MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

OnePlus 7 / 7 Pro – obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 21:49 Odeslat příspěvek
A na model OP 7T Pro kdy by mohla přijít stabilní verze přes OTA koncem února ?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2021 13:43 Odeslat příspěvek
OP 7 a android 11. Už jste aktualizovali. Já jsem to tam dal a připadne mi, že baterie vydrží kratší dobu. Po aktualizaci jsem provedl faktory reset.


Offline - Místní informátor Profil 
12. 5. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
Zpackaná aktualizace! Uživatelé telefonů OnePlus 7 a 7T si stěžují na Android 11

Android 11 nedávno zamířil i na modelové řady 7 a 7T
Něco se ale nepovedlo, uživatelé hlásí své rozčarování

Android 11 je noční můrou
V podstatě od konce loňského roku až do letošního března jsem vás pravidelně informovali o stavu aktualizací na nejnovější Android 11 v souvislosti s výše zmíněnými smartphony. Zdálo se, že po prvních porodních bolestech se nakonec podařilo vývojářům čínské značky veškeré problémy odstranit, jenže opak je pravdou.

Uznávaný web Android Authority tlumočí reakce obrovské skupiny uživatelů, kteří na fórech OnePlus i Reddit dávají najevo své naprosté zoufalství kvůli posledního updatu. Poukazují na to, že: a) výdrž baterie si absolutně dělá, co chce, b) zařízení se přehřívá, c) při hraní brutálně kolísá FPS nebo hry samovolně padají atd. Na oficiální stanovisko OnePlus si však musíme počkat, výrobce zatím mlčí.

[Zdroj: Mobilizujeme.cz]


Offline - Junior Profil 
12. 5. 2021 14:38 Odeslat příspěvek
já jsem se odhodlal updatovat teď o víkendu (7T), update proběhl bez problémů, všechno funguje, takže factory reset v tuto chvíli dělat nehodlám. baterka zatím drží stejně, žádná změna. přehřívání jsem si nevšiml, ale na mobilu nic náročného nedělám. hry nehraju, takže s FPS taky nemám problém...


Offline - Místní informátor Profil 
24. 5. 2021 18:22 Odeslat příspěvek
OnePlus 7 & 7 Pro obdrželi novou aktualizaci: OxygenOS 11.0.1.1 + Květnové bezpečnostní záplaty.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 50 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies