MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

BlackBerry Passport

Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 09:32 Odeslat příspěvek
Tak BB Passport ma za sebou prvnich par hodin pouzivani a vzhledem k tomu, ze tady zatim chybi tema a vim, ze kupa lidi ma kupu otazek kolem Passportu - tak se muzete ptat.

Prvotni sok z velikosti uz je za mnou - nastal hlavne po otevreni krabice. Pak kdyz clovek vezme Passport do rukou, tak uz neni tak obri (ano, dnes jsou mnohem vetsi telefony). A kupodivu ani vahou zas tak neprekvapi (v negativnim slova smyslu). Rozhodne taky vypada lip, nez na vetsine fotek.

Jinak nejcastejsi otazka - a co ovladani jednou rukou. Jde to, ale dre to. Zatim si stale zvykam, ale nektere veci jsou nedosazitelne a na radu prichazi misto tlacitek gesta. Uprimne, mohl byt o kousek mensi. Ale zcela to vyvazuje ten displej. Druha nejcastejsi otazka je, jak se pise. Kdo ma Q10, zvykne si velmi rychle. Snad jen mezernik je mensi a obcas se jeste netrefim. Uceni trva o trosku dyl nez na Q10. Jednou rukou jen s obrima prstama nebo levackou (P je pak hure dosazitelne, ale enter a backspace se da nahradit gesty, tlacitkem).
Poslední příspěvek


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
4. 10. 2014 09:45 Odeslat příspěvek
No super… :) Já bych viděl ovládání převážně na obě ruce :)


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 11:02 Odeslat příspěvek
Gratuluji!
Má to nitifikační diody? Na co všechno, v jakých barvách, nebo barvy řeší až App.?
Zajímá mě kvalita zvuku v repráčcích, v porovnání třeba s kvalitními ze Z30.
Má to již nový OS 10.3?
Já uvažuju jít až do Z50, ale ten bude až v dubnu 2015, protože nový OS BlackBerry je absolutní špička


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 11:11 Odeslat příspěvek
Fre ddy píše
Gratuluji!
Má to nitifikační diody? Na co všechno, v jakých barvách, nebo barvy řeší až App.?
Zajímá mě kvalita zvuku v repráčcích, v porovnání třeba s kvalitními ze Z30.
Má to již nový OS 10.3?
Já uvažuju jít až do Z50, ale ten bude až v dubnu 2015, protože nový OS BlackBerry je absolutní špička


Diodu samozrejme ma, jako kazdy BB 10 telefon. Barvy na 10.3 zatim resi aplikace, na 10.3.1 (listopad) uz to bude podpora primo v systemu. Nemuzu srovnat se Z30, nemam, ale jako jo - hraje to pekne. Pondelni call zkusim dat na hlasity odposlech.Coz je zatim nejvetsi chyba Passportu - ma nano SIM. A musim sehnat nejdriv kartu, coz je slozitejsi, kdyz je firemni. Jinak ma to uz 10.3.0.1052 z vyroby.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 13:35 Odeslat příspěvek
No, Blackberry opravdu není absolutní špička, to je více než-li přehnané. Mám Z10 s OS 10.3 a zas takový zázrak to není. Špička není dnes nic. Špička je dokonalost sama a na to v současné době nemá nikdo z těch čtyř systémů. A telefony, no jde to nahoru, ale stále mají něco, co moc dokonalé není. Operační systém je ale v přístroji základ, pokud ten nebude ok, může jít telefon někam i se super výbavou. :oops:


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 14:27 Odeslat příspěvek
Kde jste ho koupil ?


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 14:31 Odeslat příspěvek
http://bit.ly/1pQWhhM unlocked-mobiles.com za cca 500£ s poštovným. Jen pozor mají šílený security check.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 10. 2014 15:34 Odeslat příspěvek
Jaká je kvalita zvuku z reproduktoru/ů? Můžeš jsem postnout nějaké fotky, na netu se jich moc neválí, zatím. Jde mi hlavně o fotky v exteriéru, díky!


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 16:14 Odeslat příspěvek
Oproti Q10 je kvalita z reproduktorů mnohem lepší, čekal jsem trošku hlasitější. Musím ještě zkusit nějaký volání. Fotky udělám. Zatím ale celkem pomalý ostření.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 17:02 Odeslat příspěvek
Jak se nosí v kapse?

Co výdrž?

Je pouznat rozdíl ve výbavě? (rychlost načítání)

Jak fotí?


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 18:12 Odeslat příspěvek
V kapse není problém a výdrž zatím nedokážu říct. Hodně si s tím hraji a ještě nemám nano SIM. Čekám na výměnu... Jinak rozdíl rychlosti - jde poznat u Android aplikací. Jde poznat vyšší rozlišení a animace lehce zadrhne, ale rozhodně to není tolik jako u Androidu či WP. Ale uživatel starších BlackBerry 10 to asi pozná. Někdy. Fotky dodám jak budu mít.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2014 19:26 Odeslat příspěvek
Ja bych spis rekl, ze je software jeste trochu nepoladeny a obcas lehce zadrhne. Hlavne v browseru, ale pocitam, ze updaty to zlepsi.

Jinak android apps jsou vyrazne rychlejsi, opravdu o hodne. Dost slusne to foti, neni to iphone 6, ale fotky to dela hodne dobre. Baterka na tu je brzo, ale zatim asi na urovni z30.


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
4. 10. 2014 22:17 Odeslat příspěvek
Kdy bude BB Passport v prodeji u nás?


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2014 06:36 Odeslat příspěvek
29.10. V BBshopu.


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
5. 10. 2014 06:41 Odeslat příspěvek
Mohl by jej do nabídky zařadit i některý z operátorů… :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další stránka
Stránka 1 z 10 [ Příspěvků: 138 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies