MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Výpověď smlouvy s operátorem

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 11:21 Odeslat příspěvek
Vypadá to, že to nakonec vyjde. Prochází to procesem schvalování, včetně regionálního ředitele. To je jak u jaderné elektrárny :) :) :)
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 2. 2021 14:05 Odeslat příspěvek
Dotaz pro strýčka příhodu:
Lze ještě zastavit přenos, když už je OKU předáno novému operátorovi?
Díky

Offline - Pokročilý Profil 
22. 2. 2021 16:48 Odeslat příspěvek
Podle toho co mi řekli tak než pošle stávající op SMS s potvrzením přenosu čísla a datem (dnes o půlnoci blablabla) přenos lze od stávajícího opa stoupnout.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 2. 2021 19:49 Odeslat příspěvek
Také mám dojem, že to přenos musí stavajici operátor potvrdit, tedy povolit..
Takže asi jo. Diky

Offline - Junior Profil 
22. 2. 2021 19:57 Odeslat příspěvek
Mělo by to jít v pohodě, u O2 předplacenky jsem to dělal podle https://www.o2.cz/osobni/197133-stavajici_zakaznik/257178-zruseni_vypovedi.html, tj. přes SMS... potvrzovací zpráva mi zpátky nepřišla, jen informace o přijetí požadavku, tak jsem druhý den volal na linku a paní potvrdila, že je vše OK.

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 17:06 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny. Mohu se prosím zeptat na jednu věc? Mám tarif (paušál) u O2. Když budu mít OKU kód, mohu si číslo přenést na předplacenku jiného operátora? A ukončí se tím automaticky služba u O2? Nebo fungují přenosy vždy jen tarif-tarif? Předem děkuji za radu.

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 17:22 Odeslat příspěvek
Ano, můžeš přenést k jakémukoliv operátorovi na jakoukoliv předplacenou SIM nebo SIM s jakýmkoliv tarifem ;)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 92, 93, 94, 95, 96
Stránka 96 z 96 [ Příspěvků: 1432 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies