MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nové tarify a zdražení O2 - mobil i internet s O2 TV

Offline - Administrátor Profil 
3. 6. 2023 09:45 Odeslat příspěvek
5uch píše
Info z faktury tarifu O2 spolu (ve kterém je 1x FREE+ modrý)
Citace
Vylepšujeme Váš tarif O2 Spolu pro jednoho. Od 1.7.2023 jsou trvalou součástí Vašeho tarifu u níže uvedených mobilních služeb Data naplno, která Vám umožní neomezeně datovat plnou 5G rychlostí celých 24 hodin. Ke stejnému datu do tarifu přidáváme jako jeho součást službu O2 Security, která Vás chrání před zavirovanými stránkami, podvodnými e-shopy a dalšími hrozbami na internetu, a cenu Vašeho tarifu O2 Spolu pro jednoho upravujeme na 899 Kč s DPH měsíčně. V ceně už je zahrnuta služba O2 Security.
A abyste na Data naplno nemuseli čekat, dáváme Vám je v rámci naší kampaně do tarifu už teď – stačí si je aktivovat v aplikaci Moje O2. Jak
Data naplno přesně fungují a všechny další podrobnosti najdete na http://www.o2.cz/data-naplno.
Podrobnosti k jednotlivým službám uvádíme zde:
Na čísle xxxxxxx máte ve své službě každý měsíc třikrát Data naplno a vyšší objem dat 4 GB a služba se nově jmenuje NEO+ Modrý.


Takže o 50 Kč víc, nevyžádaná O2 security navíc, 1 GB navíc a na 3 dny neomezená data.

Rozkaz zněl jasně - z tarifních zákazníků dostat zase o 50 Kč víc.
My z vás ty peníze dostaneme!

Co máš konkrétně za tarify? Kamarádka je s maminkou manžela v O2 Spolu a flat + 10GB a flat + 3GB platí 749 korun, budou platit o 50 víc za každý tarif?
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
3. 6. 2023 16:31 Odeslat příspěvek
Tohle je základní (nejnižší) O2 Spolu pro jednoho. Free modrý (3GB), modrá TV, internet 20 Gbps.

Ano, čekal bych, že si za každý mobilní tarif v balíčku připlatí 50 Kč.

Update 9.6.2023:
Bude se zdražovat i domácí internet. Přinejmenším v balíčcích O2 Spolu.
Takže k 50 Kč za každé mobilní číslo si přidat ještě 50 Kč za internet.
O2 napsalo oznámení o změně ceny tak šikovně, že nebylo na první pohled jasné, co vše zahrnuje ta nová cena. A hlavně se z toho nedalo jednoznačně poznat, o kolik se cena změní.


Offline - Junior Profil 
3. 6. 2023 20:22 Odeslat příspěvek
Podařilo se prosím někomu změnit ten příplatek +50 ?nebo dostat slevu? Děkuji


Offline - Administrátor Profil 
4. 6. 2023 14:19 Odeslat příspěvek
Já tipuju, že sleva, mazající tu pajcku, určitě půjde.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 6. 2023 08:00 Odeslat příspěvek
Aktuálně od O2 mám 4x NEO modrý + pevný internet.
Mám tam dohodnutou nějakou celkovou slevu.
Situaci vnímám v zásadě jednoduše. Uvidím kolik si začnou počítat od 1.7, pak provedu průzkum co a za kolik je možné získat od ostatnách providerů a pokud vyhodnotím, že má smysl přejít jinam, tak dám pokyn k přechodu. Buď se O2 následně ozve a zkusíme se dohodnout na zvýšení slevy, nebo od O2 zcela odejdu.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2023 11:35 Odeslat příspěvek
Mám to úplně stejně, akorát mám pouze 3 čísla NEO modrý + O2TV stříbrnou. Hodlám uplatnit totožný postup. Po prvním zdražení mi tvrdili, že mám maximální slevu. Po dalším zdražení by mohli maximální limit slevy taky zvednout, jinak asi bye, bye.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2023 12:22 Odeslat příspěvek
Tak jsem dnes je pokousel ukecat na slevu, ale uz pry mam maximalni. A na odchod nijak nereagovali. Nabidli kombinaci s AirBank


Online - Pokročilý Profil 
6. 6. 2023 12:37 Odeslat příspěvek
A kolik je tedy "maximální sleva"?


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2023 12:39 Odeslat příspěvek
Na vsem mam 150


Online - Pokročilý Profil 
6. 6. 2023 12:48 Odeslat příspěvek
Takže máš NEO+ Modrý s 4G dat za cenu 449Kč (599Kč - sleva 150Kč)?


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2023 13:12 Odeslat příspěvek
Jo, mam uz jen 3x NEO+ Modry,kazdy za 449, ale jsem u nich uz od roku 1998.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2023 13:14 Odeslat příspěvek
Hany53 píše
Na vsem mam 150

Tak to se asi s ukecáním slevy nechytám, když mám vše za 900,- (na faktuře mi píšou sleva 600,-)


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2023 13:18 Odeslat příspěvek
Nabidnou kombinaci s AirBank


Online - Pokročilý Profil 
6. 6. 2023 13:37 Odeslat příspěvek
I s tou Airbank slevou 300Kč se to úplně nevyplatí. Osobně bych přešel k T-Mobile na tarif 4GB PLUS za cenu 293Kč (sleva 50% ze základní ceny 585Kč) a za tři čísla celkově platil 879Kč místo 1347Kč u O2 (1047Kč s Airbank).


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2023 13:41 Odeslat příspěvek
Treba casem vymeknou, kdyz jim klientela odejde, a daji pak vetsi slevu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další stránka
Stránka 2 z 14 [ Příspěvků: 199 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies