MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Kde dobít kredit s bonusem [diskuze]

Offline - Pokročilý Profil 
4. 6. 2007 19:11 Odeslat příspěvek
No Vodafone začal dávat bonus 10% k dobitému kreditu pár měsíců zpět při dobíjení prostřednictvím KB. Tehda jsem se docela divil, protože akce tohoto typu nabízela jen konkurence. To, že bonus platí nyní už i při dobíjení v obchodních řetězcích, je v podstatě logickým vyústěním.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
31. 7. 2007 20:52 Odeslat příspěvek
Nyní můžete dobíjet O2 kartu i v bankomatech ČSOB a Poštovní spořitelny. Do konce září navíc dostanete k dobité částce 10% bonus. Více informací v tiskové zprávě


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2007 23:48 Odeslat příspěvek
Teď dává O2 do konce roku 10% kreditu navíc při dobití v Globusu či ElectroWorldu - jen nevím, proč je to tak utajeno :-(. Více na stránkách O2 - sekce dobíjení.


Offline - Pokročilý Profil 
20. 11. 2008 20:02 Odeslat příspěvek
Ve vybraných obchodních centrech po naší republice se objevila nová prodejní akce T-Mobilu, která je nabízena ve speciálních kioscích. T-Mobile láká zákazníky na bonus 20% kreditu při každém dobití. Jedinou podmínkou údajně je, že zákazník musí přijít se svou předplacenou SIM kartou k danému kiosku a zaregistrovat se. Poté je mu při každém dobití připsán onen bonus. Snažil jsem se zjistit bližší informace přímo na zákaznické lince T-Mobilu, ale tam o této akci nic nevědí. A ještě dodám, že pro získání bonusu není zapotřebí měnit předplacený tarif a ani se uvázat smlouvou (např. T-Mobile Combi)....

A co vy? Nemáte nějaké podrobnější zkušenosti s touto akcí?



Naposledy upravil snowboarder dne 20. 11. 2008 20:15, celkově upraveno 1

sloučeno



Offline - VIP uživatel Profil 
19. 12. 2008 22:06 Odeslat příspěvek
snowboarder píše
při dobíjení přes pevnou linku je bonus 5% (zrovna včera jsem dobíjel ;-) )

Bonus 5% při dobití O2 karty přes O2 pevnou linku je prodloužen do 31.12.2009


Offline - Junior Profil 
21. 12. 2008 16:47 Odeslat příspěvek
Pravda . Začátkem tohoto týdne jsem dobil Go přes bankomat(poprvé,jinak SA....) a dobitá částka byla opravdu ihned o 10% vyšší .Nedalo mi to a zavolal jsem na info .Děvčica povídala , že je to prý akce která bude na pořád ,že tento způsom málo lidí používá .Pak jsem zavolal za půl hoďky zase a klučina na informacích mi hlásí že je to dočasná akce .
Prosím tedy o radu jak to tedy je ,kdo z těch dvou měl recht ?


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2008 21:23 Odeslat příspěvek
O tom se někde něco píše? V sekci "O2 DOBÍJENÍ" na www O2 jsem si ničeho takového nevšiml.
A v bankomatu jaké banky to bylo?


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2008 15:30 Odeslat příspěvek
1) Bylo to v bankomatu Pošt.Spořit.
2) Máš recht v tom , že se to hledá dosti blbě . Hledal jsem něco momentálně aktuálního k těmto bonusům a narazil jsem pouze na věci staršího data .Nic nového . Už mi ten jejich ne noc přehledný web(O2) začíná lést krkem .
3) Novinky už s největší pravděpodobností budu hledat už jen zde na těchto stránkách .Je to nejrychlejší a nejpohodlnější .Nemusím se prokousávat desítkama nějakých stránek , podstránek , odkazů atd .


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2008 20:53 Odeslat příspěvek
Hmm. jenže o bonusu při dobíjení z bankomatu se tu psalo naposled před rokem a půl, s tím, že akce platí do konce září 2007.


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2008 22:00 Odeslat příspěvek
To vím , ale je to tak . Stalo se . Ještě jednou cinknu na info do kdy to platilo či platí . Jestli třeba jen do konce roku ,tak to pak prubnu třeba u Rosmanna .


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2008 16:14 Odeslat příspěvek
Tak jsem zavolal znova na info a dostal jsem mimo spousty jiných nezajímavých odpovědí i tu co jsem nakonec chtěl . Z děvčice nakonec vypadlo , že: "přidělování bonusů při dobíjení (mimo tzv.vánoční sim ,nabídky formou sms na konkétní číslo ap.) je řízeno náhodným systémem výběru" . Tak z tohoto popisu už jsem teda ůplně blázen . A na : http://www.cz.o2.com/soho/cz/o_nas/tisk ... index.html jsem se taky nic nedozvěděl . Ani přímo na hlv.stránkách v sekci dobíjení . Velmi by mne teda zajímalo kde se tyto a jiné věci dají přesně na netu zjistit . Předem Dík .


Offline - VIP uživatel Profil 
28. 12. 2008 16:52 Odeslat příspěvek
sice nevím, proč to hledáš na stránkách pro podnikatele, ale čistě a jednoduše, nabídky jsou neveřejné, kromě 100% bonusu můžou být zákazníci obesláni smskou, že dostanou třeba 10% navíc. Obvykle se dává 10%, 30%, nebo hodně dobrým zákazníkům 50% navíc. To se ale nikde zjistit nedá. Nabízí se to za věrnost a o tom tu máme jiné vlákno. Tak příště, než nás něčím obšťastníte, tak si to ověřte


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2009 19:09 Odeslat příspěvek
Tak dnes (17.1) filda zase dobíjena přes bankomat Pošt.Spoř., a opět automaticky přičteno 10% navrch .
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 43 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies