MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

O2 - výměna staré SIM za novou

Offline - Junior Profil 
4. 10. 2006 16:54 Odeslat příspěvek
Mám takový malý dotaz, myslíte, že se dá vyměnit starou simku GO(nyní už paušál) za novou simku O2? Chtěl bych novou jednak kvůli novému logu a jednak, že ta moje je nakřáplá, takže někdy vypovídá službu.
Nevíte kolik se asi platí za výměnu? Jsou s tím problémy?

//ales76: Upraven název.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2006 17:06 Odeslat příspěvek
Myslím 400 kč.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2006 17:22 Odeslat příspěvek
až 400? není to nějak moc? to už se dá za to koupit nová sim včetně 400 kreditu, ne?
Kdysi se mi zdá, že to stálo 100-150...


Offline - Pokročilý Profil 
4. 10. 2006 19:17 Odeslat příspěvek
sgy : Tolik se platí oficiálně. Pokud ti SIM blbne, nebo máš nějaké problémy, Tak ti nepřímo vyhoví zdarma na prodejně a dají ti novou SIMkartu zadarmo.

//Edit
To sem napsal patlanici. Zkrátka zajdi na prodejnu řekni, že ti to blbne i v jiných telefonech, že tě to štve a výměna bude bezplatná. Poku tam příjdeš s tím, že chceš novou, tak poplatek tě nemine..


Naposledy upravil AgentSvr dne 4. 10. 2006 19:53, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2006 19:29 Odeslat příspěvek
Normálně nejlevnější je za 95 kč s kreditem 50 kč do listopadu


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2006 19:34 Odeslat příspěvek
to peddas: já se zmiňoval o výměně paušální SIM karty...


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2006 19:35 Odeslat příspěvek
Jinak ostatním díky za info, zítra nebo pozítří uvidím, jak dopadnu a dám vedět cenu. Pak se tohle téma dá uzavřít.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 10. 2006 20:12 Odeslat příspěvek
Je to jednoduché. Přesně jak psal Agent. Kdyby si konkrétní konzultant moc prohlížel to nakřápnutí na SIMce a chtěl provést placenou výměnu (380 Kč bez DPH), tak řekni, že na to hážeš bobek a zkus to u jiného člověka nebo v jiné prodejně.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 10. 2006 20:27 Odeslat příspěvek
Jo no, myslim ze vymena na tu novou simku smart bo co stoji 430, ale kdyz mas probelmy s tou starou tak to mas zadarmiko.. Myslim si ze kdyz tam dojdes s tim ze ti ta simka blbne, tak s tim nebude problem. Pak napis jak to dopadlo..


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 10. 2006 20:31 Odeslat příspěvek
Hlavně neříkat, že chceš výměnu kvůli novému logu ;-) Prostě karta blbne (hláška "vložte SIM" atp.) a basta, výměna zdarma.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 10. 2006 22:41 Odeslat příspěvek
V případě, že je požkozená tak je výměna skutečně zdarma ;-)


Offline - Pokročilý Profil 
4. 10. 2006 22:49 Odeslat příspěvek
KubbY: To je pravda. Asi před 4,5 lety mi po měsíci přestala úplně fungovat nová SIMka, tak mi ji vyměnili zdarma, a mám ji dodnes. : )


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 10. 2006 08:20 Odeslat příspěvek
Stane se :) Já mam sim z roku 97, sice uz se lehce rozpada, ale funguje stale bez problemu :)


Offline - Pokročilý Profil 
5. 10. 2006 13:04 Odeslat příspěvek
Já jsem měl takovou SIM s modrým pozadím a logem GO, docela nic moc. Ještě před 1.7. jsem chtěl na pamatku tehdy SIM s logem Eurotel a tak jsem šel na prodejnu a ...

Ale placená výměna SIM má jednu výhodu - v případě provedení placené výměny SIM je reaktivace po krádeži zdarma.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 10. 2006 16:38 Odeslat příspěvek
KubbY: Výměna mechanicky poškozené karty zdarma není. To tak leda běžné opotřebení. Zlomenou kartu zadarmo asi nevyměníš. Asi jsi to spíš myslel jako vadu karty, ne?

AgentSvr: Jenže poplatek za reaktivaci po krádeži je stejný, jako za výměnu karty, takže neušetříš ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 35 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies