MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

T-Mobile - 100 GB za 300 Kč

Offline - Junior Profil 
7. 6. 2023 11:53 Odeslat příspěvek
octr píše
Mně to píše, že není skladem. To budou možnost objednávek každý den zapínat a vypínat jen na pár minut?

Myslis, ze pristi tyden ta simka nebude?
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 6. 2023 12:40 Odeslat příspěvek
No akce ma byt do konce mesice ne?


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2023 12:43 Odeslat příspěvek
U me slo vsechno na prvni dobrou,ve ctvrtek v poho objednano,v pondeli rano jsem ji mel.Jestli to nebude tim,ze jsem ji objednaval v pul 4 rano,kdyz jsem si uplne nahodou vsiml na netu zminky o teto akci.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 6. 2023 12:52 Odeslat příspěvek
passé píše
No akce ma byt do konce mesice ne?

Na webu https://eshop.t-mobile.cz/predplacene-k ... wist-100gb uvádějí "Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob"
Otázkou je, jak velkou zásobu karet mají. O2 svoji kartu Datamanie také obvykle vyprodali dříve, než skončil vyhlášený termín akce.


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2023 13:12 Odeslat příspěvek
Ale tady to neni do vyprodani zasob, ale pousti to nekdy v deset dopoledne (mozna i jindy) pro par lidi.
Ja objednal vcera, 3x zkusil zaplatit kartou a pak to vzal na dobirku. Jen se divim, ze je zadarmo. Dnes mi do postovni aplikace prislo upozorneni, ze mam neco noveho, cislo RRxxxxU. Tak to asi prijde postou, tzn, ze me ceka cesta na postu, pres den nejsem doma.
A ta chyba placeni kartou vypada, ze jde platit jednou za 15000 sekund :)
TM by si mel posilit platebni branu. Ale proc by to delal, ze?


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2023 13:14 Odeslat příspěvek
v aplikaci CP se mi dnes objevilo info k zatim nepodane zasilce... objednano vcera na dobirku.


Offline - Moderátor Profil 
7. 6. 2023 13:33 Odeslat příspěvek
posílají to ekonomicky tzn. že to přijde za 2 dny po odeslání


Offline - Pokročilý Profil 
7. 6. 2023 13:46 Odeslat příspěvek
P3p3k píše
Ale tady to neni do vyprodani zasob, ale pousti to nekdy v deset dopoledne (mozna i jindy) pro par lidi.

I když to pouštějí jen na chvilku (každý den uvolňují k prodeji asi jen určité množství karet), tak jim zásoba karet může klidně dojít třeba už příští týden a prodej tak ukončí ještě před 30.6.2023.

-- 7. 6. 2023 14:55 --

Nick Cave píše
posílají to ekonomicky tzn. že to přijde za 2 dny po odeslání

Ona i ekonomická doporučená zásilka ČP může být klidně doručena hned druhý den :-) ČP doručení do druhého dne u ekonomické zásilky ale negarantuje. Tu moji zásilku odeslali 5.6.2023 a doručena mi byla 6.6.2023. Odesílají to z Prahy 025, PSČ 22500.


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2023 14:59 Odeslat příspěvek
Já se tuto SIM pokoušel koupit už od čtvrtka, ale vždycky jsem se dostal nejdál k platbě kartou, kde to vždycky pohořelo. Ale dneska sláva, nemožné se stalo skutečností a nějak před šestou ranní se mi SIM podařilo objednat a dokonce zaplatit kartou :oboze. Na platbě kartou jsem trval, protože zásilku pravděpodobně nebudu přebírat já, tak ať případného dobrodince nezatěžují penězi. Pak jsem si všiml, že SIM už byla zase vyprodaná a to nebylo snad ani půl osmé :hm.


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2023 15:02 Odeslat příspěvek
P3p3k píše
A ta chyba placeni kartou vypada, ze jde platit jednou za 15000 sekund :)
TM by si mel posilit platebni branu. Ale proc by to delal, ze?
asi tmobile není zvyklej na takové zisky a tržby "sarkasm"

Objednáno 5.6. na dobírku, doručeno dnes Českou poštou.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 6. 2023 18:12 Odeslat příspěvek
kissfan píše
Takže 2.6. objednáno, placeno kartou - vyskytla se chyba. Peníze zablokovány, strženy, potvrzení o objednávce žádné nedošlo. Vznesen dotaz a bylo mi odepsáno, že objednávku nedohledali a mám jim poslat čas odeslání. Čas zaslán, odpověď již žádná.
Takovej bordel jsem nikdy u nikoho nezažil.


Jak to dopadlo? Mám stejný problém, prachy si strhli, ale kde nic, tu nic, žádné potvrzení ani karta, svině šmejdský. To je fakt katastrofální amatérismus. Přesně, něco takového jsem ještě nikde nezažil. :grr:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 6. 2023 18:18 Odeslat příspěvek
Ja na tom budu asi stejne, mam tedy zatim jen dve karetni blokace 300 Kc bez potvrzeni objednavek, platby jeste nejsou zauctovane, takze jsem to zatim neresil.


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2023 18:31 Odeslat příspěvek
První karta je doma. Ovšem to čekání na poště bylo strašný.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 6. 2023 18:45 Odeslat příspěvek
Už to někdo používá?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 6. 2023 18:53 Odeslat příspěvek
radim píše
kissfan píše
Takže 2.6. objednáno, placeno kartou - vyskytla se chyba. Peníze zablokovány, strženy, potvrzení o objednávce žádné nedošlo. Vznesen dotaz a bylo mi odepsáno, že objednávku nedohledali a mám jim poslat čas odeslání. Čas zaslán, odpověď již žádná.
Takovej bordel jsem nikdy u nikoho nezažil.


Jak to dopadlo? Mám stejný problém, prachy si strhli, ale kde nic, tu nic, žádné potvrzení ani karta, svině šmejdský. To je fakt katastrofální amatérismus. Přesně, něco takového jsem ještě nikde nezažil. :grr:


Zatím tak, že se mi podařilo včera dopoledne objednat na dobírku simku, přišel i potvrzovací email a v apce ČP mi dnes dopoledne naběhlo nějaké podací číslo - zatím není udaná podací pošta a je u toho dobírka 0. Takže pokud se to třeba během zítřka změní na dobírku za 300Kč, budu psát dotaz, kdy mi ráčí vrátit těch 300Kč stržených z karty.
EDIT:
Teď naběhl odesílatel PJ Expedis a dobírka 300Kč. Takže mi teď T-M dluží 300Kč za strženou platbu.


Naposledy upravil kissfan dne 7. 6. 2023 19:29, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 66  Další stránka
Stránka 17 z 66 [ Příspěvků: 984 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies