MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

BlackBerry Passport

Offline - Junior Profil 
18. 8. 2015 07:06 Odeslat příspěvek
Tak to nevím, jak by se toho dalo zbavit. Každopádně pokud jste měl s 10.3.1.1779 problém, tak můžete počkat na další verzi, už 10.3.2, která by snad měla být v blízké době uvolněna a mít normálně aktuální OS.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2015 09:27 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše


Od vcerejska ho mam doma :). Prvni postrehy - klavesnice je rozhodne mnohem, ale mnohem pohodlnejsi. Oproti te puvodne hodne tvrde na originalnim Passportu jsou klavesy prijemne jemne na stisk. Lehke posunuti nahoru taky usnadnuje psani. To byl hlavni duvod, proc vyhral silver nad red. Zaobleny dolni roh zase min tlaci pri psani jednou rukou, i kdyz srkze posun klavesnice je ted o neco min pohodlne. Ale porad to jde (samozrejme na Passportu nouzovka). Lehce horsi je zpracovani, stary Passport byl na 1, SE je na 1-. Krytka SIM ma lehkou (opravdu lehkou vuli) a ve spodni casti licovani plastu vuci kovu je videt taky minimalni vule. Na prvni pokus lehce vadi ostre hrany kolem displeje.

Jinak hlavne na slunicku vypada uchvatne a tak nejak dospeleji nez stary Passport (ktery je ale porad moc pekny). Mozna dokonce bych rekl i vic jako telefon.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 8. 2015 13:45 Odeslat příspěvek
Prosim Tebe, jake zkusenosti mas s fotoaparatem? Stale jsou problemy se zaostrenim? Zlepsila se kvalita fotek?

Vydrz baterky oproti puvodnimu Passportu je lepsi / horsi?

Pozorujes nejake bugy v novem systemu?


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2015 14:06 Odeslat příspěvek
Jak pisu, mam ho od vcerejska. Takze zatim moc zkusenosti neni

marsimx píše
Prosim Tebe, jake zkusenosti mas s fotoaparatem? Stale jsou problemy se zaostrenim? Zlepsila se kvalita fotek?

Tohle uz bylo vyresene i na starem Passportu - na poslednim FW uz jsem s ostrenim nemel zadne problemy. Ano, neni to rychlik, ale ostri. Silver nevidim zmenu.

marsimx píše
Vydrz baterky oproti puvodnimu Passportu je lepsi / horsi?
Pozorujes nejake bugy v novem systemu?


Baterka cekam, ze bude stejna. Bugy nevidim.


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2015 15:12 Odeslat příspěvek
Na foceni doporucuju koupit aplikaci Camera++, automatika tam ostri rychleji a jde tam ostrit i manualne


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 8. 2015 11:03 Odeslat příspěvek
Rezza / honcka: Díky za info a doporučení.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 8. 2015 20:30 Odeslat příspěvek
to Rezza:prosím,jak moc je to špatné s tou krytkou SIM a mezerama v bradě? Dnes jsem Passport SE viděl za sklem v prodejně,a olamžitě mě dostal,jen u telefonu za 16 klacků očekávám prvotřídní zpracování. Podle Vás:stran zpracování lepší původní Pass nebo SE? Díky za info.


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2015 20:43 Odeslat příspěvek
Uprimne - neni to kvalita puvodniho Passportu, ale je tam taky mnohem vic kovu a proste spojit uplne presne kupu kovu a plastu... Me se porad libi, je fakt super. Je to uz mezirka pro hnidopichy :). Vyfotil bych to, ale na fotce to nepujde videt.


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2015 21:06 Odeslat příspěvek
Mohu se zeptat kde jste SE koupil? Plánoval jsem to koupit v české distribuci ale zase to odložili...Zkoušel jste na Passportu aplikaci TeamViewer? Jde mi hlavně o to, jestli funguje dotyková plocha klávesnice jako touchpad.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2015 06:30 Odeslat příspěvek
toRezza:díky,mi se taky k....sky víc líbí SE,můžu ji mít v Mobil City za 15999,-kč,a jelikož na konstrukci jsem ale fest hnidopich,tak si ho tam pojedu prohmatat. Mám rád kovové mobily,ale nepůjde-li jinak,vezmu původního Passa. Každopádně díky za info :-)


Offline - Junior Profil 
25. 8. 2015 14:19 Odeslat příspěvek
FatalError.cz: Pres jednoho znameho distributora. Jinak v TV dotykova plocha jako touchpad nefunguje, klavesnice samotna ano. Ted jsem to zkusil.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 8. 2015 18:36 Odeslat příspěvek
Mně dorazil SE dneska. Přešel jsem z iPhone 5s hlavně z důvodu výdrže baterie při plném zatížení. Mám ho teprve od 13 hodin a musím říct, že předčil veškerá očekávání kromě velikosti :-). Co se týče práce tak neskutečná pecka, čtení upravování a práce s dokumenty nedostižná, porovnavám s iphonem, ipadem a Samsung note 10.1. Android tablet jde z domu je to pro mě zbytečná věc.Koupil jsem ho na ATC jako poslední kus (co jsem koukal tak jim dorazilo asi 5 kusů. Ještě musím nakonfigurovat svoje prsty na gesta a bude vše úplně OK


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 8. 2015 08:06 Odeslat příspěvek
Tak už ho mám také doma,SE verzi,velikost je do těch mých lopat naprosto vpoho,kryt SIM a SD se opravdu hýbal (vyřešeno podlepením náplastí jak za starých Nokií :-) ),jinak je konstrukce naprosto v souladu s mými požadavky :-) .Je to krásný telefon,naprostý unikát v té dnešní androidové šedi,a jak vše zatím vypadá,snad jsem se trefil....konečně :tleskani .Klávesnice ala touchpad je šupa,no,Classic měl zase trackpad a malý displej,ovládání Passportu je ale uplně jiný level.Musím najít ale vhodné pouzdro.Originál Passport je o 3 mm nižší,tudíž je třeba vyčkat na nové příslušenství.Zatím mám z přenášení trochu strach.....asi kapsáče :-D .


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2015 08:30 Odeslat příspěvek
Jinak jedno zajimave zjisteni - na displeji je nejaka jina kryci vrstva. Stary Passport skoro neslo pouzivat se slunicnima polarizovanyma brylema (byla to krasna barevna psychadelie), SE jde.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2015 22:15 Odeslat příspěvek
Nejaké skúsenosti s novým FW?
neustále upomienky na upgrade som nakoniec odstavil vyjmutím upozornení z BB-hubu v nastaveniach BB hub.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 8 z 10 [ Příspěvků: 138 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies