MobilMania.cz

Přihlásit se

TARIF TWIST HOME

Offline - Junior Profil 
19. 7. 2005 23:58 Odeslat příspěvek
Díval jsem se na TWIST tarify a zaujalo mne, že TMO nabízí u TWIST HOME volání do všech sítí za 5,50( včetně DPH) a po první minutě to je dokonce účtované po vteřinách, což např. GO speciál nermá.Vím , že se to nabízelo už někdy v tarifové epidemii, ale ,myslel jsem, že už to skončilo.Až na sms to není špatná nabídka.Třeba Oskarovi nejnižší tarify mimo sms vycházejí velice podobně??? a voláni do zahraničí je taky za zajímavé ceny.Co vy na to???

http://t-mobile.cz/Web/Residential/Tari ... tHome.aspx
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 7. 2005 06:58 Odeslat příspěvek
Pro mně je lepší,když mi zůstane mé číslo a nemusím kupovat novou SIMku. Jak uvádějí, je to stejně jen na rok : Platnost tarifu Twist Home je do 31. 8. 2006, poté bude změněn na tarif Twist Standard.

Offline - Junior Profil 
20. 7. 2005 09:34 Odeslat příspěvek
[quote="Véna";Pro mně je lepší,když mi zůstane mé číslo a nemusím kupovat novou SIMku. Jak uvádějí, je to stejně jen na rok : Platnost tarifu Twist Home je do 31. 8. 2006, poté bude změněn na tarif Twist Standard. /quote]

No že to je jen na určitý období píšou už od začátku a termín pořád posouvaj, takže bych se nebál. :pozor2

Offline - Junior Profil 
5. 8. 2006 19:38 Odeslat příspěvek
Jak to vypadá s platností T.HOME? Bude se prodlužovat nebo ne? Já jen jestli to má význam teď kupovat nebo radši pořídit Vodkartu.

Offline - Pokročilý Profil 
6. 8. 2006 09:54 Odeslat příspěvek
Na stránkách T-Mobile pod ceníkem tarifu Twist Home máte jasně napsané, že platnost tarifu je do 31.8.2006, ale že může být prodloužena, což pravděpodobně bude, protože T-Mobile nabízí novou sim kartu s tarifem Twist Home ve svém e-shou za nejvýhodnější cenu, za aktivaci zaplatíte pouze 100 Kč. Celková cena této sim karty činí tedy 400 Kč.

Offline - Junior Profil 
6. 8. 2006 10:48 Odeslat příspěvek
Neni lepsi v soucasnosti porizeni tarifu T!P felicia? Tam zadne casove omezeni neni a navic minuta kamkoliv stoji 3,80 a na ET star 3,04 (s DPH) :-D. Navic jako ET star lze zvolit jakekoliv cislo z jakekoliv site. Jedine minus je jednak porizeni kuponu (cena cca 500,-kc) a uctovani 60+30, ale vzhledem k cene za minutu to zas takova krize neni.

Offline - Junior Profil 
6. 8. 2006 14:45 Odeslat příspěvek
A felicia se kupuje kde? Na webu to nenacházim, možná v autobazaru :-). Ale ceny jsou to hezké. Takže budu doufat v prodloužení akce.

Offline - Junior Profil 
6. 8. 2006 18:00 Odeslat příspěvek
x655 píše
A felicia se kupuje kde? Na webu to nenacházim, možná v autobazaru :-). Ale ceny jsou to hezké. Takže budu doufat v prodloužení akce.

Offline - Junior Profil 
7. 8. 2006 09:30 Odeslat příspěvek
Tak je to na webu, trošku jinde než sem čekal, karta neni pro mě, takže by bylo moc složité kupovat přes inzerát, ale děkuji za nápad.

Offline - Junior Profil 
17. 9. 2006 11:37 Odeslat příspěvek
Platnost tarifu Twist Home je do 30.11.2007. :D

Offline - Junior Profil 
17. 9. 2006 14:02 Odeslat příspěvek
x655 píše
Tak je to na webu, trošku jinde než sem čekal, karta neni pro mě, takže by bylo moc složité kupovat přes inzerát, ale děkuji za nápad. /quote]

Na inzerat nekoupis primo kartu, ale kupon na jehoz zaklade ti kartu prodaji ve znackove prodejne, navic si na zaklade kuponu muzes prevest sve pekne cislo od konkurence :wink:

Offline - Junior Profil 
14. 11. 2007 19:02 Odeslat příspěvek
zajima me kde tu kartu sezenu.twist home,na lince mi rekli ze se akce neprodluzuje a ze zadne informace o prodlouzeni nedavali,tak jak to tedy je kdo ma pravdu mobilmania nebo t-mobile

Offline - Redaktor MobilMania.cz Profil 
14. 11. 2007 22:59 Odeslat příspěvek
Já to sice nepsal, ale pokud mě paměť neklame, tak v té bleskovce stálo, že tarif zůstane těm, co ho mají. Pořídit už nejde.

Offline - Pokročilý Profil 
15. 11. 2007 00:12 Odeslat příspěvek
Bleskovka je zde. V ní stojí, že SIM karty s tarifem Twist Home půjde získat, nově však jen z "jiných" prodejních kanálů.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 11. 2007 22:02 Odeslat příspěvek
pan Y. píše
Bleskovka je zde. V ní stojí, že SIM karty s tarifem Twist Home půjde získat, nově však jen z "jiných" prodejních kanálů.h/quote]

Jj, budou je nabízet vietnamčíkům na tržnicích. :D

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 15 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies