MobilMania.cz

Přihlásit se




Realme GT Master - problém s rychlonabíjením

Offline - Junior Profil 
14. 5. 2023 14:52 Odeslat příspěvek
Po cca roce a půl mám najednou problém s rychlonabíjením. Na originální nabíječku se nabíjí pomalu - jen normálně.
Koupil sem si neoriginální rychlonabíječku, 60 W místo 65W a taky mi nepřijde, že by nabíjení lítalo jako předtím. Je to jenom o trochu rychlejší.
Dotaz: nemůže to být třeba stářím telefonu, že po X cyklech se rychlonabíjení zablokuje? Nebo že by tím, že to není originální rychlonabíječka, tak že by to nefungovalo?(to se mi nezdá )
Nebo že to způsobila nějaká aktualize??
Jsou vůbec v rychlonabíječkách nějaké "zrady" ?
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 5. 2023 15:33 Odeslat příspěvek
Rychlonabijeni logicky nici baterii tim, ze ji moc zahriva, jestli jsi ji rok a pul nadmerne prehrival, tak uz ji mas znicenou, respektive se nyni zahreje baterie driv a rychlonabijeni se vypne. Rychlonabijeni bys mel vyuzivat jen narazove, kdyz to nutne potrebujes, ne ho mit v nastaveni zapnute furt, treba pri nabijeni pres noc.

https://www.fonetech.cz/nabijite-svuj-telefon-pres-noc-pomoci-rychle-nabijecky-nedelejte-to-nici-to-baterii-varuji-experti/


Naposledy upravil passé dne 14. 5. 2023 15:49, celkově upraveno 1


Offline - Pokročilý Profil 
14. 5. 2023 15:47 Odeslat příspěvek
U tohoto telefonu s origonabijeckou ani jiná varianta nejde.
Neodešel ti spíš kabel a tento nový má slabé Ampéry? Zkus přes nabíječku na notebooky s USB -C (Lenovo) jak to bude reagovat.


Offline - Junior Profil 
14. 5. 2023 16:20 Odeslat příspěvek
Fakt tam jiná rychlonabíječka nejde, máš nějaký odkaz prosím tě?
Hledal jsem k tomu informace, před koupí té nové, a nic takovýho nikde nedohledal.

-- 14. 5. 2023 17:22 --

passé píše
Rychlonabijeni logicky nici baterii tim, ze ji moc zahriva, jestli jsi ji rok a pul nadmerne prehrival, tak uz ji mas znicenou, respektive se nyni zahreje baterie driv a rychlonabijeni se vypne. Rychlonabijeni bys mel vyuzivat jen narazove, kdyz to nutne potrebujes, ne ho mit v nastaveni zapnute furt, treba pri nabijeni pres noc.

https://www.fonetech.cz/nabijite-svuj-telefon-pres-noc-pomoci-rychle-nabijecky-nedelejte-to-nici-to-baterii-varuji-experti/

Taky mě to napadlo, no žádná jiná u telefonu nebyla a tak nějak sem měl za to, že se sama nabíječka zpomalí,aby baterka rozumně vydržela.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 5. 2023 16:43 Odeslat příspěvek
Ja mam tedy v nastaveni telefonu moznost rychlonabijeni vypnout.


Offline - Pokročilý Profil 
14. 5. 2023 16:49 Odeslat příspěvek
Nevyzkousel jsem určitě všechny nabíječky co existují ale žádná z těch co jsem vyzkoušel nepracovala tak jako origo. Přes noc jsem nenabíjel stačilo ráno ,když během 35 minut byl telefon nabit.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies