MobilMania.cz

Přihlásit se

OnePlus 7 / 7 Pro – obecná diskuze

Offline - Administrátor Profil 
23. 4. 2019 19:56 Odeslat příspěvek
OnePlus 7 / 7 Pro

Oficiální web [EN]: https://www.oneplus.com/cz/7

Obrázek

Smartphony OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro představeny:
https://mobilmania.cz/clanky/oneplus-7- ... fault.aspx
https://mobilmania.cz/clanky/oneplus-7- ... fault.aspx

Recenze & testy:

-

Recenze & testy (Pro):

Seznam:

Credits: Nick Cave, zumzumzum, jarda.svihla
    Poslední příspěvek

Offline - Místní informátor Profil 
    29. 4. 2019 14:44 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 Pro má opravdu znamenitý displej, tvrdí odborníci z DisplayMate Tech

Že bude displej chystaného OnePlus 7 Pro opravdu mimořádný dnes potvrdila i společnost DisplayMate Technologies, která se zabývá důkladným testováním zobrazovacích panelů. Smartphone by měl disponovat opravdu kvalitním OLED panelem, který obdržel nejvyšší hodnocení A+. K představení vlajkové lodi OnePlus dojde 14. května tohoto roku.

OnePlus 7 Pro bude mít stejně dobrý displej jako poslední iPhony či vlajkové Samsungy.

5. 5. 2019 21:51 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 bude voděodolný, ale bez jakékoliv certifikace a záruky:

https://smartmania.cz/oneplus-7-bude-vodeodolny-ale-bez-jakekoliv-certifikace-a-zaruky/

Offline - Trvalý BAN Profil 
    5. 5. 2019 21:53 Odeslat příspěvek
    Takže víceméně nevoděodolný. Klasika u čistokrevné číny.

Offline - Trvalý BAN Profil 
    5. 5. 2019 22:17 Odeslat příspěvek
    Že tohle vůbec vypustí do světa, hlava mi to nebere, pak si akorát člověk řekne, co to je za blbce.

Offline - VIP uživatel Profil 
    6. 5. 2019 08:28 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro budou mít stereoreproduktory
    https://gizchina.cz/2019/05/06/oneplus- ... roduktory/

9. 5. 2019 10:17 Odeslat příspěvek
    Známe evropskou cenu OnePlus 7 Pro, vejde se do 20 tisíc korun:

https://mobilizujeme.cz/clanky/zname-evropskou-cenu-oneplus-7-pro-vejde-se-do-20-tisic-korun

Offline - LG Maniak Profil 
    14. 5. 2019 17:35 Odeslat příspěvek
    Skóre v DXo 111 a tím se řádí na 3 místo!

Přílohy

IMG_20190514_173419.jpg
    IMG_20190514_173419.jpg
    [ 101.18 | Zobrazeno 160 krát ]

IMG_20190514_173438.jpg
    IMG_20190514_173438.jpg
    [ 145.7 | Zobrazeno 129 krát ]

Offline - LG Maniak Profil 
    15. 5. 2019 06:26 Odeslat příspěvek
    Výdrž baterie na 60Hz a na 90Hz:

Přílohy

IMG_20190515_062407.jpg
    IMG_20190515_062407.jpg
    [ 419.58 | Zobrazeno 170 krát ]

15. 5. 2019 09:37 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 Pro má nejrychlejší poddisplejovou čtečku otisku

https://mobilizujeme.cz/clanky/novy-oneplus-7-pro-prichazi-s-nejrychlejsi-poddisplejovou-cteckou-otisku

17. 5. 2019 13:22 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 Pro získává krátce po představení první aktualizaci

Nově příchozí aktualizace přináší dubnové bezpečnostní záplaty
    Dílčí vylepšení má dorazit i k fotoaparátu

OnePlus 7 Pro byl představen teprve v úterý a výrobce na něj přesto již stihl přichystat první aktualizaci, a to tedy dříve, než začal samotný prodej. Výjimku tvoří jen uživatelé, kteří byli přímo u představení a kteří jej mohli vlastnit v podstatě ihned. Aktualizace patří spíše k těm menším, jak informuje gsmarena.com, její velikost činí 125 MB.

Obrázek

25. 5. 2019 18:47 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 Pro má problém s displejem, reaguje bez dotyku
    https://www.mojandroid.sk/oneplus-7-pro ... ez-dotyku/

Offline - Junior Profil 
    9. 6. 2019 03:25 Odeslat příspěvek
    Dobrý den. Je nějaký obchod na jižní Moravě ( Brno, Hodonín, klidně i třeba Zlín ), kde je možné OnePlus 7 Pro vyzkoušet?

Offline - Junior Profil 
    20. 6. 2019 08:54 Odeslat příspěvek
    Mohu se majitelů zeptat, jak hodně jsou zahnuté hrany 7 Pro, je to hodně rušivé při sledování videí a při procházení webu?
    Prý ty hrany jsou více zahnuté než u Galaxy modelů, je to pravda?

Offline - Junior Profil 
    24. 6. 2019 12:44 Odeslat příspěvek
    Po 3 letech jsem si konečně našel vhodného nástupce Samsungu S7 a přešel na OnePlus 7. Nakonec jsem ho vzal z Aliexpressu, protože oproti ofiko shopu je o 30% levnější (teď vyjde asi na 11 tisíc v 256 GB verzi, jde přes UK, takže bez dalších daní) a především je v červené dostupný pouze pro Indii/Čínu ;). Ta červená je pěkná. Připomíná mi Dell Streak. Naštěstí není tak světlá jako třeba zelená u Samsung S10(e).

U OnePlus není problém nainstalovat globální ROM - jede mi bez problémů Google Pay (NFC platby), Netflix (Widevine L1) i OTA.

Co se mi po přechodu líbí:

- Z počítače do mobilu kopíruju rychlostí až 80 MB/s
    - NFC je v oblasti foťáku, takže se při placení telefon dobře přikládá (Samsung ho měl uprostřed)
    - Během obnovy/instalace aplikací a hraní středně náročné hry vůbec nepociťuji zahřívání telefonu. Z S7 je to opravdu skok.
    - Sice bez IP certifikace, ale něco by měl vydržet, takže snad přežije déšť i páru v koupelně.
    - Zatím jsem toho moc nenafotil. Skok z S7 příliš nepozoruji. Až na jednu fotku s artefakty, která mě trochu děsí (vypadá to jako špatné složení HDR snímů) je to asi ok.
    - Sluchátkový reprák sice nehraje tak hlasitě jako ten spodní, ale stereu to pomáhá.
    - Čistý Android. Musím říct, že se líbí featury, které OnePlus přidává. Bez komplikovaného hackování nebo práci přes adb tak mohu třeba schovat systémové ikony apod.
    Samsung mě třeba štve, že schovává nastavení pro VOIP nebo použití více uživatelů.
    - VoLTE / VoWiFi - sice oficiálně u mého operátora (Vodafone) nejsou, ale dají se po troše snahy povolit (používám jen VoLTE, které funguje).
    - Čtečka v displeji je rychlá a přesná.
    - Haptic feedback je o krok dál za mým starým Samsungem. Možná to nebude mít na poslední Pixely/iPhony, ale já jsem spokojen.

Problém žádný nemám. Snad je automatický jas se chová trochu jinak, než jsem zvyklý z Samsungu. Už se adaptivní jas asi naučil, ale stejně mi přijde, že reaguje trochu pomaleji (teď nevím, jestli to ale není kvůli DC dimmingu, který mám zaplý).

Offline - Junior Profil 
    24. 6. 2019 18:44 Odeslat příspěvek
    No vidis a ted jeste ten odkaz kde koupit a jsi nejlepsi :-)

Offline - Junior Profil 
    24. 6. 2019 19:47 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 od Hong Kong Goldway na Aliexpressu.
    https://www.aliexpress.com/item/33013324432.html
    Dvouletou záruku sice nemají, ale nějaká pásma pro případné problémy mají. Sice s posíláním do Číny...

Offline - Junior Profil 
    24. 6. 2019 21:28 Odeslat příspěvek
    Jak to vypadá se zabíjením aplikací na pozadí? Dle https://dontkillmyapp.com/?2 má totiž OnePlusko, i přes relativně čistý Android a hafo RAM, čtyři hovínka z pěti. Případně, kde se dá sehnat ona zmiňovaná Global ROMka? Existuje přímo nějaký ofiko kanál, či? Případně, jak to vypadá s výdrží?

Teď mám Huawei, který asi brzo pošlu do pryč, takže by nové OnePlusko mohlo být celkem zajímavou alternativou.

Offline - Junior Profil 
    24. 6. 2019 22:02 Odeslat příspěvek
    Se zabíjením aplikací jsem nic moc nezaznamenal. Alespoň jsem nepostřehl, že by se mi ztratil kontext něčeho, s čím jsem pracoval (třeba otevřené jízdní řády a tak). Podle mě na dontkillmyapp.com zmiňují auto-launch, což bude asi spíše záležitost čínských ROMek a pak to revertování nastavených optimalizací už třeba opravili. Pak není moc co řešit. Sám tu a tam něco vyvíjím a ani moje apka nemá problémy (ale zatím mám stále telefon jen pár dní).

Ofiko global ROM se prý stáhne z ofiko stránek (asi https://www.oneplus.com/cz/support/soft ... ls?code=10 ?). Já to nechal na prodejci, protože i když mám rád neotevřenou krabičku, chtěl jsem se vyvarovat posílání zpět do Číny s tím, že to při flashi aspoň trochu prověří.

Teď jsem třeba naspoledy nabíjel před 23 hodinama a zbývá mi stále 53%. Přes noc v letovém módu, displej zaplý 3 a půl hodiny. Navíc jsem telefon používal dnes venku na přímém slunci, takže displej svítil hodně.

Ještě k příslušenství:

Hodně vidím pozitivní ohlasy na ofiko příslušenství (pouzdra) od OnePlus. Zatím mi tedy přišlo a používám pouze to silikonové, ale ačkoli většinou jedu telefony "na ostro" nebo maximálně tenké "sandstone" (především kvůli rukavicím v zimě), tak tohleto je fakt moc příjemné a luxusní (navíc opět v ladící červené :))

Pak mi ještě dorazil tenhle adaptér z USB C na 3,5 mm jack + USB C: https://www.aliexpress.com/item/32931814282.html V červené opět ladí :) Funguje, sedí pevně a zvuk je hlasitý až až.

Offline - Junior Profil 
    4. 7. 2019 13:21 Odeslat příspěvek
    O pár příspěvků nahoře jsem zmiňoval pomalé reakce jasu. Opravdu to byla nedotaženost, kterou poslední verze Oxygen OS 9.5.6 opravila (mají to dokonce i uvedené ve změnách).

Jen mě trochu netěší kvalita foťáku, pouze tedy při zaplém HDR. Pořád fotím to samé (většinou pózující děti) a dosti skončím s nepěknými artefakty, viz https://forum.xda-developers.com/oneplu ... s-t3943667
    Se Samsungem jsem nezaznamenal žádný problém ani při delších časech expozicí (až 1/10 s) a když už třeba děti máchly rukou, tak ta byla normálně rozmazaná, ne artefakty jako OnePlus.

18. 7. 2019 18:07 Odeslat příspěvek
    Testujeme nejvýkonnější Android současnosti. OnePlus 7 Pro je opravdová pecka
    https://www.mobilmania.cz/clanky/testuj ... fault.aspx

17. 8. 2019 16:05 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 Pro ukrývá Easter egg s novými tapetami. Poradíme vám, jak na něj:

https://smartmania.cz/oneplus-7-pro-ukryva-easter-egg-s-novymi-tapetami-poradime-vam-jak-na-nej/

29. 8. 2019 11:45 Odeslat příspěvek
    Telefony OnePlus možná dostanou Android 10 ve stejný den jako Pixely.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
    19. 9. 2019 19:48 Odeslat příspěvek
    Ahoj, vie mi niekto poradiť ako v oneplus 7pro zakážem aplikácie google duo a google chrome? Nepoužívam ich, a keď ich zakážem v aplikáciách, presunú sa do deaktivovaných, no pri najbližšej aktualizácii ich mám znova aktívne a chcú sa aktualizovať, dokonca chrome si sám od seba zapne používanie polohy. Odinštalovať sa samozrejme nedajú, ale aspoň ako ich trvalo deaktivovať?

19. 9. 2019 20:08 Odeslat příspěvek
    jednoduché, nesmíš je aktualizovat

19. 9. 2019 20:21 Odeslat příspěvek
    Perfektná rada, nevedel som to :-)))
    NO, ale ja ich samozrejme neaktualizujem, ale v tom prípade sa mi n´budú stále zobrazovať medzi aplikáciami na aktualizovanie, a to ja nechcem, pýtam sa ako ich môžem deaktivovať aby už viac neotravovali?

19. 9. 2019 20:28 Odeslat příspěvek
    rozumím, ale jinak jedině odinstalovat pomocí ADB
    https://svetandroida.cz/jak-odstranit-b ... or-huawei/

19. 9. 2019 21:09 Odeslat příspěvek
    Áno, toto bola odpoveď po ktorej som túžil :-)
    Ďakujem, vyskúšam :-)

Offline - Junior Profil 
    22. 9. 2019 16:30 Odeslat příspěvek
    Android 10 je již k dispozici....
    https://gizchina.cz/2019/09/22/oxygenos ... oneplus-7/

26. 9. 2019 08:39 Odeslat příspěvek
    Snad ne offtopic: O+7 Pro s 90hz displejem nebo Note 10+ s lepším softwarem? Či snad S10+ nebo něco jiného?
    https://www.alza.cz/oneplus-7-recenze

Offline - Junior Profil 
    6. 10. 2019 19:49 Odeslat příspěvek
    Zdravím, prosím o pomoc, mám Vodafone a potřeboval bych rozchodit na O+7 PRO VoWifi a VoLTE, ale nemohu najít kde a jak? U VDF má obojí aktivované a správnou simku. Díky za radu.

6. 10. 2019 22:58 Odeslat příspěvek
    Rozchodil jsem dle: https://www.getdroidtips.com/how-to-ena ... lus-7-pro/

-- 6. 10. 2019 23:00 --

jarda.svihla píše
    Snad ne offtopic: O+7 Pro s 90hz displejem nebo Note 10+ s lepším softwarem? Či snad S10+ nebo něco jiného?
    https://www.alza.cz/oneplus-7-recenze

Pokud ti nevadí "průstřel", tak asi Note.

14. 10. 2019 18:37 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 a 7 Pro dostávají třetí betu OxygenOS, která vylepšuje systém

Novinky v OxygenOS 10.0.1 beta 3

- Zlepšení fixace GPS
    - Odstranění nahodilého problému prázdné obrazovky u některých aplikací, např. Chrome
    - Aktualizace zabezpečení systému ze září 2019
    - Odstranění problému v souvislosti s tlačítkem Alert Slider
    - Zobrazení aktivního připojení Bluetooth v oznamovací liště
    - Odstranění problému s padajícími aplikacemi v souvislosti s ovládáním pomocí gest
    - Vylepšený Zen Mode – přidán Activity Mode, který lze sdílet s ostatními uživateli OnePlus

22. 10. 2019 09:05 Odeslat příspěvek
    Máte někdo zkušenosti s nákupem telefonu OnePlus z Gearbestu? Bývají tam zajímavé akce, ale u shippingu stojí "hk",takže zřejmě Hong Kong a s tím svázané clo a dph. Dá se sehnat i ze skladů Gearbestu v EU? Když se mrknu na nabídku local warehouse, tak tam v sortimentu mobilní telefony vůbec nevidím

Offline - Junior Profil 
    25. 10. 2019 10:49 Odeslat příspěvek
    U gearbestu je myslím problém s uplatněním záruky u ofic. servisu. Psali o tom na foru k OP7.
    Mně se jeví jako nejlepší volba nákup u alzy, protože rozdíl proti nákupu u OP je pár korun (dle kurzu cca 500 Kč) a přitom mám jistotu, že záruku mohu uplatnit i na pobočce alzy (nebo přímo u OP, jak potvrdili).

Zatím mě od nákupu odrazuje to, že mi nikdo na 100 % nepotvrdil, že mi půjde VoLTE na obou sim, když jedna je vodafone a druhá t mobile. Zejména vodafone VoLTE moc telefonů nepodporuje...

Offline - Junior Profil 
    16. 11. 2019 23:39 Odeslat příspěvek
    Zaznamenal někdo seriozní test voděodolnosti? Na youtube nějká videa jsou, ale zajímalo by mne, zda to otestoval nějaký seriozní web, nebo zda někdo znáte, jaké jsou s tím zkušenosti ve světě.

17. 2. 2020 14:41 Odeslat příspěvek
    Je tady nová aktualizace Oxygenos pro OnePlus 7 a 7T a 7T Pro

Jak OnePlus informoval, je tady nová aktualizace OxygenOS pro své chytré telefony OnePlus 7T Pro, OnePlus 7 Pro a OnePlus 7. Nejnovější aktualizace softwaru přináší měsíc starou bezpečnostní opravu systému Android pro leden 2020. Dále pak některé nové funkce a několik oprav chyb na těchto třech zařízeních.

Nejnovější aktualizace pro řadu OnePlus 7 přináší verzi softwaru OxygenOS 10.0.4 pro Evropu a na další globální trhy. Pro Indii je pak určena aktualizace OxygenOS 10.3.1. Na druhou stranu, OnePlus 7T Pro je již dodáván s verzí OxygenOS 10.0.7 [EU and Global].

Podle changelogu přináší nová aktualizace optimalizaci systému správy RAM v zařízení. Rovněž přichází s opravou problémů s černou / prázdnou obrazovkou u některých aplikací spolu s přidanou funkcí na podporu připomenutí upozornění na ochranu soukromí. Nový software OxygenOS navíc vylepšuje celkovou stabilitu systému a opravu obecných chyb.

Obrázek

Offline - Junior Profil 
    29. 2. 2020 19:24 Odeslat příspěvek
    Kluci, mám problém s senzorem s přiblížením telefonu k uchu. Jakoby se nezhasnul. Stále si vypínám a zapínám ikony ovládacího centra.

28. 3. 2020 21:28 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 a 7T brzy obdrží aktualizaci funkci Always-on display

14. 5. 2020 17:08 Odeslat příspěvek
    Majitelé smartphonů OnePlus 7 hlásí problémy se zvukem při připojení sluchátek

Někteří uživatelé starších smartphonů OnePlus si v posledních týdnech na fórech výrobce, stránky XDA Developers nebo Redditu stěžují na podivný problém se zvukem ve sluchátkách – konkrétně se jim v kabelových sluchátkách prohazuje pravý a levý kanál, přičemž nezáleží na tom, jestli používají sluchátka třetí strany, nebo oficiální příslušenství společnosti. Problém se podle všeho týká hlavně řady OnePlus 7, byl však zaznamenán i u tři roky starého telefonu OnePlus 5.

18. 5. 2020 20:15 Odeslat příspěvek
    Zdravim doporucil by mi nekdo nejake sklo ci folii na oneplus 7 pro? :-)

4. 8. 2020 10:11 Odeslat příspěvek
    Aktualizace OnePlus na Android 11 pravděpodobně dorazí dřív, než jsme si mysleli

Android 11 se dostane na OnePlus 6, 6T a novější

Výrobce OnePlus potvrdil brzké představení nadstavby HydrogenOS, ke kterému má dojít již 10. srpna. Tato nadstavba je čínskou verzí globálního OxygenOS, což indikuje brzký příchod Androidu 11 také na OxygenOS. Na informaci původně zveřejněnou na weibo.com jako první odkázal server XDA-Developers.

[Zdroj: mobilenet.cz]

24. 10. 2020 12:17 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 a 7T dostáva drobnú aktualizáciu. Opravuje chyby a vylepšuje bezpečnosť

Zoznam zmien novej verzie OxygenOS vyzerá takto:

Novo pridaná funkcia pomoci používateľom, ktorá pomáha používateľom rýchlo zvládnuť zručnosti používania (Cesta: Nastavenia > Tipy a podpora OnePlus)
    Optimalizovaná spotreba energie systému a zlepšenie používateľských skúseností (iba OnePlus 7 Pro)
    Opravený problém, že budík v určitých scenároch nezvoní
    Opravený problém s nestabilitou v aplikácii správ
    Opravený problém so spätným prehliadaním niektorých aplikácií tretích strán
    Opravené ďalšie známe problémy a vylepšená celková stabilita systému
    Bezpečnostná záplata systému Android bola aktualizovaná na verziu 2020.09 (september)

Obrázek

[Zdroj: mojandroid.sk]

17. 12. 2020 17:02 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 a 7T stále bez Androidu 11. Plány hatí technické problémy

Čínský startup patří v otázce aktualizací k nejpříkladnějším výrobcům
    Na Android 11 však stále marně čekají loňské modely OnePlus 7 a 7T
    Důvodem jsou technické problémy, jak informoval web Gizmochina

Android 11 nejdříve v lednu nebo únoru
    A také dodal, že pokud vše půjde podle plánu, uzavřenou betu stihne vydat ještě letos. Krátce poté by mělo proběhnout veřejné testování a až po něm bude teprve následovat oficiální upate na Android 11.

[Zdroj: Mobilizujeme.cz]

21. 1. 2021 22:07 Odeslat příspěvek
    Android 11 pro telefony OnePlus 7 a 7T je konečně venku. Zatím jako veřejná beta

Systém
    Aktualizace na OxygenOS 11
    Zbrusu nové prostředí, animace a ovládání
    Zlepšení uživatelského zážitku a optimalizace aplikací třetích stran

Fotoaparát
    Vylepšeny funkce, přidán HEVC kodek
    Nově zrychlený přístup k nahrávání

Ambientní displej
    Nové widgety hodin a širší kustomizace
    Probuzení displeje zvednutím telefonu nebo poklepáním na obrazovku

Tmavý režim
    Přepínání režimu nově ve zrychlených volbách

[Zdroj: mobilizujeme.cz]

Offline - Junior Profil 
    21. 1. 2021 22:49 Odeslat příspěvek
    A na model OP 7T Pro kdy by mohla přijít stabilní verze přes OTA koncem února ?

Offline - Junior Profil 
    23. 4. 2021 14:43 Odeslat příspěvek
    OP 7 a android 11. Už jste aktualizovali. Já jsem to tam dal a připadne mi, že baterie vydrží kratší dobu. Po aktualizaci jsem provedl faktory reset.

12. 5. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
    Zpackaná aktualizace! Uživatelé telefonů OnePlus 7 a 7T si stěžují na Android 11

Android 11 nedávno zamířil i na modelové řady 7 a 7T
    Něco se ale nepovedlo, uživatelé hlásí své rozčarování

Android 11 je noční můrou
    V podstatě od konce loňského roku až do letošního března jsem vás pravidelně informovali o stavu aktualizací na nejnovější Android 11 v souvislosti s výše zmíněnými smartphony. Zdálo se, že po prvních porodních bolestech se nakonec podařilo vývojářům čínské značky veškeré problémy odstranit, jenže opak je pravdou.

Uznávaný web Android Authority tlumočí reakce obrovské skupiny uživatelů, kteří na fórech OnePlus i Reddit dávají najevo své naprosté zoufalství kvůli posledního updatu. Poukazují na to, že: a) výdrž baterie si absolutně dělá, co chce, b) zařízení se přehřívá, c) při hraní brutálně kolísá FPS nebo hry samovolně padají atd. Na oficiální stanovisko OnePlus si však musíme počkat, výrobce zatím mlčí.

[Zdroj: Mobilizujeme.cz]

Offline - Junior Profil 
    12. 5. 2021 15:38 Odeslat příspěvek
    já jsem se odhodlal updatovat teď o víkendu (7T), update proběhl bez problémů, všechno funguje, takže factory reset v tuto chvíli dělat nehodlám. baterka zatím drží stejně, žádná změna. přehřívání jsem si nevšiml, ale na mobilu nic náročného nedělám. hry nehraju, takže s FPS taky nemám problém...

24. 5. 2021 19:22 Odeslat příspěvek
    OnePlus 7 & 7 Pro obdrželi novou aktualizaci: OxygenOS 11.0.1.1 + Květnové bezpečnostní záplaty.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 50 ]
    Předchozí téma | Následující téma
    Verze pro tisk

Hledat
    Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
    Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies