MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Vodafone - MMS v roamingu

Offline - Junior Profil 
28. 12. 2005 21:38 Odeslat příspěvek
Možná titulek zní příliš děsivě, ale je to tak. Byť se zdražení týká jen odesílání v rámci roamingu, cena nebude už totožná jako při posílání v rámci ČR, ale dvojnásobná. 19Kč bez DPH, tedy 22,61Kč celkem.

Posílání MMS ze zahraničí za 9,50Kč byla podle Oskara pouze promoakce, která měla trvat "jen" do konce tohoto roku, doufal jsem, že ke zdražení však nedojde. Sice Oskar je natolik "milosrdný", že zdraží až ke konci června, ale ZDRAŽÍ! A navíc před sezonou dovolených...
Poslední příspěvek


Offline - Expert Profil 
29. 12. 2005 11:42 Odeslat příspěvek
Sice se to dalo cekat ale za takovou cenu uz nikdo mms posilat nebude.


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2005 12:04 Odeslat příspěvek
Oskar se pěkně vybarvuje!!! :( Zlatej Eurotel.


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2005 12:58 Odeslat příspěvek
To je ale hnusny!!! Uz ted je ma v CR nejdrazsi a bude je mit i v zahanici!!! :twisted:


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2005 13:36 Odeslat příspěvek
No a? I těch 10 Kč mi příjde dost. Vždy se najde ale nějaký ocas (třeba ze služebním mobilem) který operátora podpoří...


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2005 18:28 Odeslat příspěvek
A kde máš nějakou tiskovku? Já můžu napsat,že třeba 11.března skončí připojení oskarta,protože je nerentabilní.......,tak mi nahod tiskovou zprávu a pak uvěřím.


Offline - Pokročilý Profil 
29. 12. 2005 18:36 Odeslat příspěvek
Oskar to na začátku spuštění MMS roamingu napsal, pak to smáznul asi aby to blbě nevypadalo. Psalo se o tom i na MM a v Mobilitách... OS prodlužoval tu akční cenu čtyřikrát, proč by nemohl popáté? :wink:

Já Osobně 8)


Offline - Pokročilý Profil 
29. 12. 2005 21:00 Odeslat příspěvek
No, vzhledem k tomu, že to bude už Vodafone, tak to bez skrupulí takto nechá... T-Mobile už to udělal. Asi je to tím, že si operátoři mezi sebou v roamingu účtují data po větších blocích. Náklady na 1 MMS jsou tudíž asi dost vysoké. Roaming je fakt prokletá záležitost :-(


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 12. 2005 22:55 Odeslat příspěvek
p!mp píše
A kde máš nějakou tiskovku? Já můžu napsat,že třeba 11.března skončí připojení oskarta..... /quote]

Stačí si přečíst takovou základní věc jakou je ceník Oskara. Informace o ceně MMS z roamingu je na straně 8.
dejv


Offline - Junior Profil 
30. 12. 2005 09:32 Odeslat příspěvek
:D jo tohle - to už vim nějakou dobu,že je speciální akce na MMS ze zahraničí,ale kdo je chytrej tak si bere foták a čtečku a posílá mejly z hotelovejch net kaváren :D proč ještě platit za MMS a stejně tu cenu zase prodloužej nebo daj MMSky z vodafone partnera za pár šupů :mrgreen:


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2005 11:13 Odeslat příspěvek
a posílá mejly z hotelovejch net kaváren :D proč ještě platit za MMS a


Jsou i lidi co jezděj na dovolenou a nechtěj potkat žádnej hotelči najít místo kde bude max. 100 živejch tvorů včetně myší a ptactva :shock:


Offline - Junior Profil 
30. 12. 2005 20:47 Odeslat příspěvek
polda píše
a posílá mejly z hotelovejch net kaváren :D proč ještě platit za MMS a


Jsou i lidi co jezděj na dovolenou a nechtěj potkat žádnej hotelči najít místo kde bude max. 100 živejch tvorů včetně myší a ptactva :shock://quote]

no pravdou bude,že z afghánistánu by to byl problém třeba,ale naštěstí jezdim jen okolní státy k vodě mě nikdo nedostane - nebudu ukazovat svoje panděro :pozor2


Offline - Junior Profil 
31. 12. 2005 00:06 Odeslat příspěvek
Hochu, Tvůj titulek mi příjde jako z bulvárního plátku. Hlavně na první pohled zaujmout. Tohle se mi zdá zavádějící.

Co třeba příště napsat... Oskar zdraží MMS ze zahraničí. Hmm?


Offline - Pokročilý Profil 
27. 6. 2006 19:30 Odeslat příspěvek
Tak co myslíte, dočkáme se už konečně toho zdražení MMSek z roamingu na 22,60 Kč? :wink: Nebo dokonce světový VF okopíruje psychopatické ceny roamingových MMS od světového TMO? :lol: Anebo to VF zase prodlouží jako promoakci? Nejpozději v sobotu uvidíme :|

Já Osobně 8)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 6. 2006 19:46 Odeslat příspěvek
V ceníku platného od 9.6.2006 je akční cena 11,31 s DPH uvedena do konce letošního roku 31.12.2006.

Takže už snad po 5 prodlouženo :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 41 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies