MobilMania.cz

Přihlásit se

O2 - stále spolu

Offline - Junior Profil 
24. 10. 2007 16:41 Odeslat příspěvek
Zdravím zajímalo by mě jestli vánoční dárek pořád spolu, kde si můžete vybrat číslo z O2 a volat na něj rok či dva se nechá změnit. Díky
Poslední příspěvek

Offline - Redaktor MobilMania.cz Profil 
24. 10. 2007 18:18 Odeslat příspěvek
Nechá. Je to myslím 1x měsíc a poplatek 50 Kč.

Offline - Junior Profil 
24. 10. 2007 19:12 Odeslat příspěvek
Takže kdybych O2 uzavřel smlouvu na 24 měsíců na tarif pohoda simple, tak budu mít Pořád Spolu na 2roky(s tim že si číslo mohu jednou měsíčně za 50kč změnit) + když si dám měsíční plnění minimální na 200Kč tj (stejně tarif stojí 214 měsíčně i když nic neprovolám) tak k tomu dostanu dotovanej telefon např K800i ( http://www.cz.o2.com/mobile/cz/services ... _plus.html )
-byly by u téhle možnosti ještě nějaké další výhody o kterých nevím?

-vyplatí se upisovat na 2 roky O2? (je třeba možný že za rok budou ceny daleko nižší za volání a to upsání by se s těma výhodama nevyplatilo?)
-jde mi hlavně o volání, myslím že toto by zajímalo hodně studentů
děkuji

24. 10. 2007 20:44 Odeslat příspěvek
Odstavec první: ano. MMP jsou bez DPH, nejnižší minimální plnění je 238 Kč s daní. Dotovaný telefon koupit lze, ale počítejte se zálohou na telefon, je vratná po 3 měsících.

- dilema o upisování je na zvážení každého samostatně, nižší ceny: nepravděpodobné

- pro volání je Pohoda Simple nejlepší, díky měsíčnímu kreditu totiž není předem dán počet minut a SMS.

Offline - Junior Profil 
26. 10. 2007 21:59 Odeslat příspěvek
Je to sice malonko mimo mísu, ale příjde mi, že O2 nějak nedrží svý slovo... Když probíhal rebranding Eurotelu na O2, tak O2 ve své první reklamě říkal, že "spoutaní by měli být volní"... Teď prakticky nenalezneme žádnou akční nabídku, která by nebyla podníměna smlouvou na dva roky... Výhodné akce typu "upiš se na dva roky a mi ti na tři, možná až na šest měsíců dáme nějakou supr výhodu" mi přijdou spoutávající až až....

Offline - Junior Profil 
28. 10. 2007 13:59 Odeslat příspěvek
Pavouk píše
Je to sice malonko mimo mísu, ale příjde mi, že O2 nějak nedrží svý slovo... Když probíhal rebranding Eurotelu na O2, tak O2 ve své první reklamě říkal, že "spoutaní by měli být volní"... Teď prakticky nenalezneme žádnou akční nabídku, která by nebyla podníměna smlouvou na dva roky... Výhodné akce typu "upiš se na dva roky a mi ti na tři, možná až na šest měsíců dáme nějakou supr výhodu" mi přijdou spoutávající až až.... /quote]

souhlasím s tebou, a taky nechápu proč stávájící zákazníci např u Pořád spolu maji volání na 3 měsíce a nový na 12. Prostě jim jde jen je k sobě přilákat a pak už na ně kašlou.

-podle mě je jeden operátor za 18 a druhý bez dvou za 20.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2007 23:57 Odeslat příspěvek
BTW: Rozumí někdo tomuhle? Odečítají se volné jednotky nebo ne?

3. Volání, videovolání, SMS a MMS zdarma na vybrané číslo je poskytováno v rámci volných jednotek/kreditu vybraného tarifu, resp. dalších extra jednotek/kreditu, které jsou součástí jednotlivých
vybraných tarifů nebo jiných balíčků a dále i po jejich vyčerpání. Pojmem zdarma se rozumí, že volání, videovolání, SMS a MMS na vybrané číslo jsou nákladově pokryty v paušální částce příslušného tarifu.

http://www.cz.o2.com/public_mob/17/98/3 ... 102007.pdf

Jinak ještě asi mnoho lidí nepotěší toto:
13. Slevu v rámci Akce nelze aktivovat při současném využívání některé ze služeb Volej domů zdarma, O2 Nejbližší, O2 Moje firma, O2 Team. V případě služeb O2 Star, O2 Spolu, O2 Tandem, O2 Duet, Kombikarta a IZS je slevu možné využít pouze pro jiná účastnická čísla než ta, která byla zvolena v případě uvedených služeb.

Offline - Junior Profil 
7. 11. 2007 14:17 Odeslat příspěvek
Zdarma na ono cislo to je az po vycerpani volnejch minut (nebo kreditu), je to jak v podminkach tak potvrzeno na infolince

Offline - Junior Profil 
7. 11. 2007 14:56 Odeslat příspěvek
bluma píše
Zdarma na ono cislo to je az po vycerpani volnejch minut ...

Z toho vyplývá, že když si chci užít svého "vyvoleného", budu volat na všechna ostatní čísla povětšinou nad rámec volného kreditu (volných minut) a v konečném účtování mně tato výhoda od O2 přijde draho ... :wink:

Offline - Junior Profil 
14. 11. 2007 19:56 Odeslat příspěvek
když to shrnu pro strávajícího zákazníka kterej už má pohoda simple. Je to naprosto k ničemu. O využitelnosti pro tarify kde jsou volné minuty,nebo kredit se není třeba dohadovat. By mě zajímalo jestli má nějakej operátor nějakou normální využitelnou dobrou nabídku :)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 11. 2007 23:10 Odeslat příspěvek
Zajímalo by mě jestli už to někdo máte aktivované.V uterý jsem přešel z předplacenky na paušál,podepsal smlouvu na 24 měsíců a do dnešního dne mi to ještě neaktivovali.Za jak dlouho to aktivovali vám? :cry:

14. 11. 2007 23:39 Odeslat příspěvek
no ono co se tyce vyhodne nabidky. Jedine u O2 za volani zdarma se nemusi platit, dalsi veci je, ze vice jak 40% lidi vola na jedno cislo i textuje na jedno cislo, proto tato akce u O2.

14. 11. 2007 23:39 Odeslat příspěvek
Trebican : Nevím teď takhle z hlavy zda se to musí aktivovat manuálně nebo zda je to automatické, ale číslo se myslím volí hned při podpisu smlouvy.. Každopádně bych raději volal *11 (pak 1 1 a v hl. menu třeba 2 9)a zeptal se pro konkrétní číslo.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 11. 2007 22:25 Odeslat příspěvek
No volal jsem tam,rovnou mi řekla že na to číslo podá žádost ale že na to mají 5 pracovních dní tak uvidíme jak to dopadne.

18. 11. 2007 18:14 Odeslat příspěvek
presne tak je na to 5 pracovnich dni dle VP.
Mela by ti pak prijit SMSKA o aktivovani sluzby.

Offline - Junior Profil 
19. 11. 2007 10:53 Odeslat příspěvek
Pro VIP zákazníky nabízí O2 následující:

====
O2 Stále Spolu - S bonusem 50 volných minut s Top Relax
Využijte speciální vánoční nabídky služby O2 Stále spolu a získejte 50 volných minut navíc pro volání do sítě O2 a na pevné linky, mimo špičku od 16:00 do 8:00, včetně víkendů a státních svátků (během celého dne).Každý nový zákazník získává tento BONUS až na 4 měsíce v podobě služby TOP Relax..

Nabídka platí pro Vás, Vaše rodinné příslušníky i Vaše známé.
====

Moc mi není jasné to poskytnutí bonusu "v podobě služby TOP Relax"... Uvítal bych získat ještě jeden TOP Relax do svého portfolia... :-)

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 16 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies