MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

O2 - výměna staré SIM za novou

Offline - Junior Profil 
5. 10. 2006 21:57 Odeslat příspěvek
ale když ti telefon neukradnou tak ušetříš ne?:)
Poslední příspěvek


Offline - Expert Profil 
6. 10. 2006 10:29 Odeslat příspěvek
Otazka je, co se bere za mechanicke poskozeni? Mam letitou kartu a zacina zlobit ale je to z duvodu mechanickeho opotrebeni karty. kontaktni plosky jsou osoupane a jsou v nich drazky, v mistech dotyku kontaktu ctecky dokonce dulky.
Evidentne jde o mechanicke poskozeni ale zpusobene dlouhodobym pouzivanim.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 10. 2006 10:50 Odeslat příspěvek
s tou krádeží je to u O2 jinak... Poplatek se naúčtuje ve chvíli odpojení simkarty od sítě z důvodu krádeže nebo ztráty - přes OPa, nebo automat. Pokud simku za dva dny najdete a zapojíte bez výměny simkarty, poplatek vás nemine stejně :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 10. 2006 16:48 Odeslat příspěvek
Fido+ píše
Otazka je, co se bere za mechanicke poskozeni? Mam letitou kartu a zacina zlobit ale je to z duvodu mechanickeho opotrebeni karty. kontaktni plosky jsou osoupane a jsou v nich drazky, v mistech dotyku kontaktu ctecky dokonce dulky.
Evidentne jde o mechanicke poskozeni ale zpusobene dlouhodobym pouzivanim.

Tak to budeš mít na100péro zadarmo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 10. 2006 16:54 Odeslat příspěvek
tommy:-) píše
s tou krádeží je to u O2 jinak... Poplatek se naúčtuje ve chvíli odpojení simkarty od sítě z důvodu krádeže nebo ztráty - přes OPa, nebo automat. Pokud simku za dva dny najdete a zapojíte bez výměny simkarty, poplatek vás nemine stejně :-)l/quote]

No skoro :wink: Poplatek za reaktivaci se naúčtuje až v okamžiku reaktivace. Pokud je reaktivace čísla provedena zároveň s výměnou SIM, tak je reaktivace zdarma, platí se jen výměna SIMky.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 10. 2006 22:33 Odeslat příspěvek
No já SIM ještě schválně opotřebil, aby to vypadal. Dělal jsem s ní všechno možné a nemožné. A prošlo to. mám ji na památku doma s uloženýma zprávama na ni.


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2006 12:57 Odeslat příspěvek
AgentSvr: ...jsem se stal tarifním zákazníkem společnosti, jenž u mě bude nadále mým poskytovatelem..

Co tím chcete říct? :shock: Takto sprzněnou a nečeskou větu jsem už hodně dlouho nečetl :oboze:


Offline - Redaktor MobilMania.cz Profil 
7. 10. 2006 13:03 Odeslat příspěvek
[quote="jeník thx";Co tím chcete říct? :shock: Takto sprzněnou a nečeskou větu jsem už hodně dlouho nečetl :oboze:b/quote]
Není tak náhodou zprznit :arrow: změna stavu..przníš až to zprzníš.Myslím,že s s to maji slováci.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 10. 2006 13:30 Odeslat příspěvek
:-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 10. 2006 13:42 Odeslat příspěvek
tommy:-) píše
s tou krádeží je to u O2 jinak... Poplatek se naúčtuje ve chvíli odpojení simkarty od sítě z důvodu krádeže nebo ztráty - přes OPa, nebo automat. Pokud simku za dva dny najdete a zapojíte bez výměny simkarty, poplatek vás nemine stejně :-)l/quote]



Jak můžeš mít v profilu mírně pokročilý, když tady vypustíš takovouhle krávovinu..? :tleskani Příště bych ocenil se do takovýhle debaty nemíchat, amatére.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 10. 2006 15:28 Odeslat příspěvek
1/ Hodnocení se řídí počtem příspěvků, ne vědomostmi.
2/ Tommy se sice někdy utne, ale jinak toho ví o ET/O2 opravdu hodně.
3/ V tomhle příspěvku se sekl pouze v tom, kdy se poplatek naúčtuje.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 10. 2006 15:31 Odeslat příspěvek
J.R. 65: Tak se spletl a co je na tom?? Od toho přece tohle forum je, abychom si tu upřesňovali informace, potvrzovali nebo vyvraceli různé názory. Nikdo není neomylný, tak nevím, co to tu píšeš.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2021 19:59 Odeslat příspěvek
Když si půjdu na prodejnu O2 vyměnit starší předplacenou O2 mini sim kartu za novou podporující LTE, zůstane mi jinak veškeré nastavení služeb podle původní karty?

Mám tarif NA!DLOUHO, na Moje O2 nemám registrováno na jméno (ani mé, ani žádné jiné).
Mám k tomu fullsize kartu s PIN a PUK, ze které je ta mini sim vylomena.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 4. 2021 22:51 Odeslat příspěvek
Jo.


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2021 05:31 Odeslat příspěvek
Pozor, i přes Kellnerovu smrt je stále výměna SIM karty zpoplatněna za 99 Kč.
https://www.o2.cz/osobni/LTE-SIM-vymena
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 35 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat
cron
Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies