ty staré, jenž O2 uměle znefunkční.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2022 14:12 Odeslat příspěvek
5uch píše
Operátoři by žádné "vánoční dárky" dávat nemuseli (mně by to nechybělo). Jiné utility firmy (popeláři, dodavatelé energií), ale ani váš supermarket takhle prezentované "dárky" nedávají, resp. nedávají nic.


Třa Lidl má teď taky adventní kalendář, každý den sleva na nějaké zboží. ;-)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
2. 12. 2022 09:49 Odeslat příspěvek
https://www.vodafone.cz/vanoce-s-predplacenkou/
5.12., 12.12., 19.12. o<:)

To je vodkaz, kde bude Vodkafone rozbalovat "dárky". Asi jsem se mýlil, když jsem zde dříve napsal, že až poslední asi bude za něco stát. Ono tomu tak asi nebude. Projevil jsem filipa a na vodkazech na další týdny jsem se pokusil něco objevit, trošku funkční je až poslední, kde se píše :

Adventní porce dat
na vše důležité
Vymýšlení dárků, nákupy, plánování, hovory s rodinou. Data navíc vám během vánočního plánování obzvláště bodnou.

https://www.vodafone.cz/muj/gm/vanoce/4advent

Z toho usuzuji, že Vodkafone opravdu nedá ani jeden dárek zadarmo, tedy nelze o dárcích hovořit.

"Data navíc vám..." :D

Obrázek

Tak díky Vodafone o<:) :D o<:)


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2022 15:29 Odeslat příspěvek
Vodafone zařízl službu vodafonemail.... Když fungovala, byl rychlý přehled, co přišlo na mail... Takže pro mne "pěkný" dárek


Offline - Poslední varování Profil 
2. 12. 2022 15:43 Odeslat příspěvek
Notifikaci z emailu snad umí každý chytrý telefon přímo. A u nějakého tlačítkového je to fuk, i kdyby přišla notifikace z emailu jako SMS, tak co z toho...


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2022 16:01 Odeslat příspěvek
Ohledně ukončení služby e-mail --> SMS se rozjela vášnivá debata na Techforu:

https://www.techforum.cz/topic/61579-uk ... 0-11-2022/


Offline - Moderátor Profil 
2. 12. 2022 18:30 Odeslat příspěvek
Na téma ukončení služby SMS mail od VF jsem založil samostatnou diskusi:
Prosím, pokračujte o tomto tématu v ní (díky):
viewtopic.php?f=1&t=1327524


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
5. 12. 2022 06:29 Odeslat příspěvek
Speciální vánoční edice předplacené karty Vaše karta je skvělý vánoční dárek pro kohokoliv, kdo potřebuje být ve spojení se světem.

Zažijte výjimečný advent s edicí Vaše karta

https://www.vodafone.cz/predplacene-karty/vase-karta/

:D Díky za nabídku, už pro ni běžím.


Offline - Junior Profil 
5. 12. 2022 08:05 Odeslat příspěvek
Za 200 Kč 6x 1,5 GB?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 2 z 5 [ Příspěvků: 66 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies