MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone samoobsluha (problémy, poznatky)

Offline - Moderátor Profil 
10. 9. 2021 13:34 Odeslat příspěvek
Tak už dva měsíce čekám, až budu moci v samoobsluze (internet i aplikace Android) kontrolovat nastavení svých služeb (hlášeno podpoře Vodafonu - zatím žádný výsledek).
Teď se u velké části služeb po kliknutí na tlačítko "Změnit" jen dozvím, že "Služba je součástí vašeho měsíčního balíčku".


Naposledy upravil 5uch dne 10. 9. 2021 13:39, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 9. 2021 13:39 Odeslat příspěvek
To je ještě dobré, já tam měl dlouhé měsíce hlášku, že služby se nastavují a není možné provádět další změny :-D ... Vodafonní samoobsluha nikdy za moc nestála. Zlatá Oskarova.


Offline - Moderátor Profil 
19. 9. 2021 14:58 Odeslat příspěvek
dj.kure:

Prakticky jsme ale na tom stejně - ani já si své služby nemohu změnit. Jiná je jen ta hláška. :hm

Přišlo mi po urgenci vyjádření z VF, že oprava bude trvat možná i 60 dní (že prý obvykle to jde rychleji... ale 60 dní si na to rezervují). Zdá se, že problém se týká tarifů Odepiš.


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2021 17:14 Odeslat příspěvek
Už jen při vyslovení "Vodafone samoobsluha" mě zebou nohy. Po celou dobu, kdy jsem spravoval samoobsluhu rodině s tarifem Red+, samoobsluha nikdy nedělala to co měla.


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2022 13:23 Odeslat příspěvek
Funguje vám Můj Vodafone normálně?


Offline - Moderátor Profil 
28. 3. 2022 13:43 Odeslat příspěvek
GeneHawkins:
Ne. Třeba u mne na marginálním tarifu Odepiš více méně nejde nic měnit už déle než půl roku (přes několik hlášení chyby a neúspěšných pokusů o opravu).
IT Vodafonu na to zjevně dlabe (nebo ještě horší: není tam nikdo, kdo by věděl, co s tím dělat)!
viewtopic.php?f=1&t=1318332


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 3. 2022 13:48 Odeslat příspěvek
Webova verze ano (dve ruzna prihlaseni u ex-Odepis i u 'petisimkoveho' rodinneho), appku nemam.


Offline - Moderátor Profil 
28. 3. 2022 13:59 Odeslat příspěvek
ze.us:

Ty Odepiše vám opravdu fungují? Nám dva Odepiše v rodině nejdou... přihlásit se jde, nějaké služby vidím, ale když dám u většiny z nich "Změnit" tak se dozvím, že teď tuhle službu zrovna měnit nemohu.
Jediné, co jde, jsou nastavování služeb sítě (přesměrování, blokace volání) a věci okolo nastavení účtování.


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2022 16:09 Odeslat příspěvek
Už to jde...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 3. 2022 17:28 Odeslat příspěvek
Pisu ex- , takze to znamena,ze Odepis tam uz neni.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2022 20:56 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
v samoobsluze Vodafone jsem u předplacené karty narazil na dva podobně velké datové balíčky:
- Připojení na měsíc 1 GB za 79,- Kč / měsíc
- Mobilní připojení 1,5 GB za 399,- Kč /měsíc
Věděl by někdo v čem je rozdíl (kromě nepoměru ceny a objemu dat)? Jedná se v obojím případě o internet v mobilu anebo jde o něco jiného?
Děkuji za odpovědi.


Offline - Pokročilý Profil 
30. 6. 2022 21:09 Odeslat příspěvek
Možná kvůli letní akci kdy musíte mít nějaký balíček abyste získal výhodu


Offline - Moderátor Profil 
30. 6. 2022 21:43 Odeslat příspěvek
Petr XYZ píše
...v samoobsluze Vodafone jsem u předplacené karty narazil na dva podobně velké datové balíčky:
- Připojení na měsíc 1 GB za 79,- Kč / měsíc
- Mobilní připojení 1,5 GB za 399,- Kč /měsíc


VF v tom má docela hokej. Tarify z řady "Mobilní připojení" byly samostatné datové balíčky míněné spíš pro notebook (i když pro mobil šly použít také) v době, kdy se z mobilů moc nedatovalo a data nebyla součástí běžných mobilních tarifů (a typicky se dokupovala po směšně malých balíčcích, nebo platila 0.06 Kč za kB na internetu a 0.60 za kB na WAPu... jestli ještě někdo ví, co to byl WAP). Cena je zamrzlá v té době, kdy to začali nabízet. ;-) Je ostuda, že s něčím takovým ještě dnes lezou na světlo.

Další věc je, že tarif Mobilní připojení 1,5 GB za 399 Kč je pro právnickou osobu bez závazku. Pro fyzickou osobu a fyzickou osobu podnikající, resp. právnickou osobu s úvazkem na 2 roky to má být správně za 199 Kč. Viz strana 23 ceníku... Přesto se ta drahá varianta evidentně nabízí v samoobsluze i fyzickým osobám.
https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStora ... sluzeb.pdf

No a já jako fyzická osoba tyhle tarify (Mobilní připojení 1.5 GB za 399 a Připojení na měsíc za 79) také vidím ke svému hlasovému tarifu jako volitelné doplňkové balíčky... ale díky více než rok trvající chybě samoobsluhy na tarifech Odepiš si je stejně nemohu aktivovat.
Jo, a na výběr mám ještě pár podobně cenově odvážných tarifů. Nejbrutálnější poměr cena výkon je Data LTE 300 MB (megabajtů) za 189 Kč, tj. ten 1,5 GB z původního dotazu vychází na lidových 945 Kč.

Více viz obrázek v příspěvku viewtopic.php?p=12987957#p12987957


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2022 08:57 Odeslat příspěvek
Ukončení služby SMS e-mail k 30. 11. 2022

Přílohy

Screenshot_20221113_085113_My Vodafone.jpg
Screenshot_20221113_085113_My Vodafone.jpg
[ 159.7 | Zobrazeno 21 krát ]




Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 11. 2022 14:24 Odeslat příspěvek
Hm, nepotesili. Na co ja ten nulovy tarif ted budu pouzivat? Krome parkovani cisla.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 123  Další stránka
Stránka 118 z 123 [ Příspěvků: 1839 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies