MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

BlackBerry Passport

Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 3. 2015 21:15 Odeslat příspěvek
Cenu neresim, spise tu dostupnost, ale rad si pockam ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2015 21:26 Odeslat příspěvek
Kdyby nebylo Passportu, tak je to moje následující zařízení ;-). Ať už je Passport 2!


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
3. 3. 2015 21:34 Odeslat příspěvek
Na Passport 2 si ještě počkáme, jestli tedy bude… a nedá mi to nezeptat se - v čem by měl být lepší?


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2015 21:38 Odeslat příspěvek
Trosku vetsi? :)

Ne, proste zatim me Passport maximalne vyhovuje a vlastne me ani moc nenapada, co zmenit. Tedy krome barvy, cervenemu brzo neodolam :). Cas pekne leti a za chvili ho uz budu mit pul roku. To je pomalu cas na vymenu telefonu, i kdyz Q10 vydrzela skoro rok.


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
3. 3. 2015 21:43 Odeslat příspěvek
To mě by se zase Passport líbil ve zlatočerné barvě :) jak jsem jej viděl naživo, rozhodl jsem se odložit nákup Classica :)


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2015 21:49 Odeslat příspěvek
Tak hlavne kdyz se dneska da Passport, lehce jety, koupit za cenu Classica...


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
3. 3. 2015 21:54 Odeslat příspěvek
Pokud se pro něj rozhodnu, koupil bych nový :) u Classica se mi nezdá ten poměrně malý opt.trackpad..


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2015 21:56 Odeslat příspěvek
Tak se proste rozhodni, kup a nepremyslej uz!


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
3. 3. 2015 22:06 Odeslat příspěvek
Musím znovu projít recenze a videa na ten Passport, dokud jsem Passport neviděl naživo, vůbec jsem o něm neuvažoval :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 3. 2015 23:06 Odeslat příspěvek
Rozhodně ber Passport protože Classic má sice klasické rozložení ovládací prvků (BB button, trackpad, Zpět a Telefon) ale to je zároveň jeho hlavní deviza proti Passportu. Je určený těch kteří doteď měli BB s OS7 a nepotřebují nic moc pokročilejšího, ale nový telefon mít musí, protože hodně operátorů začíná vypínat podporu pro BIS (pro koncové zákazníky, Enterprise se ještě drží).

Passport je sice dražší, ale za příplatek máš odpovídající technický přídavek. Největší deviza je Snapdragon 801 oproti dnes již hodně vousatému Snapdragonu S4 Pro v Classicu. Nejde ani tak o BB OS 10, protože ten si poradí v pohodě i S4, ale o běh Android Runtime, protože tam S4ce jednoznačně dochází dech.

Kdežto hrubý výkon Passportu v Antutu je někde kolem 28500 což je lehce pod úrovní LG G3. A AR opravdu potřebovat budeš, protože nativních aplikací je zoufale málo. Vše další jako displej, o 1GB RAM a další je jen jako "příjemný bonus".

Na druhou stranu HW Classicu je totožný s Q10, takže jestli ti jde jen o to "osahat" si BB10 a nejde ti o HW tlačítka s trackpadem, dá se koupit už kolem 6500-7000 Kč, takže ušetříš :)


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2015 12:57 Odeslat příspěvek
Dotaz ohľadne SW update
- 10.3.1.1595 ako je to v skutočnosti v "málo hlasitým" zvonením? Keďže sa často pohybujem v hlučnejších prevádzkach pôvodné zvonenie z 10.3.0.905 mi vyhovovalo a bojím sa že tiché zvonenie bude problém.
Tiež čítam o blikaní displeja na niektorých kusoch.
Máte niekto podobné skúsenosti alebo je všetko OK?

- dnes som dostal ponuku na 10.3.1.1779. u tohto zostal popis noviniek identický. Máte to niekto nainštalované, je tam nejaká badateľná zmena?


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2015 15:41 Odeslat příspěvek
1779 mam, problikavani je opravene. Tissi zvoneni jsem nezaregistroval v zadne 10.3.1.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 3. 2015 16:15 Odeslat příspěvek
Já tedy tiché zvonění měl a než stačilo 1779 vyjít, dal jsem Passport pryč. Byl to opravdu celkem problém, v hlasitém prostředí neřkuli venku ve městě s telefonem v kapse jsem změškal nejednu SMS a jeden hovor.


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2015 19:30 Odeslat příspěvek
OK takže do 1779 už sa dá ísť.
upgrade som na tomto telefone ešte nerobil, ak spravím backup do PC a po update zase restore, nainštalujú sa naspäť korektne všetky kontakty?


Cloudy a iné gulgovské zverstvá nepoužívam a netúžim po nich, telefon pre zálohu a úpravu mám pripojený len cez USB do BBlink ale z linku posielanie kontaktov do telefonu funguje bohužiaľ ťažko nespoľahlivo. Nerád by som o tisícovku kontaktov prišiel :-!


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2015 22:28 Odeslat příspěvek
Dagy2 píše
OK takže do 1779 už sa dá ísť.
upgrade som na tomto telefone ešte nerobil, ak spravím backup do PC a po update zase restore, nainštalujú sa naspäť korektne všetky kontakty?


Upgrade pri v telefonu je tzv. OTA - vsechno zustane zachovane, telefon se jen restartuje. Samozrejme - zaloha nikdy neskodi. I pri OTA update se muze stat spousta zlych veci a muze to zrat kocicky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 6 z 10 [ Příspěvků: 138 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies