MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

mala jednicka nad logem op.

Offline - Junior Profil 
28. 12. 2005 11:32 Odeslat příspěvek
Přesně tak, není to vůbec nic nového, hodně telefonů to podporuje od nepaměti (tzn. nepamatuji se). Většinou se jedná o 2 čísla na jedné SIM, může jít i o 3. Z operátorů podporuje umístění dvou čísel přinejmenším Oskar - i když pouze pro střední a vyšší tarify. U ostatních operátorů nemám přehled.
Pro jednotlivá čísla se zpravidla může nastavit i jiný profil vyzvánění.

Přepínání mezi linkami (pro odchozí hovor) je většinou na nějakém jednoduchém talčítku (křížek), takže je možné, že si to omylem přepnete na druhé (neobsazené) číslo a máte problém, pokud netušíte. Nicméně přepínání jde zakázat (v menu mého telefonu SETUP - NETWORK - LINE - BLOCK LINE).
Poslední příspěvek


Offline - Expert Profil 
28. 12. 2005 12:04 Odeslat příspěvek
U ET se to jmenuje Eurotel Kombi karta a prehazovani cisel se resi v menu.


Offline - Pokročilý Profil 
28. 12. 2005 13:47 Odeslat příspěvek
ALS je přece technicky úplně jiná služba než 2v1 a Kombi, ne? ALS přepneš křížkem, 2v1 a Kombi přes SIMtoolkit. Teda aspoň myslím. A nevěřím, že po zavolání na infolinku ti tu jedničku vymažou :eh BTW neni tam Z, ale 2 :idea:

Já Osobně 8)


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2005 14:21 Odeslat příspěvek
to Já Osobně: něco na tom možná bude, Oskar v případě 2v1 píše o přesměrování jednoho čísla na druhé zdarma... takže nevím.
Osobně netuším, jestli je taková služba se dvěma paušály k něčemu dobrá.


-
28. 12. 2005 17:15 Odeslat příspěvek
Napr aby si nemusel prehadzovat karty stale. . Aj tmobile na svk to ponuka uz dost dlho..tzv dual sim sa sluzba vola. .


Offline - Pokročilý Profil 
29. 12. 2005 09:53 Odeslat příspěvek
Co si já pamatuju tak toto je tam od samých začátků Oskara a rozhodně to není na 2 v 1 ale na nějaké datové,fax. funkce ála kancelář či jak to tenktrát pojmenovávali.Jen si to nikdo moc asi neaktivoval,takže služba asi časem zapadla,narozdíl od tý 1 či 2 na displayi. Ale nějakej katalog by člověk určitě někde od toho ještě našel.Běžně to moc nevadí-pokud ale máte V-telefon tak to tam samozřejmě taky běží a někdy je k vzteku čekat než na malým displayi přejede nápis LINKA č 1 a objeví se jméno volajícího :))


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2005 10:37 Odeslat příspěvek
Co to máte za V telefon? Můj mi takovéhle problémy rozhodně nedělá, volající se mi na venkovním display objevuje ihned. A pamatujete si to špatně, Oskar od začátku linku 1 a 2 inzeroval jako přípravu na dvě čísla na jedné SIM kartě a tuto službu už dlouho provozuje. Linka 1 musí být firemní číslo, linka 2 může být soukromé, nebo druhé pracovní. Mimochodem data i fax (mobilní kancelář) samozřejmě jde aktivovat stále, je to i v samoobsluze. Jsou na to na každé jiné číslo, ale s linkou 1 a 2 to nemá nic společného. To mi můžete věřit, dost dlouho jsem to používala.


Offline - Pokročilý Profil 
29. 12. 2005 16:19 Odeslat příspěvek
Hanka píše
Oskar od začátku linku 1 a 2 inzeroval jako přípravu na dvě čísla na jedné SIM kartě a tuto službu už dlouho provozuje. /quote]
Provozuje ji, ale s Linkou 1 a 2 to opět nemá nic společného :wink: Nebo ano? Má tady někdo aktivní 2v1 u Oskara a přepíná (na Siemensech) nulou?

Já Osobně 8)


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 12. 2005 16:21 Odeslat příspěvek
Myslím, že Oskarova SIM 2v1 funguje na stejném principu jako Eurotel Kombi, kde se nulou určitě nepřepíná.


Offline - Pokročilý Profil 
29. 12. 2005 16:26 Odeslat příspěvek
Kdo jiný nám mohl lépe odpovědět, než samotná MM v tomto článku :) ALS (Linka 1 a 2, přepínání nulou) není to samé jako Kombi a 2v1.

Já Osobně 8)


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2005 16:45 Odeslat příspěvek
Jak se přepíná nevím, já jsem pouze reagovala na Poldovo tvrzení, že linku 1 a 2 Oskar inzeroval k Mobilní kanceláři data, fax, což rozhodně pravda není :wink:


-
29. 12. 2005 16:53 Odeslat příspěvek
Proc to resite?ma to vliv na funkci telefonu nebo co?


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 12. 2005 17:54 Odeslat příspěvek
Ovo píše
to [b]Já Osobně


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 12. 2005 17:56 Odeslat příspěvek
goob píše
To je příprava na to, co Oskar nikdy nezavedl...../quote]

Službu 2v1 nabízí Oskar minimálně rok a půl. Naproti tomu T-Mobile tohle do dnes nemá.
dejv


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2005 18:20 Odeslat příspěvek
hlavně musíš mit na 2v1 IČo & DIČ a nejde na to sim pluska
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 32 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies